TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

907
TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Goal.com stelt dat Charles De Ketelaere nu al zo'n 25 miljoen euro waard is. Indien de 19-jarige ook zijn statistieken kan opkrikken, zou hij dus zomaar de duurste uitgaande transfer ooit kunnen worden bij Club Brugge. CDK liet tegenover Krant van West-Vlaanderen alvast verstaan dat hij op termijn graag een keertje in het buitenland aan de slag zou gaan, maar momenteel zit hij nog erg goed in Brugge. Ondertussen neemt de interesse in Odilon Kossounou verder toe. Zo zou ook Arsenal een oogje hebben laten vallen op de Ivoriaanse verdediger. Wolverhampton wordt eveneens genoemd.

Het Duitse Bild weet dat AA Gent mag hopen op een transfer van 600.000 euro. St. Pauli huurt Eric Smith tot het einde van het seizoen en de Duitse tweedeklasser heeft een aankoopoptie van 600.000 euro. De club zou ook overwegen om die te lichten als ze zich kan handhaven in de Duitse tweede divisie. Gent betaalde in het verleden nog meer dan 1 miljoen euro voor de Zweedse middenvelder.

Giulian Biancone ging ook dit seizoen op huurbasis bij Cercle Brugge aan de slag. Maar de jonge back van AS Monaco weet niet of ook zijn toekomst bij de Vereniging ligt. "Ik bekijk het seizoen per seizoen. Nu ben ik bij Cercle en we moeten en zullen dit schip opnieuw in de veilige haven loodsen. Daarna zien we wel. Ik heb in het voetbal al geleerd om niets uit te sluiten en voor alles open te staan", vertelde hij op de officiële webstek van Groen-Zwart.

Zulte Waregem is een club waar jonge Belgische talenten toch wel de nodige kansen krijgen. Iets wat dit weekend opnieuw geïllustreerd werd. Essevee liet weten dat de zeventienjarige verdediger Cheikh Thiam een profcontract tot medio 2023 heeft mogen ondertekenen. Dat maakte de club officieel bekend.

Bij Westerlo wisten zich de voorbije maanden ook enkele spelers in de kijker te spelen. Zo zou er ook interesse zijn voor Kader Keita. De 20-jarige defensieve middenvelder wordt volgens Gazet van Antwerpen met name gevolgd door AZ, Bologna en Rosenborg, die al scouts naar het Kuipje stuurden.

BUITENLAND
Romelu Lukaku lijkt dan toch gewoon bij Internazionale te blijven. Voorzitter Steven Zhang zou immers van plan zijn om een lening van 200 à 250 miljoen euro af te sluiten, juist zodat Inter zijn sterspelers niet zou moeten verkopen om door de crisis te raken. Bovendien is Lukaku zelf ook dolgelukkig in Milaan en heeft hij nog een contract tot 2024. De geruchten over een transfer lijken dus alweer de prullenmand in te mogen, al weet je natuurlijk nooit wanneer een andere club doordrukt.

Door de financiële problemen heeft FC Barcelona amper middelen om nieuwe spelers aan te trekken. Maar de club hoopt dat de nieuwe voorzitter, onder meer via extra investeerders, voor een kentering kan zorgen. Op Camp Nou droomt men immers van een zomerse topaanwinst. Zo meldt Mundo Deportivo dat Erling Haaland van Borussia Dortmund bovenaan de verlanglijst staat. Barça wil een nieuwe nummer negen hebben en de Noorse Golden Boy is klaarblijkelijk de eerste keuze. Lautaro Martinez van Internazionale zou zijn aangeduid als het belangrijkste alternatief.

Juventus speurt naar aanvallende versterking. Volgens Calciomercato staat Tottenham-ster Heung-Min Son hoog op het verlanglijstje. De Oude Dame zou volgens de berichtgeving liefst 90 miljoen euro veil hebben voor de vlotscorende Zuid-Koreaan. Om die som bij mekaar te sprokkelen zullen wel eerst andere spelers verkocht moeten worden. Onder meer Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi en Douglas Costa worden daarvoor genoemd.

