Verheyen hard voor Charleroi na afgelasting tegen Club

door
Verheyen hard voor Charleroi na afgelasting tegen Club

Door de vrieskoude van de voorbije dagen in ons land moest zondag opnieuw een wedstrijd uitgesteld worden in de Jupiler Pro League. Zo werd beslist om ook Charleroi-Club Brugge niet te laten doorgaan. Het zal een helse klus worden om een datum te vinden voor de inhaalwedstrijd.


Charleroi kan op Mambourg geen beroep doen op veldverwarming, maar de problemen waren uiteraard al enkele dagen bekend. De Carolo's hadden weliswaar een groot zeil over het veld getrokken, dat bleek dus onvoldoende te helpen. Ook zondag werden nog tevergeefs inspanningen gedaan om toch te kunnen spelen. Scheidsrechter Lothar D'Hondt besloot na een grondige keuring echter dat het onvoldoende veilig was om te spelen: de strafschopgebieden alsook de strook naast de hoofdtribune lag er te hard en te glad bij.

Co-commentator Gert Verheyen had echter zijn bedenkingen bij die beslissing. Bovendien vroeg hij zich bij Eleven Sports af of de Carolo's wel voldoende hadden gedaan om toch te kunnen spelen. "Ik heb er problemen met het feit dat ze zeggen dat ze 'er alles aan gedaan hebben om het veld goed te krijgen'. Het gaat hier niet eens om de volledige grasmat. Dat je er niet in slaagt om drie strookjes in orde te krijgen, wekt bij mij verwondering op. Is het zo moeilijk om een paar vierkante meter te bewerken zodat het toch kan? Er bestaan van die warmtelampen, als je daar één van opzet zal de vorst snel weg zijn. Ik zag hier zo een lamp staan in de hoek van het veld, maar die stekker was niet ingestoken", aldus de ex-Rode Duivel.

LEES OOK: De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Charleroi moet een sanctie krijgen ...

Meest recent

UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

8
8
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

128
128
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

45
45
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

307
307
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

243
243
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

13
13
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

184
184
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

569
569
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

266
266
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

262
262
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

199
199
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

236
236
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

92
92
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

536
536
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

20
20
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

507
507
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

115
115
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

463
463
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

579
579
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

277
277
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

314
314
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

528
528
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

527
527
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

298
298
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

309
309

Meer sportnieuws