EL: United geeft Januzaj pandoering, ook Spurs haalt uit

87
EL: United geeft Januzaj pandoering, ook Spurs haalt uit

In de Europa League stonden donderdagavond weren enkele fraaie affiches op het programma. Manchester United staat alvast met anderhalf been in de volgende ronde na een 0-4-zege op het veld van Real Sociedad. Ook Tottenham Hotspur deed uitstekende zaken.


Adnan Januzaj startte in de basis tegen zijn ex-club, maar het ging dus helemaal mis. Een flater achterin bezorgde Bruno Fernandes de openingstreffer in Turijn, waar de wedstrijd werd gespeeld. Diezelfde Portugees, Marcus Rashford en Daniel James zorgden voor de fantastische uitgangspositie voor volgende week.

Bale schittert bij Tottenham
Naast United staat ook Tottenham met een half been in de volgende ronde. De ploeg van coach José Mourinho haalde het met 1-4 op het veld van Wolfsberger. Gareth Bale speelde nog eens een sterke wedstrijd en tekende onder meer voor fraai doelpunt en een assist.

Veerkrachtig Leverkusen onderuit
Bayer Leverkusen heeft veerkracht getoond door op bezoek bij BSC Young Boys een 3-0 achterstand weg te poetsen. Doelpunten van Patrik Schick (tweemaal) en Moussa Diaby bezorgden de formatie een prima uitgangspositie, maar vlak voor tijd zorgde Theoson Siebatcheu alsnog voor de Zwitserse zege: 4-3.

AC Milan verspeelt zege
AC Milan heeft een te kleine stap gezet richting de volgende ronde. Een eigen doelpunt van Radovan Pankov en een penalty van Theo Hernández leken voldoende voor een 1-2 overwinning bij Rode Ster Belgrado. Het Servische tiental maakte echter nog 2-2 dankzij Milan Pavkov.

Overige uitslagen:
FC Krasnodar - Dinamo Zagreb 2-3
SC Braga – AS Roma 0-2
Slavia Praag - Leicester City 0-0
Olympiakos - PSV 4-2

LEES OOK: De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Man United is topfavoriet voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

129
129
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

101
101
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

292
292
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

655
655
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

155
155
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

356
356
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

670
670
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

251
251
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

105
105

Meer sportnieuws