TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

door
TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNIeuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk wil af van de stempel van ‘doorgeefluik’ voor jonge spelers. De club wil meer stabiliteit in zijn spelerskern en één van de jongens die daarvoor kan zorgen is Bryan Heynen. Het jeugdproduct zou wel eens een hele lang tijd in de Luminus Arena kunnen blijven. Tegenover L’Avenir laat de speler weten dat hij een vertrek in de toekomst niet uitsluit, maar enkel als het de juiste ploeg op het juiste moment is. Heynen staat er ook voor open om zijn hele carrière bij Genk te blijven.

Charleroi zet alsmaar meer in op de eigen jeugd. Zo kreeg vrijdag de 17-jarige Mehdi Boukamir een eerste profcontract en een dag later legt de club alweer een youngster vast. Opnieuw mag een jonge verdediger zijn eerste contract tekenen. Deze keer is het Martin Wasinski (16) die zijn handtekening zette. Net als Boukamir tekende hij voor twee jaar met optie op twee extra seizoenen.

De negentienjarige defensieve middenvelder Murat Sarigül geniet interesse van twee Belgische clubs uit Eerste Klasse A. De speler heeft een aflopend contract bij de Turkse subtopper Karagümrük en bekijkt momenteel alle voorstellen. In maart of april zal er een beslissing worden genomen.

BUITENLAND
Omdat Raphaël Varane bij Real Madrid nog een contract heeft tot medio 2022 dat hij vooralsnog niet wil verlengen, is een transfer van de Fransman komende zomer niet ondenkbaar. Volgens Calciomercato en Don Diario wil Real wel nog zo'n 50 miljoen euro vangen voor de wereldkampioen. Een aantal clubs zouden dat bedrag best willen betalen. Naast Manchester City en PSG wordt nu ook Juventus aangehaald.

Hernan Losada is volop zijn eerste seizoen bij DC United aan het voorbereiden.Hij mocht er intussen ook Nicolas Frutos verwelkomen als assistent. En ook een andere oude bekende van Anderlecht zou weldra in Washington DC kunnen neerstrijken. Losada en Frutos zouden immers graag Andy Najar willen binnenhalen, meldt de Washington Post. De Hondurese rechtsachter is momenteel een vrije speler, nadat hij bij Los Angeles FC geen nieuw contract kreeg.

ADO Den Haag liet op de laatste dag van de transferperiode Dante Rigo vertrekken en ook een andere Belg lijkt enkele dagen later de Nederlandse staartploeg te gaan verlaten. ADO plukte in de zomer Samy Bourard weg bij FC Eindhoven, maar na een half seizoen lijkt ook zijn Haags avontuur er al op te zitten. Trainer Ruud Brood bevestigt dat Bourard op weg is naar Videoton. In Hongarije is de transfermarkt nog open.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Zou een fitte Najar in de basis staan bij het huidige RSCA?

Meest recent

Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

15
15
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

43
43
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

30
30
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

84
84
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

279
279
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

163
163
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

317
317
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

89
89
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

97
97
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

112
112
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

106
106
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

66
66
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

19
19
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

51
51
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

404
404
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

180
180
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

40
40
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

105
105
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

461
461
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

204
204
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

86
86
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

457
457
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

392
392
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

106
106

Meer sportnieuws