TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

door
TU: 'Heynen doet Genk likkebaarden, Juve legt 50 miljoen klaar'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNIeuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk wil af van de stempel van ‘doorgeefluik’ voor jonge spelers. De club wil meer stabiliteit in zijn spelerskern en één van de jongens die daarvoor kan zorgen is Bryan Heynen. Het jeugdproduct zou wel eens een hele lang tijd in de Luminus Arena kunnen blijven. Tegenover L’Avenir laat de speler weten dat hij een vertrek in de toekomst niet uitsluit, maar enkel als het de juiste ploeg op het juiste moment is. Heynen staat er ook voor open om zijn hele carrière bij Genk te blijven.

Charleroi zet alsmaar meer in op de eigen jeugd. Zo kreeg vrijdag de 17-jarige Mehdi Boukamir een eerste profcontract en een dag later legt de club alweer een youngster vast. Opnieuw mag een jonge verdediger zijn eerste contract tekenen. Deze keer is het Martin Wasinski (16) die zijn handtekening zette. Net als Boukamir tekende hij voor twee jaar met optie op twee extra seizoenen.

De negentienjarige defensieve middenvelder Murat Sarigül geniet interesse van twee Belgische clubs uit Eerste Klasse A. De speler heeft een aflopend contract bij de Turkse subtopper Karagümrük en bekijkt momenteel alle voorstellen. In maart of april zal er een beslissing worden genomen.

BUITENLAND
Omdat Raphaël Varane bij Real Madrid nog een contract heeft tot medio 2022 dat hij vooralsnog niet wil verlengen, is een transfer van de Fransman komende zomer niet ondenkbaar. Volgens Calciomercato en Don Diario wil Real wel nog zo'n 50 miljoen euro vangen voor de wereldkampioen. Een aantal clubs zouden dat bedrag best willen betalen. Naast Manchester City en PSG wordt nu ook Juventus aangehaald.

Hernan Losada is volop zijn eerste seizoen bij DC United aan het voorbereiden.Hij mocht er intussen ook Nicolas Frutos verwelkomen als assistent. En ook een andere oude bekende van Anderlecht zou weldra in Washington DC kunnen neerstrijken. Losada en Frutos zouden immers graag Andy Najar willen binnenhalen, meldt de Washington Post. De Hondurese rechtsachter is momenteel een vrije speler, nadat hij bij Los Angeles FC geen nieuw contract kreeg.

ADO Den Haag liet op de laatste dag van de transferperiode Dante Rigo vertrekken en ook een andere Belg lijkt enkele dagen later de Nederlandse staartploeg te gaan verlaten. ADO plukte in de zomer Samy Bourard weg bij FC Eindhoven, maar na een half seizoen lijkt ook zijn Haags avontuur er al op te zitten. Trainer Ruud Brood bevestigt dat Bourard op weg is naar Videoton. In Hongarije is de transfermarkt nog open.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Zou een fitte Najar in de basis staan bij het huidige RSCA?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

49
49
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

168
168
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

26
26
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

55
55
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

42
42
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

85
85
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

172
172
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

691
691
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws