TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

door
TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Goal.com stelt dat Charles De Ketelaere nu al zo'n 25 miljoen euro waard is. Indien de 19-jarige ook zijn statistieken kan opkrikken, zou hij dus zomaar de duurste uitgaande transfer ooit kunnen worden bij Club Brugge. CDK liet tegenover Krant van West-Vlaanderen alvast verstaan dat hij op termijn graag een keertje in het buitenland aan de slag zou gaan, maar momenteel zit hij nog erg goed in Brugge. Ondertussen neemt de interesse in Odilon Kossounou verder toe. Zo zou ook Arsenal een oogje hebben laten vallen op de Ivoriaanse verdediger. Wolverhampton wordt eveneens genoemd.

Het Duitse Bild weet dat AA Gent mag hopen op een transfer van 600.000 euro. St. Pauli huurt Eric Smith tot het einde van het seizoen en de Duitse tweedeklasser heeft een aankoopoptie van 600.000 euro. De club zou ook overwegen om die te lichten als ze zich kan handhaven in de Duitse tweede divisie. Gent betaalde in het verleden nog meer dan 1 miljoen euro voor de Zweedse middenvelder.

Giulian Biancone ging ook dit seizoen op huurbasis bij Cercle Brugge aan de slag. Maar de jonge back van AS Monaco weet niet of ook zijn toekomst bij de Vereniging ligt. "Ik bekijk het seizoen per seizoen. Nu ben ik bij Cercle en we moeten en zullen dit schip opnieuw in de veilige haven loodsen. Daarna zien we wel. Ik heb in het voetbal al geleerd om niets uit te sluiten en voor alles open te staan", vertelde hij op de officiële webstek van Groen-Zwart.

Zulte Waregem is een club waar jonge Belgische talenten toch wel de nodige kansen krijgen. Iets wat dit weekend opnieuw geïllustreerd werd. Essevee liet weten dat de zeventienjarige verdediger Cheikh Thiam een profcontract tot medio 2023 heeft mogen ondertekenen. Dat maakte de club officieel bekend.

Bij Westerlo wisten zich de voorbije maanden ook enkele spelers in de kijker te spelen. Zo zou er ook interesse zijn voor Kader Keita. De 20-jarige defensieve middenvelder wordt volgens Gazet van Antwerpen met name gevolgd door AZ, Bologna en Rosenborg, die al scouts naar het Kuipje stuurden.

BUITENLAND
Romelu Lukaku lijkt dan toch gewoon bij Internazionale te blijven. Voorzitter Steven Zhang zou immers van plan zijn om een lening van 200 à 250 miljoen euro af te sluiten, juist zodat Inter zijn sterspelers niet zou moeten verkopen om door de crisis te raken. Bovendien is Lukaku zelf ook dolgelukkig in Milaan en heeft hij nog een contract tot 2024. De geruchten over een transfer lijken dus alweer de prullenmand in te mogen, al weet je natuurlijk nooit wanneer een andere club doordrukt.

Door de financiële problemen heeft FC Barcelona amper middelen om nieuwe spelers aan te trekken. Maar de club hoopt dat de nieuwe voorzitter, onder meer via extra investeerders, voor een kentering kan zorgen. Op Camp Nou droomt men immers van een zomerse topaanwinst. Zo meldt Mundo Deportivo dat Erling Haaland van Borussia Dortmund bovenaan de verlanglijst staat. Barça wil een nieuwe nummer negen hebben en de Noorse Golden Boy is klaarblijkelijk de eerste keuze. Lautaro Martinez van Internazionale zou zijn aangeduid als het belangrijkste alternatief.

Juventus speurt naar aanvallende versterking. Volgens Calciomercato staat Tottenham-ster Heung-Min Son hoog op het verlanglijstje. De Oude Dame zou volgens de berichtgeving liefst 90 miljoen euro veil hebben voor de vlotscorende Zuid-Koreaan. Om die som bij mekaar te sprokkelen zullen wel eerst andere spelers verkocht moeten worden. Onder meer Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi en Douglas Costa worden daarvoor genoemd.

Luis Pedro Cavanda is al maanden op zoek naar een nieuwe club. De ex-Rode Duivel zou op het punt staan om een buitenlandse uitdaging aan te gaan. Kosovaarse media maken melding van een nakende transfer naar Trepça, maar andere bronnen berichten dat Cavanda het voorstel van de eersteklasser heeft geweigerd. Meer zelfs, hij zou op weg zijn naar een onbekende Chinese club.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Wie denkt u dat het snelste zal vertrekken bij Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

33
33
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

125
125
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

61
61
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

70
70
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

115
115
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

229
229
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

148
148
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

194
194
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

388
388
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

220
220
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

558
558
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

112
112
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

217
217
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

212
212
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

146
146
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

60
60
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

194
194
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

153
153
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

630
630
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

392
392
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

276
276

Meer sportnieuws