Coronaverdict Club Brugge: Vanaken positief, De Ketelaere niét

door
Coronaverdict Club Brugge: Vanaken positief, De Ketelaere niét

Een waar drama lijkt zich stilaan te voltrekken bij Club Brugge. Want nadat het straks in Kiev - en sowieso ook al de volgende competitiewedstrijd - Denswil, Mitrovic en vermoedelijk ook De Ketelaere moet missen, lijkt daar nog een absolute sterkhouder bij te komen. 

Zo meldt het Nederlandse Algemeen Dagblad namelijk dat ook Noa Lang met coronaverschijnselen richting huis werd gestuurd. Dat gebeurde deze ochtend op training. Het lijkt er dus sterk op dat Club straks ook geen beroep zal kunnen doen op zijn steunpilaar van de afgelopen weken/maanden.

UPDATE 10u

Club Brugge kwam intussen met officiële resultaten van zijn coronatests naar buiten. Daaruit bleek dat Noa Lang én Charles De Ketelaere negatief hebben getest. Dat wil evenwel niet zeggen dat ze geen corona kunnen hebben opgelopen. Mogelijk is hun besmetting namelijk nog niet traceerbaar middels een test, waardoor die negatief bleek. Echter zou dit woensdag al een heel ander verhaal kunnen zijn, al volgt er vermoedelijk geen nieuwe test meer. Maar indien ze ziek zijn/blijven, is de kan sowieso klein dat ze zullen spelen.

Het duo reist dus echter wel  mee af naar Kiev. Wie dat niét zal doen is Hans Vanaken. De sterkhouder van Club testte wél positief op corona, en ziet het Europese duel aan zich voorbijgaan. Ook de ganse trainersstaf bleek overigens positief, zowel Clement als al zijn assistenten. Daardoor zal de beloftenstaf – Rik De Mil en Tim Smolders – de groep onder hun hoede nemen in Kiev.

LEES OOK: Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Een zware aderlating voor Club?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

70
70
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

15
15
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

43
43
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

31
31
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

29
29
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

60
60
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

40
40
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

56
56
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

72
72
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

69
69
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

149
149
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

495
495
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

150
150
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

207
207
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

266
266
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

197
197
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

469
469
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

266
266
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

156
156
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

718
718
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

156
156
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws