AC Milan-legende: "Zlatan? Lukaku is lastiger voor verdedigers"

door
AC Milan-legende:

In voetbalminnend Italië zijn alle ogen zondagnamiddag op Milaan gericht. In de 'Derby della Madonnina' nemen stadsgenoten Internazionale en AC Milan het immers tegen mekaar op met de leidersplaats in de Serie A als rechtstreekse inzet. De ploeg die aan het langste einde trekt, lijkt meteen de grootste kanshebber op de Scudetto.


Daarnaast wordt het uiteraard ook uitkijken naar het duel tussen topspitsen Romelu Lukaku en Zlatan Ibrahimovic. Een maandje geleden stonde beide ploegen immers ook al tegen mekaar in de Coppa Italia en toen kwam het tot een stevige opstoot tussen de twee ex-ploegmaats. Maar uiteraard is er ook de sportieve strijd tussen de nummers 2 en 3 van het Capocannoniere-klassement. Lukaku (16 competitietreffers) heeft in ieder geval twee keer meer gescoord dan Ibrahimovic (14), maar de Zweed had daar wel negen wedstrijden minder voor nodig (12).

Het is dus moeilijk om te bepalen wie dit seizoen de beste spits is. Alessandro Costacurta, nochtans een legende van AC Milan met meer dan 650 wedstrijden voor de Rossoneri op de teller, geeft toch het voordeel aan de Belg. "Als je iemand van meer dan 1m90 met de snelheid van Lukaku voor je hebt, dan lijkt hij zoals tegen Lazio onstopbaar. Ibrahimovic kan andere spelers beter in het spel krijgen. Maar zoals Inter nu speelt, is Lukaku veel lastiger voor verdedigers dan Ibrahimovic", klonk het bij Sky Sport Italia.

LEES OOK: Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Wie is dit seizoen de beste spits?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

32
32
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

33
33
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

57
57
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

27
27
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

124
124
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

239
239
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

135
135
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

456
456
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

111
111
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

76
76
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

198
198
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

388
388
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

181
181
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

257
257
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

254
254
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

77
77
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

512
512
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

83
83
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

107
107

Meer sportnieuws