TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

door
TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Goal.com stelt dat Charles De Ketelaere nu al zo'n 25 miljoen euro waard is. Indien de 19-jarige ook zijn statistieken kan opkrikken, zou hij dus zomaar de duurste uitgaande transfer ooit kunnen worden bij Club Brugge. CDK liet tegenover Krant van West-Vlaanderen alvast verstaan dat hij op termijn graag een keertje in het buitenland aan de slag zou gaan, maar momenteel zit hij nog erg goed in Brugge. Ondertussen neemt de interesse in Odilon Kossounou verder toe. Zo zou ook Arsenal een oogje hebben laten vallen op de Ivoriaanse verdediger. Wolverhampton wordt eveneens genoemd.

Het Duitse Bild weet dat AA Gent mag hopen op een transfer van 600.000 euro. St. Pauli huurt Eric Smith tot het einde van het seizoen en de Duitse tweedeklasser heeft een aankoopoptie van 600.000 euro. De club zou ook overwegen om die te lichten als ze zich kan handhaven in de Duitse tweede divisie. Gent betaalde in het verleden nog meer dan 1 miljoen euro voor de Zweedse middenvelder.

Giulian Biancone ging ook dit seizoen op huurbasis bij Cercle Brugge aan de slag. Maar de jonge back van AS Monaco weet niet of ook zijn toekomst bij de Vereniging ligt. "Ik bekijk het seizoen per seizoen. Nu ben ik bij Cercle en we moeten en zullen dit schip opnieuw in de veilige haven loodsen. Daarna zien we wel. Ik heb in het voetbal al geleerd om niets uit te sluiten en voor alles open te staan", vertelde hij op de officiële webstek van Groen-Zwart.

Zulte Waregem is een club waar jonge Belgische talenten toch wel de nodige kansen krijgen. Iets wat dit weekend opnieuw geïllustreerd werd. Essevee liet weten dat de zeventienjarige verdediger Cheikh Thiam een profcontract tot medio 2023 heeft mogen ondertekenen. Dat maakte de club officieel bekend.

Bij Westerlo wisten zich de voorbije maanden ook enkele spelers in de kijker te spelen. Zo zou er ook interesse zijn voor Kader Keita. De 20-jarige defensieve middenvelder wordt volgens Gazet van Antwerpen met name gevolgd door AZ, Bologna en Rosenborg, die al scouts naar het Kuipje stuurden.

BUITENLAND
Romelu Lukaku lijkt dan toch gewoon bij Internazionale te blijven. Voorzitter Steven Zhang zou immers van plan zijn om een lening van 200 à 250 miljoen euro af te sluiten, juist zodat Inter zijn sterspelers niet zou moeten verkopen om door de crisis te raken. Bovendien is Lukaku zelf ook dolgelukkig in Milaan en heeft hij nog een contract tot 2024. De geruchten over een transfer lijken dus alweer de prullenmand in te mogen, al weet je natuurlijk nooit wanneer een andere club doordrukt.

Door de financiële problemen heeft FC Barcelona amper middelen om nieuwe spelers aan te trekken. Maar de club hoopt dat de nieuwe voorzitter, onder meer via extra investeerders, voor een kentering kan zorgen. Op Camp Nou droomt men immers van een zomerse topaanwinst. Zo meldt Mundo Deportivo dat Erling Haaland van Borussia Dortmund bovenaan de verlanglijst staat. Barça wil een nieuwe nummer negen hebben en de Noorse Golden Boy is klaarblijkelijk de eerste keuze. Lautaro Martinez van Internazionale zou zijn aangeduid als het belangrijkste alternatief.

Juventus speurt naar aanvallende versterking. Volgens Calciomercato staat Tottenham-ster Heung-Min Son hoog op het verlanglijstje. De Oude Dame zou volgens de berichtgeving liefst 90 miljoen euro veil hebben voor de vlotscorende Zuid-Koreaan. Om die som bij mekaar te sprokkelen zullen wel eerst andere spelers verkocht moeten worden. Onder meer Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi en Douglas Costa worden daarvoor genoemd.

Luis Pedro Cavanda is al maanden op zoek naar een nieuwe club. De ex-Rode Duivel zou op het punt staan om een buitenlandse uitdaging aan te gaan. Kosovaarse media maken melding van een nakende transfer naar Trepça, maar andere bronnen berichten dat Cavanda het voorstel van de eersteklasser heeft geweigerd. Meer zelfs, hij zou op weg zijn naar een onbekende Chinese club.

LEES OOK: Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

Wie denkt u dat het snelste zal vertrekken bij Club?

Meest recent

UCL: Real dankt sterke Courtois, sensationele comeback Juve

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. ...

3
3
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

32
32
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

77
77
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

234
234
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

121
121
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

85
85
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

417
417
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

279
279
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

232
232
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

144
144
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

246
246
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

399
399
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

59
59
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

126
126
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

248
248
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

194
194
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

64
64
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

66
66
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

96
96
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

194
194
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

142
142
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

417
417
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97

Meer sportnieuws