Spaanse pers oordeelt over 'toeschouwer' Courtois

door
Spaanse pers oordeelt over 'toeschouwer' Courtois

Real Madrid heeft dinsdagavond opnieuw een goede zaak gedaan in de Spaanse Primera Division. Ondanks een heuse blessuregolf hield de Koninklijke de drie punten thuis tegen Getafe CF. Andermaal wist Thibaut Courtois dus zijn netten schoon te houden bij de titelverdediger.


Toegegeven, de Rode Duivel had dit keer weinig werk op te knappen. Maar wanneer nodig stond hij er wel telkens en inmiddels zit hij toch alweer aan 9 clean-sheets dit seizoen in de competitie. Bovendien staat hij opnieuw bovenaan het klassement voor de Trofeo Zamora. De Spaanse pers is hem dan ook erkentelijk voor zijn werk. "Elke wedstrijd is hij wel goed voor minstens één belangrijke save. Dit keer kwam die in de 23ste minuut. En een poging van Getafe begin tweede helft deed de Belg niet eens schrikken. In principe had hij zelfs thuis kunnen blijven en had niemand het gemerkt", oordeelt Marca.

Ook Mundo Deportivo benadrukt dat Courtois amper iets te doen had. "Dit moet één van de kalmste wedstrijden uit zijn carrière zijn geweest", klinkt het. Hetzelfde geluid weerklinkt bij SPORT, waar men wel benadrukt dat de Rode Duivel verder alles goed deed. "Hij was de enige toeschouwer die volgens het corona-protocol toegang kreeg. Maar zijn voetenwerk was wel goed en hij zorgde voor zekerheid bij al zijn andere handelingen." Slotwoord is voor El Desmarque. "Hij had amper iets te doen. Maar de makkelijke ballen die hij kreeg, verwerkte hij zonder problemen."

LEES OOK: Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Wie is dit seizoen de beste doelman in La Liga?

Meest recent

'Trossard krijgt na glansrol belangrijke toekomstboodschap'

Leandro Trossard liet dinsdagavond nog eens zien van goudwaarde te zijn voor Arsenal. Samen met ...

13
13
Verheyen breekt stilzwijgen over pikante fase in zijn leven

Voormalig Rode Duivel Gert Verheyen staat al jaren bekend als een nuchtere analist, een man met ...

37
37
Dé meest verrassende Belg in CL: "We willen stunten"

Dinsdag werd de league phase van het nieuwe seizoen in de Champions League helemaal op gang getrapt. ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Bommetje bij Club, Genk haalt oude bekende'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

150
150
Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

251
251
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

150
150
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

348
348
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

158
158
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

402
402
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

107
107
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

30
30
Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Simon Mignolet staat morgen onder de lat tegen AS Monaco. 'Big Si' stond er dit seizoen altijd in de ...

686
686
Kompany luidt alarmbel: "Het verschil is veel te groot"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. De troepen van Vincent Kompany wonnen de ...

140
140
STVV heeft succesformule gevonden: “Ons daar op focussen"

STVV kende een goede mercato. Sportief en financieel leverde sportief directeur André Pinto ...

54
54
'Mourinho zorgt voor trainersbom vlak na UCL-afgang'

De eerste speelavond van de Champions League heeft enkele opvallende resultaten opgeleverd. Naast de ...

93
93
Club of Monaco? Clement plakt percentage op Brugse kansen

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

280
280
Rode Duivel grote verliezer na eerste Champions League-avond

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

165
165
Union-held scoort 9 op 10: "Eindhoven was van hem"

Slechts enkele maanden na het behalen van de landstitel, heeft Union SG opnieuw een straf stukje ...

211
211
Club slaat op hol: Ordóñez-prijs knalt door het plafond

Eén handtekening en het prijsniveau schiet mee omhoog. Met de verlenging tot 2029 verankert ...

488
488
"Vruchteloze zoektocht"- grote wijziging bij Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

765
765
Hasi vloekt luidop: forse tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op het verradelijke tweeluik tegen Antwerp FC en AA Gent. ...

383
383
'Radicale ommekeer bij Club: tweetal krijgt harde klap'

Club Brugge staat donderdagavond voor een belangrijke thuisduel tegen AS Monaco in de Champions ...

743
743
Nederlandse pers gelooft ogen niet bij Union: twéé uitblinkers

Union SG heeft dinsdagavond op een indrukwekkende manier zijn grote debuut in de Champions League ...

638
638
'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

309
309
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

119
119

Meer sportnieuws