Club krijgt hoopgevend nieuws voor clash met Kiev

door
Club krijgt hoopgevend nieuws voor clash met Kiev

Club Brugge blijft onstopbaar in de Jupiler Pro League en deed maandagavond opnieuw gouden zaken in het klassement. Terwijl de concurrentie met punten smodderde, boekte Blauw-Zwart met een droge 3-0 tegen OH Leuven zijn negende competitiezege op rij. En dat terwijl de coach, zijn staf én vijf spelers nog in quarantaine zitten.


De vlotte overwinning tegen OHL doet dus het beste vermoeden voor de terugwedstrijd tegen Dynamo Kiev van aanstaande donderdag. En achteraf had interim-trainer Rik De Mil nog meer goed nieuws over die Europese opdracht: zo is de kans bestaande dat Blauw-Zwart toch enkele besmette spelers zal recupereren. "Sommige jongens zijn aan de beterhand, maar andere jongens hebben nog ziekteverschijnselen. Dinsdag worden ze opnieuw getest", vertelde hij op de officiële clubwebstek.

De Mil hoopt toch zeker één à twee spelers te kunnen recupereren. De kans dat Noa Lang daarbij zal zijn, is echter bijzonder klein. De Nederlander heeft het blijkbaar zwaar te pakken en is behoorlijk ziek. "Noa heeft wel nog wat klachten, terwijl de andere jongens aan de beterhand lijken. Maar het gaat soms op en af", aldus De Mil, die evenwel veel vertrouwen heeft in de huidige selectie.

Club zou dan ook in staat moeten zijn om de klus te klaren met de spelers die momenteel beschikbaar zijn. Al is een extra kwaliteitsboost natuurlijk altijd welgekomen. "Mochten die jongens terug zijn, dat zou mooi zijn voor ons. Hopelijk zijn ze erbij. Zonder hen mis je wel wat kwaliteit natuurlijk", besloot aanvoerder Ruud Vormer.

LEES OOK: Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Als Club één speler kan recupereren voor de terugmatch tegen Kiev, wie zou u kiezen?

Meest recent

Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

11
11
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

22
22
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

15
15
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

425
425
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

59
59
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

41
41
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

76
76
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

41
41
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

66
66
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

145
145
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

46
46
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

9
9
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

92
92
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

84
84
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

92
92
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

110
110
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

149
149
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

18
18
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

382
382
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

102
102
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

291
291
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

264
264
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

381
381
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

317
317
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

329
329

Meer sportnieuws