'Komst Chong brengt Club-aanvaller in problemen'

door
'Komst Chong brengt Club-aanvaller in problemen'

Philippe Clement maakte van de bekerwedstrijd tegen Olsa Brakel (6-1) gebruik om een aantal jonge spelers aan het werk te zien. Daarnaast gunde hij ook de eerste speelminuten aan winteraanwinst Tahith Chong. En de huurling van Manchester United liet meteen een gretige indruk achter.


De 21-jarige Nederlander moet fysiek weliswaar stappen zetten na een eerste seizoenshelft met een beperkt aantal speelminuten en ook aan de automatismen met zijn ploegmaats is er logischerwijs nog werk. Maar het is duidelijk dat hij over een pak potentieel beschikt. Volgens La Dernière Heure moet David Okereke zich dan ook zorgen maken. De Brugse recordaanwinst geldt na het vertrek van Siebe Schrijvers, Krépin Diatta en Emmanuel Dennis als eerste alternatief voor Noa Lang en Charles De Ketelaere. Maar de Waalse krant voorspelt dat het niet lang zal duren alvorens hij in de hiërarchie voorbij gestoken wordt door Chong.

Tegen Standard en Olsa Brakel kreeg Okereke telkens nog eens een kans vanaf de aftrap, maar hij kon andermaal niet overtuigen. Met name in de beker viel hij vooral op met enkele frappante missers. De Nigeriaan zou eventueel ook in het centrum uitgespeeld kunnen worden. Daar is Bas Dost echter al eerste keuze en woensdag toonde Youssouph Badji met een hattrick dat hij de ideale stand-in is voor de Nederlander. Bovendien liet Clement eerder al verstaan dat hij voor Okereke vooral een toekomst ziet op de flanken. De Nigeriaan, die in 2019 voor een slordige 8 miljoen euro werd aangetrokken, zit dus opnieuw met een probleem.

LEES OOK: 'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Denkt zijn draai nog zal vinden bij Club Brugge?

Meest recent

Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

20
20
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

2
2
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

9
9
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

116
116
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

42
42
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

142
142
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

240
240
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

89
89
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

68
68
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

32
32
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

170
170
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

141
141
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

125
125
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

116
116
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

154
154
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

232
232
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

537
537
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

188
188
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

401
401
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

96
96
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

142
142
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

156
156
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

406
406
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

73
73

Meer sportnieuws