Cullen hard na duur puntenverlies Anderlecht

707 stemmen
Cullen hard na duur puntenverlies Anderlecht

RSC Anderlecht heeft het zondag nagelaten om een goede zaak te doen in de strijd om Play-Off I. De Brusselaars geraakten op bezoek bij degradatiekandidaat Cercle Brugge niet verder dan een scoreloos gelijkspel. In vergelijking met de twee vorige wedstrijden kwam Paars-Wit erg pover voor de dag.


Middenvelder Josh Cullen toonde zich dan ook behoorlijk kritisch in zijn reactie achteraf. "Dit resultaat doet pijn omdat er geen verklaring is om dit te rechtvaardigen. De vermoeidheid is op geen enkele manier een geldig excuus. Vanavond was er niets echt goed bij ons", sakkerde de Ier bij SudPresse.

Door de puntendeling laat RSCA het na om een mooie voorsprong te nemen op de directe achtervolgers. Anderlecht staat weliswaar nog vierde, maar OH Leuven en Standard volgen op slechts twee punten. Ook KV Oostende (dat nog een wedstrijd te goed heeft) en KV Mechelen staan op een niet zo grote afstand. Komend weekend neemt Paars-Wit het thuis op tegen KV Kortrijk, een week later volgt de clash op het veld van Standard.

LEES OOK: Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Denkt u dat RSCA zich zal plaatsen voor PO I?

Meest recent

De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

21
21
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

209
209
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

98
98
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

82
82
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

64
64
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

169
169
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

510
510
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

698
698
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

590
590
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

99
99
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

445
445
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

617
617
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

259
259
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

77
77
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

256
256
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

484
484
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

270
270
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

752
752
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

238
238
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

252
252
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

599
599
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

405
405
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

784
784
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

647
647
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

229
229

Meer sportnieuws