'Komst Chong brengt Club-aanvaller in problemen'

door
'Komst Chong brengt Club-aanvaller in problemen'

Philippe Clement maakte van de bekerwedstrijd tegen Olsa Brakel (6-1) gebruik om een aantal jonge spelers aan het werk te zien. Daarnaast gunde hij ook de eerste speelminuten aan winteraanwinst Tahith Chong. En de huurling van Manchester United liet meteen een gretige indruk achter.


De 21-jarige Nederlander moet fysiek weliswaar stappen zetten na een eerste seizoenshelft met een beperkt aantal speelminuten en ook aan de automatismen met zijn ploegmaats is er logischerwijs nog werk. Maar het is duidelijk dat hij over een pak potentieel beschikt. Volgens La Dernière Heure moet David Okereke zich dan ook zorgen maken. De Brugse recordaanwinst geldt na het vertrek van Siebe Schrijvers, Krépin Diatta en Emmanuel Dennis als eerste alternatief voor Noa Lang en Charles De Ketelaere. Maar de Waalse krant voorspelt dat het niet lang zal duren alvorens hij in de hiërarchie voorbij gestoken wordt door Chong.

Tegen Standard en Olsa Brakel kreeg Okereke telkens nog eens een kans vanaf de aftrap, maar hij kon andermaal niet overtuigen. Met name in de beker viel hij vooral op met enkele frappante missers. De Nigeriaan zou eventueel ook in het centrum uitgespeeld kunnen worden. Daar is Bas Dost echter al eerste keuze en woensdag toonde Youssouph Badji met een hattrick dat hij de ideale stand-in is voor de Nederlander. Bovendien liet Clement eerder al verstaan dat hij voor Okereke vooral een toekomst ziet op de flanken. De Nigeriaan, die in 2019 voor een slordige 8 miljoen euro werd aangetrokken, zit dus opnieuw met een probleem.

LEES OOK: Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Denkt zijn draai nog zal vinden bij Club Brugge?

Meest recent

Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

250
250
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

6
6
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

17
17
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

203
203
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

98
98
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

19
19
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

105
105
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

61
61
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

605
605
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

42
42
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

233
233
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

355
355
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

285
285
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

154
154
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

426
426
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

248
248
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

76
76
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

356
356
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

171
171
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

434
434
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

272
272
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

556
556

Meer sportnieuws