Verschueren betreurt één beslissing bij RSCA: "Excuses aan fans"

door
Verschueren betreurt één beslissing bij RSCA:

Na zijn vertrek als sportief directeur, verdween Michael Verschueren volledig op de achtergrond bij RSC Anderlecht. Maar daar kwam in het najaar verandering in toen hij plots werd gebombardeerd tot hét gezicht van de minderheidsaandeelhouders. In een interview met Het Laatste Nieuws geeft hij nog eens zijn kijk op de huidige situatie.


Zo laat Verschueren verstaan dat hij wel degelijk vertrouwen heeft in het nieuwe bestuur onder leiding van voorzitter Wouter Vandenhaute, CEO Jos Donvil en sportief directeur Peter Verbeke. Maar hij benadrukt dat vooral de sportieve resultaten een rol moeten gaan spelen in het financiële herstel van de club. Inkomsten uit het voetbal zelf, bijvoorbeeld door deelname aan de Europese competities, zijn volgens hem een betere basis om op voort te werken dan dat de aandeelhouders telkens moeten bijpassen.

Verschueren blikte ook terug op zijn bewind als sportief directeur. Hoewel een pak van zijn transfers uitdraaiden op een tegenvaller, blijft hij grotendeels achter zijn beslissingen staan. Van één ding heeft hij wel spijt: zo nam hij vorig seizoen op een bepaald moment te veel risico's tegelijk met het aantrekken van zwaar betaalde, maar blessuregevoelige spelers als Nacer Chadli en Samir Nasri. Daarvoor biedt hij ook zijn excuses aan bij de fans, al blijft Verschueren ervan overtuigd dat RSCA Europees voetbal had gehaald indien de competitie niet werd stopgezet.

LEES OOK: Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Vond u achteraf gezien dat Verschueren goed werk leverde als sportief directeur?

Meest recent

Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

8
8
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

5
5
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

39
39
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

26
26
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

117
117
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

14
14
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

70
70
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

175
175
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

52
52
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

117
117
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

29
29
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

193
193
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

673
673
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

768
768
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

174
174
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

340
340
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

131
131
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

132
132
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

360
360
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

391
391
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

116
116
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

114
114
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

147
147
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

258
258

Meer sportnieuws