Verheyen hard voor Charleroi na afgelasting tegen Club

door
Verheyen hard voor Charleroi na afgelasting tegen Club

Door de vrieskoude van de voorbije dagen in ons land moest zondag opnieuw een wedstrijd uitgesteld worden in de Jupiler Pro League. Zo werd beslist om ook Charleroi-Club Brugge niet te laten doorgaan. Het zal een helse klus worden om een datum te vinden voor de inhaalwedstrijd.


Charleroi kan op Mambourg geen beroep doen op veldverwarming, maar de problemen waren uiteraard al enkele dagen bekend. De Carolo's hadden weliswaar een groot zeil over het veld getrokken, dat bleek dus onvoldoende te helpen. Ook zondag werden nog tevergeefs inspanningen gedaan om toch te kunnen spelen. Scheidsrechter Lothar D'Hondt besloot na een grondige keuring echter dat het onvoldoende veilig was om te spelen: de strafschopgebieden alsook de strook naast de hoofdtribune lag er te hard en te glad bij.

Co-commentator Gert Verheyen had echter zijn bedenkingen bij die beslissing. Bovendien vroeg hij zich bij Eleven Sports af of de Carolo's wel voldoende hadden gedaan om toch te kunnen spelen. "Ik heb er problemen met het feit dat ze zeggen dat ze 'er alles aan gedaan hebben om het veld goed te krijgen'. Het gaat hier niet eens om de volledige grasmat. Dat je er niet in slaagt om drie strookjes in orde te krijgen, wekt bij mij verwondering op. Is het zo moeilijk om een paar vierkante meter te bewerken zodat het toch kan? Er bestaan van die warmtelampen, als je daar één van opzet zal de vorst snel weg zijn. Ik zag hier zo een lamp staan in de hoek van het veld, maar die stekker was niet ingestoken", aldus de ex-Rode Duivel.

LEES OOK: 'Chaos in Pro League: Genk twijfelt, RSCA naar rechtbank?'

Charleroi moet een sanctie krijgen ...

Meest recent

Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

8
8
Club-fans in shock: verrassende namen op transferlijst

Club Brugge legt een shortlist op tafel: van U20-parels tot een Premier League-keeper. Het gaat om ...

104
104
Rode Duivel keihard afgemaakt: “Hij liet niks zien”

Sasha Tavolieri heeft zich bij LN24 stevig laten gaan richting één Rode Duivel. De ...

103
103
'Ajax zet twee topnamen op lijstje als opvolger Kroes'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

46
46
Duivel laat Boskamp sprakeloos: “Zo zag ik hem NOOIT”

De Rode Duivels willen zich zaterdag, ten laatste dinsdag, verzekeren van hun WK-ticket. In de duels ...

49
49
'Engeland stort zich op De Cat: spectaculair prijskaartje gelekt'

De veelbesproken passage van Nathan De Cat op het WK U17, werd er uiteindelijk één van ...

466
466
Hayen krijgt oplawaai: droomjob wordt gênante afwijzing

Nicky Hayen leek even te flirten met zijn droomjob bij Celtic, met praatjes over monsterloon en ...

157
157
'Alles op de titel: City pakt uit tijdens wintermercato'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

48
48
'Supertransfer in JPL: Liverpool klopt aan bij Club Brugge'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende spelers te lanceren richting Europese ...

296
296
Kazachstan-België: Garcia pakt uit met onuitgegeven basiself

De Rode Duivels kunnen zich zaterdagnamiddag verzekeren van hun ticket voor de WK-eindronde van ...

351
351
Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

253
253
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

203
203
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

172
172
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

89
89
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

52
52
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

66
66
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

126
126
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

242
242
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

69
69
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

110
110
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

64
64
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

841
841
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

109
109
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

72
72
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

42
42

Meer sportnieuws