TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

door
TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNIeuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk wil af van de stempel van ‘doorgeefluik’ voor jonge spelers. De club wil meer stabiliteit in zijn spelerskern en één van de jongens die daarvoor kan zorgen is Bryan Heynen. Het jeugdproduct zou wel eens een hele lang tijd in de Luminus Arena kunnen blijven. Tegenover L’Avenir laat de speler weten dat hij een vertrek in de toekomst niet uitsluit, maar enkel als het de juiste ploeg op het juiste moment is. Heynen staat er ook voor open om zijn hele carrière bij Genk te blijven.

Charleroi zet alsmaar meer in op de eigen jeugd. Zo kreeg vrijdag de 17-jarige Mehdi Boukamir een eerste profcontract en een dag later legt de club alweer een youngster vast. Opnieuw mag een jonge verdediger zijn eerste contract tekenen. Deze keer is het Martin Wasinski (16) die zijn handtekening zette. Net als Boukamir tekende hij voor twee jaar met optie op twee extra seizoenen.

De negentienjarige defensieve middenvelder Murat Sarigül geniet interesse van twee Belgische clubs uit Eerste Klasse A. De speler heeft een aflopend contract bij de Turkse subtopper Karagümrük en bekijkt momenteel alle voorstellen. In maart of april zal er een beslissing worden genomen.

BUITENLAND
Omdat Raphaël Varane bij Real Madrid nog een contract heeft tot medio 2022 dat hij vooralsnog niet wil verlengen, is een transfer van de Fransman komende zomer niet ondenkbaar. Volgens Calciomercato en Don Diario wil Real wel nog zo'n 50 miljoen euro vangen voor de wereldkampioen. Een aantal clubs zouden dat bedrag best willen betalen. Naast Manchester City en PSG wordt nu ook Juventus aangehaald.

Hernan Losada is volop zijn eerste seizoen bij DC United aan het voorbereiden.Hij mocht er intussen ook Nicolas Frutos verwelkomen als assistent. En ook een andere oude bekende van Anderlecht zou weldra in Washington DC kunnen neerstrijken. Losada en Frutos zouden immers graag Andy Najar willen binnenhalen, meldt de Washington Post. De Hondurese rechtsachter is momenteel een vrije speler, nadat hij bij Los Angeles FC geen nieuw contract kreeg.

ADO Den Haag liet op de laatste dag van de transferperiode Dante Rigo vertrekken en ook een andere Belg lijkt enkele dagen later de Nederlandse staartploeg te gaan verlaten. ADO plukte in de zomer Samy Bourard weg bij FC Eindhoven, maar na een half seizoen lijkt ook zijn Haags avontuur er al op te zitten. Trainer Ruud Brood bevestigt dat Bourard op weg is naar Videoton. In Hongarije is de transfermarkt nog open.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Zou een fitte Najar in de basis staan bij het huidige RSCA?

Meest recent

'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

14
14
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

27
27
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

78
78
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

98
98
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

124
124
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

350
350
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

421
421
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

67
67
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

119
119
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

364
364
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

443
443
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

280
280
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

231
231
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

76
76
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

238
238
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

236
236
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

218
218
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

75
75
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

368
368
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

168
168
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

606
606
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

313
313
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

571
571
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

783
783
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

365
365

Meer sportnieuws