Luis Pedro Cavanda is al maanden op zoek naar een nieuwe club. De ex-Rode Duivel zou op het punt staan om een buitenlandse uitdaging aan te gaan. Kosovaarse media maken melding van een nakende transfer naar Trepça, maar andere bronnen berichten dat Cavanda het voorstel van de eersteklasser heeft geweigerd. Meer zelfs, hij zou op weg zijn naar een onbekende Chinese club.

LEES OOK: 'Europese elite kijkt toe: Haaland neemt transferbesluit'

Wie denkt u dat het snelste zal vertrekken bij Club?

Meest recent

Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle lag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

13
13
STVV moet de kritiek pareren: wat mogen de ambities zijn?

STVV begon goed aan het seizoen, maar de laatste twee matchen waren een grote tegenvaller. De ...

5
5
Anderlecht ontdekt nieuwe smaakmaker: Bruno niet verrast

RSC Anderlecht kende een drukke mercato, maar dat was ook nodig nadat het vorige beleid er een ...

21
21
Arsenal zet scheve situatie alnog recht in eigen huis

Landskampioen Arsenal kon dit seizoen nog niet echt overtuigen. Zij moesten in de vroege namiddag ...

20
20
Portugal onderneemt stappen: straf dreigt voor Ronaldo

De saga rondom Cristiano Ronaldo en de Portugese nationale ploeg blijft duren. Na alle commotie van ...

31
31
Bruno verrast met debutant in de basis bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kunnen mits een zege uiteraard ...

107
107
Friis ziet één grote verandering bij Anderlecht

Cercle Brugge neemt het om 16u in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Héél Cercle ...

57
57
KV Kortrijk haalt nog extra versterking in huis

KV Kortrijk kent een slechte start van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kerels staan ...

31
31
Sibierski moet handelen: Neerpede-talent maakt indruk

Neerpede is al vele jaren een kwaliteitslabel in Europa. Er spelen ondertussen tientallen spelers in ...

116
116
'Europese elite kijkt toe: Haaland neemt transferbesluit'

Nu Manchester City gigantisch zware sancties moet vrezen wegens financiële wanpraktijken, ...

91
91
Nieuwe Tzolis-deal? 'Arsenal in actie voor sterkhouder Club'

Arsenal FC dokte afgelopen zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

131
131
Duivels krijgen enorme EK-troef: "Godsgeschenk Van Bommel"

Mark van Bommel kan momenteel op adem komen van zijn eerste interland-periode aan het roer van de ...

335
335
'Enrique klopt op tafel: PSG-transfer van 70 miljoen'

Paris Saint-Germain won de voorbije twee seizoenen de Champions League, maar de honger in de Franse ...

38
38
Anderlecht benadeeld bij seizoenshervatting: "Niet hetzelfde"

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

310
310
TRANSFERUURTJE: 'Engelse jackpot Club, toptransfer Van Bommel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Brandon Mechele staat voor complete verrassing na interlandluik

Brandon Mechele blijft verbazen. De verdediger van Club Brugge liet zich tijdens het recente ...

243
243
Thorup grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk boekte voor de interlandbreak slechts een negen op 21, en dus moeten de Limburgers dringend ...

205
205
Bruno hakt knopen door: nooddefensie bij Anderlecht?

RSC Anderlecht hervat de competitie straks met een bezoek aan Cercle Brugge. Na de vlotte zege tegen ...

116
116
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

63
63
'Club Brugge schrapt toptransfer: exacte reden bekend'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer ruim 53 miljoen aan vers bloed, maar die teller had nog hoger ...

292
292
Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

188
188
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

913
913
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

66
66
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

164
164
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

26
26

Meer sportnieuws