TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

458 stemmen
TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNIeuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk wil af van de stempel van ‘doorgeefluik’ voor jonge spelers. De club wil meer stabiliteit in zijn spelerskern en één van de jongens die daarvoor kan zorgen is Bryan Heynen. Het jeugdproduct zou wel eens een hele lang tijd in de Luminus Arena kunnen blijven. Tegenover L’Avenir laat de speler weten dat hij een vertrek in de toekomst niet uitsluit, maar enkel als het de juiste ploeg op het juiste moment is. Heynen staat er ook voor open om zijn hele carrière bij Genk te blijven.

Charleroi zet alsmaar meer in op de eigen jeugd. Zo kreeg vrijdag de 17-jarige Mehdi Boukamir een eerste profcontract en een dag later legt de club alweer een youngster vast. Opnieuw mag een jonge verdediger zijn eerste contract tekenen. Deze keer is het Martin Wasinski (16) die zijn handtekening zette. Net als Boukamir tekende hij voor twee jaar met optie op twee extra seizoenen.

De negentienjarige defensieve middenvelder Murat Sarigül geniet interesse van twee Belgische clubs uit Eerste Klasse A. De speler heeft een aflopend contract bij de Turkse subtopper Karagümrük en bekijkt momenteel alle voorstellen. In maart of april zal er een beslissing worden genomen.

BUITENLAND
Omdat Raphaël Varane bij Real Madrid nog een contract heeft tot medio 2022 dat hij vooralsnog niet wil verlengen, is een transfer van de Fransman komende zomer niet ondenkbaar. Volgens Calciomercato en Don Diario wil Real wel nog zo'n 50 miljoen euro vangen voor de wereldkampioen. Een aantal clubs zouden dat bedrag best willen betalen. Naast Manchester City en PSG wordt nu ook Juventus aangehaald.

Hernan Losada is volop zijn eerste seizoen bij DC United aan het voorbereiden.Hij mocht er intussen ook Nicolas Frutos verwelkomen als assistent. En ook een andere oude bekende van Anderlecht zou weldra in Washington DC kunnen neerstrijken. Losada en Frutos zouden immers graag Andy Najar willen binnenhalen, meldt de Washington Post. De Hondurese rechtsachter is momenteel een vrije speler, nadat hij bij Los Angeles FC geen nieuw contract kreeg.

ADO Den Haag liet op de laatste dag van de transferperiode Dante Rigo vertrekken en ook een andere Belg lijkt enkele dagen later de Nederlandse staartploeg te gaan verlaten. ADO plukte in de zomer Samy Bourard weg bij FC Eindhoven, maar na een half seizoen lijkt ook zijn Haags avontuur er al op te zitten. Trainer Ruud Brood bevestigt dat Bourard op weg is naar Videoton. In Hongarije is de transfermarkt nog open.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Zou een fitte Najar in de basis staan bij het huidige RSCA?

Meest recent

WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

98
98
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

110
110
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

176
176
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

60
60
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

88
88
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

417
417
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

28
28
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

99
99
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

64
64
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

24
24
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

88
88
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

155
155
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

83
83
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

152
152
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

85
85
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

652
652
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

182
182
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

98
98
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

377
377
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

71
71
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

115
115
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

271
271
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

139
139
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

558
558

Meer sportnieuws