TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

907 stemmen
TU: 'Arsenal wil steunpilaar Club, toekomst Lukaku staat vast'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het medium Goal.com stelt dat Charles De Ketelaere nu al zo'n 25 miljoen euro waard is. Indien de 19-jarige ook zijn statistieken kan opkrikken, zou hij dus zomaar de duurste uitgaande transfer ooit kunnen worden bij Club Brugge. CDK liet tegenover Krant van West-Vlaanderen alvast verstaan dat hij op termijn graag een keertje in het buitenland aan de slag zou gaan, maar momenteel zit hij nog erg goed in Brugge. Ondertussen neemt de interesse in Odilon Kossounou verder toe. Zo zou ook Arsenal een oogje hebben laten vallen op de Ivoriaanse verdediger. Wolverhampton wordt eveneens genoemd.

Het Duitse Bild weet dat AA Gent mag hopen op een transfer van 600.000 euro. St. Pauli huurt Eric Smith tot het einde van het seizoen en de Duitse tweedeklasser heeft een aankoopoptie van 600.000 euro. De club zou ook overwegen om die te lichten als ze zich kan handhaven in de Duitse tweede divisie. Gent betaalde in het verleden nog meer dan 1 miljoen euro voor de Zweedse middenvelder.

Giulian Biancone ging ook dit seizoen op huurbasis bij Cercle Brugge aan de slag. Maar de jonge back van AS Monaco weet niet of ook zijn toekomst bij de Vereniging ligt. "Ik bekijk het seizoen per seizoen. Nu ben ik bij Cercle en we moeten en zullen dit schip opnieuw in de veilige haven loodsen. Daarna zien we wel. Ik heb in het voetbal al geleerd om niets uit te sluiten en voor alles open te staan", vertelde hij op de officiële webstek van Groen-Zwart.

Zulte Waregem is een club waar jonge Belgische talenten toch wel de nodige kansen krijgen. Iets wat dit weekend opnieuw geïllustreerd werd. Essevee liet weten dat de zeventienjarige verdediger Cheikh Thiam een profcontract tot medio 2023 heeft mogen ondertekenen. Dat maakte de club officieel bekend.

Bij Westerlo wisten zich de voorbije maanden ook enkele spelers in de kijker te spelen. Zo zou er ook interesse zijn voor Kader Keita. De 20-jarige defensieve middenvelder wordt volgens Gazet van Antwerpen met name gevolgd door AZ, Bologna en Rosenborg, die al scouts naar het Kuipje stuurden.

BUITENLAND
Romelu Lukaku lijkt dan toch gewoon bij Internazionale te blijven. Voorzitter Steven Zhang zou immers van plan zijn om een lening van 200 à 250 miljoen euro af te sluiten, juist zodat Inter zijn sterspelers niet zou moeten verkopen om door de crisis te raken. Bovendien is Lukaku zelf ook dolgelukkig in Milaan en heeft hij nog een contract tot 2024. De geruchten over een transfer lijken dus alweer de prullenmand in te mogen, al weet je natuurlijk nooit wanneer een andere club doordrukt.

Door de financiële problemen heeft FC Barcelona amper middelen om nieuwe spelers aan te trekken. Maar de club hoopt dat de nieuwe voorzitter, onder meer via extra investeerders, voor een kentering kan zorgen. Op Camp Nou droomt men immers van een zomerse topaanwinst. Zo meldt Mundo Deportivo dat Erling Haaland van Borussia Dortmund bovenaan de verlanglijst staat. Barça wil een nieuwe nummer negen hebben en de Noorse Golden Boy is klaarblijkelijk de eerste keuze. Lautaro Martinez van Internazionale zou zijn aangeduid als het belangrijkste alternatief.

Juventus speurt naar aanvallende versterking. Volgens Calciomercato staat Tottenham-ster Heung-Min Son hoog op het verlanglijstje. De Oude Dame zou volgens de berichtgeving liefst 90 miljoen euro veil hebben voor de vlotscorende Zuid-Koreaan. Om die som bij mekaar te sprokkelen zullen wel eerst andere spelers verkocht moeten worden. Onder meer Aaron Ramsey, Federico Bernardeschi en Douglas Costa worden daarvoor genoemd.

Luis Pedro Cavanda is al maanden op zoek naar een nieuwe club. De ex-Rode Duivel zou op het punt staan om een buitenlandse uitdaging aan te gaan. Kosovaarse media maken melding van een nakende transfer naar Trepça, maar andere bronnen berichten dat Cavanda het voorstel van de eersteklasser heeft geweigerd. Meer zelfs, hij zou op weg zijn naar een onbekende Chinese club.

LEES OOK: Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Wie denkt u dat het snelste zal vertrekken bij Club?

Meest recent

'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

0
0
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

16
16
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

11
11
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

106
106
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

324
324
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

156
156
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

75
75
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

66
66
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

77
77
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

219
219
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

230
230
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

287
287
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

273
273
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

218
218
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

177
177
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

75
75
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

647
647
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

134
134
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

411
411
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

496
496
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1116
1116
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

157
157
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

894
894
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

243
243

Meer sportnieuws