TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

door
TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Goal.com stelt dat Charles De Ketelaere nu al zo'n 25 miljoen euro waard is. Indien de 19-jarige ook zijn statistieken kan opkrikken, zou hij dus zomaar de duurste uitgaande transfer ooit kunnen worden bij Club Brugge. CDK liet tegenover Krant van West-Vlaanderen alvast verstaan dat hij op termijn graag een keertje in het buitenland aan de slag zou gaan, maar momenteel zit hij nog erg goed in Brugge. Ondertussen neemt de interesse in Odilon Kossounou verder toe. Zo zou ook Arsenal een oogje hebben laten vallen op de Ivoriaanse verdediger. Wolverhampton wordt eveneens genoemd.

Het Duitse Bild weet dat AA Gent mag hopen op een transfer van 600.000 euro. St. Pauli huurt Eric Smith tot het einde van het seizoen en de Duitse tweedeklasser heeft een aankoopoptie van 600.000 euro. De club zou ook overwegen om die te lichten als ze zich kan handhaven in de Duitse tweede divisie. Gent betaalde in het verleden nog meer dan 1 miljoen euro voor de Zweedse middenvelder.

Giulian Biancone ging ook dit seizoen op huurbasis bij Cercle Brugge aan de slag. Maar de jonge back van AS Monaco weet niet of ook zijn toekomst bij de Vereniging ligt. "Ik bekijk het seizoen per seizoen. Nu ben ik bij Cercle en we moeten en zullen dit schip opnieuw in de veilige haven loodsen. Daarna zien we wel. Ik heb in het voetbal al geleerd om niets uit te sluiten en voor alles open te staan", vertelde hij op de officiële webstek van Groen-Zwart.

Zulte Waregem is een club waar jonge Belgische talenten toch wel de nodige kansen krijgen. Iets wat dit weekend opnieuw geïllustreerd werd. Essevee liet weten dat de zeventienjarige verdediger Cheikh Thiam een profcontract tot medio 2023 heeft mogen ondertekenen. Dat maakte de club officieel bekend.

Bij Westerlo wisten zich de voorbije maanden ook enkele spelers in de kijker te spelen. Zo zou er ook interesse zijn voor Kader Keita. De 20-jarige defensieve middenvelder wordt volgens Gazet van Antwerpen met name gevolgd door AZ, Bologna en Rosenborg, die al scouts naar het Kuipje stuurden.

BUITENLAND
Romelu Lukaku lijkt dan toch gewoon bij Internazionale te blijven. Voorzitter Steven Zhang zou immers van plan zijn om een lening van 200 à 250 miljoen euro af te sluiten, juist zodat Inter zijn sterspelers niet zou moeten verkopen om door de crisis te raken. Bovendien is Lukaku zelf ook dolgelukkig in Milaan en heeft hij nog een contract tot 2024. De geruchten over een transfer lijken dus alweer de prullenmand in te mogen, al weet je natuurlijk nooit wanneer een andere club doordrukt.

Door de financiële problemen heeft FC Barcelona amper middelen om nieuwe spelers aan te trekken. Maar de club hoopt dat de nieuwe voorzitter, onder meer via extra investeerders, voor een kentering kan zorgen. Op Camp Nou droomt men immers van een zomerse topaanwinst. Zo meldt Mundo Deportivo dat Erling Haaland van Borussia Dortmund bovenaan de verlanglijst staat. Barça wil een nieuwe nummer negen hebben en de Noorse Golden Boy is klaarblijkelijk de eerste keuze. Lautaro Martinez van Internazionale zou zijn aangeduid als het belangrijkste alternatief.

Juventus speurt naar aanvallende versterking. Volgens Calciomercato staat Tottenham-ster Heung-Min Son hoog op het verlanglijstje. De Oude Dame zou volgens de berichtgeving liefst 90 miljoen euro veil hebben voor de vlotscorende Zuid-Koreaan. Om die som bij mekaar te sprokkelen zullen wel eerst andere spelers verkocht moeten worden. Onder meer Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi en Douglas Costa worden daarvoor genoemd.

Luis Pedro Cavanda is al maanden op zoek naar een nieuwe club. De ex-Rode Duivel zou op het punt staan om een buitenlandse uitdaging aan te gaan. Kosovaarse media maken melding van een nakende transfer naar Trepça, maar andere bronnen berichten dat Cavanda het voorstel van de eersteklasser heeft geweigerd. Meer zelfs, hij zou op weg zijn naar een onbekende Chinese club.

LEES OOK: Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Wie denkt u dat het snelste zal vertrekken bij Club?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

21
21
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

93
93
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

141
141
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

32
32
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

179
179
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

94
94
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

100
100
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

75
75
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

183
183
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

74
74
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

135
135
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1192
1192
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

65
65
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

76
76
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

520
520
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

236
236
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

138
138
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1060
1060
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

397
397
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

889
889

Meer sportnieuws