TRANSFERUURTJE: 'Club doet miljoenenbod, Alaba hakt knoop door'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club doet miljoenenbod, Alaba hakt knoop door'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNIeuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft werk maken van de zomertransfer van Christos Tzolis. Volgens Sport Time legde Club reeds een concreet aanbod neer bij PAOK van 10 miljoen euro, met een clausule van 20 procent op de meerwaarde bij een doorverkoop én de helft van de rechten op Michael Krmencik. Die zou alvast beslist hebben dat hij in Griekenland wil blijven. Toch is Blauw-Zwart nog niet thuis. PAOK zou immers 15 miljoen euro verlangen, bovendien heerst er pittige concurrentie van PSV en Dortmund.

Kemar Lawrence keert na het seizoen mogelijk terug naar de MLS. Volgens SBI willen daar minstens twee teams de snelle back terug naar de Verenigde Staten halen. Het medium meent zelfs dat Anderlecht wel oren heeft naar een transfer en vrede zou nemen met ongeveer anderhalf miljoen euro, ofwel een recuperatie van de investering in Lawrence. Op zich niet onlogisch, vermits die slechts tot 2022 onder contract ligt bij de Brusselaars.

BUITENLAND
David Alaba zal zijn contract bij Bayern München niet verlengen, dat is al een tijdje bekend. Maar de Oostenrijker zou inmiddels een. keuze hebben gemaakt en zou eerstdaags zijn nieuwe club bekend maken. Met name Real Madrid wordt genoemd als zijn volgende werkgever, volgens buitenlandse media hangt daar wel een gigantisch prijskaartje aan vast. Volgens media als ESPN en The Telegraph heeft de multifunctionele voetballer (28) een vijfjarig contract geëist met een totale waarde van 110 miljoen euro.

André Onana mag liefst twaalf maanden lang niet voor Ajax uitkomen wegens het overtreden van de dopingregels en volgens de Turkse media willen de Amsterdammers daarom een nieuwe keeper aantrekken. Altay Bayindir zou hét doelwit van de nummer één van de Eredivisie zijn. Het betreft de eerste doelman van Fenerbahçe, die het al een tijdje uitstekend doet in de Süper Lig.

Volgens SPORT mag Real Madrid de hoop al opbergen om Kyllian Mbappé komende zomer aan te trekken, want de aanvaller zou in samenspraak met zijn entourage besloten hebben om dan niet te verkassen. Mbappé zou vinden dat zijn werk bij PSG nog niet af is en zou nog zeker een jaar in Parijs willen blijven. Daarna zou het wel de bedoeling zijn om te vertrekken in 2022, wanneer zijn contract afloopt. Dani Olmo van RB Leipzig zou volgens BILD wel een optie zijn bij Real.

Alex Craninx stond in januari op de radar van KAS Eupen, maar tot een overgang kwam het niet. De Belgische doelman heeft wel een andere club in Noorwegen gevonden. Dat maakte zijn nieuwe werkgever Lillestrom officieel bekend. Craninx komt op huurbasis over van reeksgenoot Molde, waar hij vooral tweede doelman was.

LEES OOK: Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Mbappé moet zo snel mogelijk naar Real trekken ...

Meest recent

'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

135
135
Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

46
46
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

60
60
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

35
35
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

64
64
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

69
69
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

89
89
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

184
184
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

415
415
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

92
92
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

409
409
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

85
85
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

60
60
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

133
133
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

116
116
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

131
131
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

124
124
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

131
131
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

303
303
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

520
520
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

152
152
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

80
80
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

109
109
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

368
368
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

138
138

Meer sportnieuws