Spaanse pers oordeelt over 'toeschouwer' Courtois

1758 stemmen
Spaanse pers oordeelt over 'toeschouwer' Courtois

Real Madrid heeft dinsdagavond opnieuw een goede zaak gedaan in de Spaanse Primera Division. Ondanks een heuse blessuregolf hield de Koninklijke de drie punten thuis tegen Getafe CF. Andermaal wist Thibaut Courtois dus zijn netten schoon te houden bij de titelverdediger.


Toegegeven, de Rode Duivel had dit keer weinig werk op te knappen. Maar wanneer nodig stond hij er wel telkens en inmiddels zit hij toch alweer aan 9 clean-sheets dit seizoen in de competitie. Bovendien staat hij opnieuw bovenaan het klassement voor de Trofeo Zamora. De Spaanse pers is hem dan ook erkentelijk voor zijn werk. "Elke wedstrijd is hij wel goed voor minstens één belangrijke save. Dit keer kwam die in de 23ste minuut. En een poging van Getafe begin tweede helft deed de Belg niet eens schrikken. In principe had hij zelfs thuis kunnen blijven en had niemand het gemerkt", oordeelt Marca.

Ook Mundo Deportivo benadrukt dat Courtois amper iets te doen had. "Dit moet één van de kalmste wedstrijden uit zijn carrière zijn geweest", klinkt het. Hetzelfde geluid weerklinkt bij SPORT, waar men wel benadrukt dat de Rode Duivel verder alles goed deed. "Hij was de enige toeschouwer die volgens het corona-protocol toegang kreeg. Maar zijn voetenwerk was wel goed en hij zorgde voor zekerheid bij al zijn andere handelingen." Slotwoord is voor El Desmarque. "Hij had amper iets te doen. Maar de makkelijke ballen die hij kreeg, verwerkte hij zonder problemen."

LEES OOK: Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

🚀

Wie is dit seizoen de beste doelman in La Liga?

Meest recent

Vandenhaute koopt Antwerp: akkoord met Gheysens op til

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

58
58
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

188
188
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

280
280
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

321
321
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

111
111
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

181
181
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

178
178
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

83
83
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

214
214
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

490
490
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

145
145
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

206
206
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

384
384
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

95
95
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

620
620
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

54
54
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

62
62
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

262
262
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

428
428
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1002
1002
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

533
533
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

180
180
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

513
513
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

289
289

Meer sportnieuws