TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

door
TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNIeuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk wil af van de stempel van ‘doorgeefluik’ voor jonge spelers. De club wil meer stabiliteit in zijn spelerskern en één van de jongens die daarvoor kan zorgen is Bryan Heynen. Het jeugdproduct zou wel eens een hele lang tijd in de Luminus Arena kunnen blijven. Tegenover L’Avenir laat de speler weten dat hij een vertrek in de toekomst niet uitsluit, maar enkel als het de juiste ploeg op het juiste moment is. Heynen staat er ook voor open om zijn hele carrière bij Genk te blijven.

Charleroi zet alsmaar meer in op de eigen jeugd. Zo kreeg vrijdag de 17-jarige Mehdi Boukamir een eerste profcontract en een dag later legt de club alweer een youngster vast. Opnieuw mag een jonge verdediger zijn eerste contract tekenen. Deze keer is het Martin Wasinski (16) die zijn handtekening zette. Net als Boukamir tekende hij voor twee jaar met optie op twee extra seizoenen.

De negentienjarige defensieve middenvelder Murat Sarigül geniet interesse van twee Belgische clubs uit Eerste Klasse A. De speler heeft een aflopend contract bij de Turkse subtopper Karagümrük en bekijkt momenteel alle voorstellen. In maart of april zal er een beslissing worden genomen.

BUITENLAND
Omdat Raphaël Varane bij Real Madrid nog een contract heeft tot medio 2022 dat hij vooralsnog niet wil verlengen, is een transfer van de Fransman komende zomer niet ondenkbaar. Volgens Calciomercato en Don Diario wil Real wel nog zo'n 50 miljoen euro vangen voor de wereldkampioen. Een aantal clubs zouden dat bedrag best willen betalen. Naast Manchester City en PSG wordt nu ook Juventus aangehaald.

Hernan Losada is volop zijn eerste seizoen bij DC United aan het voorbereiden.Hij mocht er intussen ook Nicolas Frutos verwelkomen als assistent. En ook een andere oude bekende van Anderlecht zou weldra in Washington DC kunnen neerstrijken. Losada en Frutos zouden immers graag Andy Najar willen binnenhalen, meldt de Washington Post. De Hondurese rechtsachter is momenteel een vrije speler, nadat hij bij Los Angeles FC geen nieuw contract kreeg.

ADO Den Haag liet op de laatste dag van de transferperiode Dante Rigo vertrekken en ook een andere Belg lijkt enkele dagen later de Nederlandse staartploeg te gaan verlaten. ADO plukte in de zomer Samy Bourard weg bij FC Eindhoven, maar na een half seizoen lijkt ook zijn Haags avontuur er al op te zitten. Trainer Ruud Brood bevestigt dat Bourard op weg is naar Videoton. In Hongarije is de transfermarkt nog open.

LEES OOK: Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

Zou een fitte Najar in de basis staan bij het huidige RSCA?

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

27
27
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

115
115
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

57
57
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

39
39
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

165
165
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

323
323
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

130
130
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

149
149
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

140
140
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

466
466
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

162
162
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

95
95
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

650
650
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

191
191
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

48
48
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

891
891
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

162
162
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

292
292
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

531
531
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

844
844
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1001
1001
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

233
233
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws