TRANSFERUURTJE: 'Club doet miljoenenbod, Alaba hakt knoop door'

569 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club doet miljoenenbod, Alaba hakt knoop door'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNIeuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft werk maken van de zomertransfer van Christos Tzolis. Volgens Sport Time legde Club reeds een concreet aanbod neer bij PAOK van 10 miljoen euro, met een clausule van 20 procent op de meerwaarde bij een doorverkoop én de helft van de rechten op Michael Krmencik. Die zou alvast beslist hebben dat hij in Griekenland wil blijven. Toch is Blauw-Zwart nog niet thuis. PAOK zou immers 15 miljoen euro verlangen, bovendien heerst er pittige concurrentie van PSV en Dortmund.

Kemar Lawrence keert na het seizoen mogelijk terug naar de MLS. Volgens SBI willen daar minstens twee teams de snelle back terug naar de Verenigde Staten halen. Het medium meent zelfs dat Anderlecht wel oren heeft naar een transfer en vrede zou nemen met ongeveer anderhalf miljoen euro, ofwel een recuperatie van de investering in Lawrence. Op zich niet onlogisch, vermits die slechts tot 2022 onder contract ligt bij de Brusselaars.

BUITENLAND
David Alaba zal zijn contract bij Bayern München niet verlengen, dat is al een tijdje bekend. Maar de Oostenrijker zou inmiddels een. keuze hebben gemaakt en zou eerstdaags zijn nieuwe club bekend maken. Met name Real Madrid wordt genoemd als zijn volgende werkgever, volgens buitenlandse media hangt daar wel een gigantisch prijskaartje aan vast. Volgens media als ESPN en The Telegraph heeft de multifunctionele voetballer (28) een vijfjarig contract geëist met een totale waarde van 110 miljoen euro.

André Onana mag liefst twaalf maanden lang niet voor Ajax uitkomen wegens het overtreden van de dopingregels en volgens de Turkse media willen de Amsterdammers daarom een nieuwe keeper aantrekken. Altay Bayindir zou hét doelwit van de nummer één van de Eredivisie zijn. Het betreft de eerste doelman van Fenerbahçe, die het al een tijdje uitstekend doet in de Süper Lig.

Volgens SPORT mag Real Madrid de hoop al opbergen om Kyllian Mbappé komende zomer aan te trekken, want de aanvaller zou in samenspraak met zijn entourage besloten hebben om dan niet te verkassen. Mbappé zou vinden dat zijn werk bij PSG nog niet af is en zou nog zeker een jaar in Parijs willen blijven. Daarna zou het wel de bedoeling zijn om te vertrekken in 2022, wanneer zijn contract afloopt. Dani Olmo van RB Leipzig zou volgens BILD wel een optie zijn bij Real.

Alex Craninx stond in januari op de radar van KAS Eupen, maar tot een overgang kwam het niet. De Belgische doelman heeft wel een andere club in Noorwegen gevonden. Dat maakte zijn nieuwe werkgever Lillestrom officieel bekend. Craninx komt op huurbasis over van reeksgenoot Molde, waar hij vooral tweede doelman was.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

Mbappé moet zo snel mogelijk naar Real trekken ...

Meest recent

Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

0
0
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

13
13
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

49
49
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

20
20
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

176
176
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

75
75
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

503
503
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

43
43
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

219
219
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

210
210
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

462
462
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

414
414
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

476
476
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

102
102
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

213
213
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

138
138
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

269
269
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

539
539
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

330
330
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154

Meer sportnieuws