Club krijgt hoopgevend nieuws voor clash met Kiev

4144 stemmen
Club krijgt hoopgevend nieuws voor clash met Kiev

Club Brugge blijft onstopbaar in de Jupiler Pro League en deed maandagavond opnieuw gouden zaken in het klassement. Terwijl de concurrentie met punten smodderde, boekte Blauw-Zwart met een droge 3-0 tegen OH Leuven zijn negende competitiezege op rij. En dat terwijl de coach, zijn staf én vijf spelers nog in quarantaine zitten.


De vlotte overwinning tegen OHL doet dus het beste vermoeden voor de terugwedstrijd tegen Dynamo Kiev van aanstaande donderdag. En achteraf had interim-trainer Rik De Mil nog meer goed nieuws over die Europese opdracht: zo is de kans bestaande dat Blauw-Zwart toch enkele besmette spelers zal recupereren. "Sommige jongens zijn aan de beterhand, maar andere jongens hebben nog ziekteverschijnselen. Dinsdag worden ze opnieuw getest", vertelde hij op de officiële clubwebstek.

De Mil hoopt toch zeker één à twee spelers te kunnen recupereren. De kans dat Noa Lang daarbij zal zijn, is echter bijzonder klein. De Nederlander heeft het blijkbaar zwaar te pakken en is behoorlijk ziek. "Noa heeft wel nog wat klachten, terwijl de andere jongens aan de beterhand lijken. Maar het gaat soms op en af", aldus De Mil, die evenwel veel vertrouwen heeft in de huidige selectie.

Club zou dan ook in staat moeten zijn om de klus te klaren met de spelers die momenteel beschikbaar zijn. Al is een extra kwaliteitsboost natuurlijk altijd welgekomen. "Mochten die jongens terug zijn, dat zou mooi zijn voor ons. Hopelijk zijn ze erbij. Zonder hen mis je wel wat kwaliteit natuurlijk", besloot aanvoerder Ruud Vormer.

LEES OOK: KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

Als Club één speler kan recupereren voor de terugmatch tegen Kiev, wie zou u kiezen?

Meest recent

Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

13
13
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

18
18
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

76
76
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

165
165
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

155
155
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

280
280
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

134
134
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

78
78
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

199
199
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

65
65
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

139
139
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

61
61
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

138
138
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

240
240
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

580
580
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

242
242
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

934
934
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

69
69
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

538
538
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1222
1222
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

113
113
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

281
281
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

213
213
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

381
381

Meer sportnieuws