Spaanse pers oordeelt over 'toeschouwer' Courtois

door
Spaanse pers oordeelt over 'toeschouwer' Courtois

Real Madrid heeft dinsdagavond opnieuw een goede zaak gedaan in de Spaanse Primera Division. Ondanks een heuse blessuregolf hield de Koninklijke de drie punten thuis tegen Getafe CF. Andermaal wist Thibaut Courtois dus zijn netten schoon te houden bij de titelverdediger.


Toegegeven, de Rode Duivel had dit keer weinig werk op te knappen. Maar wanneer nodig stond hij er wel telkens en inmiddels zit hij toch alweer aan 9 clean-sheets dit seizoen in de competitie. Bovendien staat hij opnieuw bovenaan het klassement voor de Trofeo Zamora. De Spaanse pers is hem dan ook erkentelijk voor zijn werk. "Elke wedstrijd is hij wel goed voor minstens één belangrijke save. Dit keer kwam die in de 23ste minuut. En een poging van Getafe begin tweede helft deed de Belg niet eens schrikken. In principe had hij zelfs thuis kunnen blijven en had niemand het gemerkt", oordeelt Marca.

Ook Mundo Deportivo benadrukt dat Courtois amper iets te doen had. "Dit moet één van de kalmste wedstrijden uit zijn carrière zijn geweest", klinkt het. Hetzelfde geluid weerklinkt bij SPORT, waar men wel benadrukt dat de Rode Duivel verder alles goed deed. "Hij was de enige toeschouwer die volgens het corona-protocol toegang kreeg. Maar zijn voetenwerk was wel goed en hij zorgde voor zekerheid bij al zijn andere handelingen." Slotwoord is voor El Desmarque. "Hij had amper iets te doen. Maar de makkelijke ballen die hij kreeg, verwerkte hij zonder problemen."

LEES OOK: Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Wie is dit seizoen de beste doelman in La Liga?

Meest recent

UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

50
50
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

25
25
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

97
97
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

111
111
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

59
59
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

33
33
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

203
203
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

346
346
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

567
567
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

308
308
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

96
96
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

107
107
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

405
405
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

160
160
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

250
250
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

106
106
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

269
269
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

465
465
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

196
196
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

574
574
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

113
113
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

118
118
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66

Meer sportnieuws