'Komst Chong brengt Club-aanvaller in problemen'

1168 stemmen
'Komst Chong brengt Club-aanvaller in problemen'

Philippe Clement maakte van de bekerwedstrijd tegen Olsa Brakel (6-1) gebruik om een aantal jonge spelers aan het werk te zien. Daarnaast gunde hij ook de eerste speelminuten aan winteraanwinst Tahith Chong. En de huurling van Manchester United liet meteen een gretige indruk achter.


De 21-jarige Nederlander moet fysiek weliswaar stappen zetten na een eerste seizoenshelft met een beperkt aantal speelminuten en ook aan de automatismen met zijn ploegmaats is er logischerwijs nog werk. Maar het is duidelijk dat hij over een pak potentieel beschikt. Volgens La Dernière Heure moet David Okereke zich dan ook zorgen maken. De Brugse recordaanwinst geldt na het vertrek van Siebe Schrijvers, Krépin Diatta en Emmanuel Dennis als eerste alternatief voor Noa Lang en Charles De Ketelaere. Maar de Waalse krant voorspelt dat het niet lang zal duren alvorens hij in de hiërarchie voorbij gestoken wordt door Chong.

Tegen Standard en Olsa Brakel kreeg Okereke telkens nog eens een kans vanaf de aftrap, maar hij kon andermaal niet overtuigen. Met name in de beker viel hij vooral op met enkele frappante missers. De Nigeriaan zou eventueel ook in het centrum uitgespeeld kunnen worden. Daar is Bas Dost echter al eerste keuze en woensdag toonde Youssouph Badji met een hattrick dat hij de ideale stand-in is voor de Nederlander. Bovendien liet Clement eerder al verstaan dat hij voor Okereke vooral een toekomst ziet op de flanken. De Nigeriaan, die in 2019 voor een slordige 8 miljoen euro werd aangetrokken, zit dus opnieuw met een probleem.

LEES OOK: Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Denkt zijn draai nog zal vinden bij Club Brugge?

Meest recent

Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

65
65
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

112
112
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

98
98
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

85
85
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

32
32
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

172
172
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

152
152
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

483
483
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

84
84
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

82
82
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

670
670
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

159
159
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

66
66
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

133
133
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

342
342
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

575
575
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

323
323
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

681
681
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

256
256
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

40
40
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

348
348
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

123
123
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

95
95
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

498
498

Meer sportnieuws