Club wervelt door en schakelt Antwerp uit in beker

door
Club wervelt door en schakelt Antwerp uit in beker

Club Brugge heeft woensdagavond op gepaste wijze revanche genomen voor de verloren bekerfinale van enkele maanden geleden. Blauw-Zwart schakelde bekerhouder Antwerp immers uit door op eigen veld met 3-1 te winnen. De ploeg van coach Philippe Clement blijft zo ongenaakbaar en won tot dusver al zijn wedstrijden in 2021.


In de eerste helft viel er niet zoveel te beleven op Jan Breydel. Antwerp hield de linies goed gesloten en de Bruggelingen hadden het lastig om een gaatje te vinden in de rode muur. Bovendien bleef het opletten voor de counters van de bezoekers: Lamkel Zé trapte de bal net langs de kooi van Mignolet. Ook Seck was gevaarlijk met een kopbal, de Brugse doelman stond echter pal. En zo gingen we rusten op 0-0, al bij al een logische tussenstand.

Vlak na de pauze kon de thuisploeg de wedstrijd dan toch openbreken. Mata kon goed terugleggen tot bij Vanaken, die Blauw-Zwart op rozen zette. Vervolgens ging het er bij momenten bitsig aan toe, maar het echte spektakel volgde pas in het slotkwartier. Dost leek de partij helemaal op slot te doen nadat hij een grabbelende De Wolf afstrafte. Dat was echter buiten Lamkel Zé gerekend.

De veelbesproken aanvaller klopte Mignolet en bracht zo terug spanning in de wedstrijd. Al was dat slechts van korte duur. Uitblinker Vormer zag hoe De Wolf ver uit zijn doel stond en draaide de 3-1 knap in de hoek. Gouden Schoen Refaelov probeerde het tij nog te keren met een afstandsschot en Batubinsika zette Mignolet aan het werk, maar het was onvoldoende om de uitschakeling van Antwerp te voorkomen.

LEES OOK: Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Club pakt de dubbel dit seizoen ...

Meest recent

Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

23
23
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

32
32
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

143
143
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

38
38
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

113
113
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

31
31
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

266
266
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

130
130
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

112
112
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

62
62
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

124
124
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

40
40
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

385
385
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

60
60
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

175
175
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

83
83
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

348
348
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

705
705
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

139
139
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

697
697
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

44
44
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

25
25

Meer sportnieuws