Bekerafgang voor Zulte Waregem, STVV en KVO wel door

302 stemmen
Bekerafgang voor Zulte Waregem, STVV en KVO wel door

In de Croky Cup zijn woensdagavond opnieuw twee ploegen uit 1A gesneuveld. Waasland-Beveren ging thuis onderuit tegen reeksgenoot KV Oostende, terwijl Zulte Waregem een pijnlijke nederlaag leed op het veld van Olympic Charleroi. Het STVV van Peter Maes trok dan weer aan het langste einde tegen Lokeren-Temse.


Nadat Moeskroen dinsdag ook al onderuit ging tegen Union, is Zulte Waregem de volgende 1A-club die zijn meerdere moet erkennen in een ploeg uit de lagere divisies. Al is de nederlaag tegen de amateurs van Olimpic toch nog wat pijnlijker. Essevee dicteerde weliswaar een hele wedstrijd lang de wet, maar een laat doelpunt van Delbergue deed de West-Vlamingen de das om. Een flinke opdoffer voor coach Francky Dury en zijn manschappen.

Peter Maes kon dan weer wel vieren tijdens zijn terugkeer in Lokeren. Nazon en Ito zorgden voor een simpele 0-2-zege voor Kanaries. Waasland-Beveren en KVO maakten er dan weer een spektakelstuk van. De bezoekers nam de match meteen in handen, maar kwamen wel op achterstand via Frey. Gueye bracht de score weliswaar terug in evenwicht, maar de thuisploeg kwam in de tweede helft op 2-1. uiteindelijk waren het (opnieuw) Gueye en Hjulsager die KVO op weg zetten naar een verdiende zege. Al liet nieuwkomer Cijntje in de slotminuten nog de ultieme kans op de gelijkmaker liggen.

LEES OOK: Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Voor Zulte Waregem is het seizoen nu al mislukt ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

104
104
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

28
28
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

141
141
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

248
248
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

297
297
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

187
187
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

245
245
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

142
142
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

136
136
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

286
286
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

269
269
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

111
111
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

87
87
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

591
591
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

205
205
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

540
540
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

186
186
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

100
100
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

157
157
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

94
94
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

342
342
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws