'Antwerp wil mercato afsluiten met zwaar slotoffensief'

door
'Antwerp wil mercato afsluiten met zwaar slotoffensief'

Bij Antwerp FC was de algemene verwachting dat Didier Lamkel Zé in januari de club zou verlaten. Nu lijkt het erop dat de Kameroener alsnog aan boord blijft, terwijl Gouden Schoen Lior Refaelov open staat voor een vertrek na het seizoen. Daarnaast is er ook versterking onderweg op de Bosuil.


De hoofdvraag is dus of er een oplossing voor Lamkel Zé wordt gevonden. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans alvast groot dat de Kameroener blijft. De huurbeurt van Christian Benavente wordt normaal gezien verbroken, hij lijkt op de terugweg naar Charleroi. Louis Verstraete wordt allicht verhuurd aan Waasland-Beveren. Gazet van Antwerpen stelt dan weer dat Refaelov een terugkeer naar Israël overweegt, een eventueel vertrek van de Gouden Schoen is wel pas na het seizoen aan de orde.

Maar de Great Old wil zich zelf ook nog verder versterken. Met Ortwin De Wolf (Eupen) en Aleksander Vukotic (Waasland-Beveren) zijn alvast een extra doelman en centrale verdediger onderweg. En de kans is reëel dat sportieve baas Luciano D'Onofrio nog een last-minute verrassing uit zijn mouw schudt. Aanvallend mag er eventueel ook nog wat bij.

UPDATE 08u38
De Wolf en Vukotic lijken dus op komst in Deurne Noord, maar daar blijft het niet bij. Volgens Het Nieuwsblad liggen er nog minstens twee andere dossiers op tafel om de defensie te versterken. Zo zou Jelle Bataille nog steeds een concrete optie zijn. De rechtsback komt momenteel uit voor KV Oostende, waar hij doorgaans een sterkhouder is. Antwerp hoopt naar verluidt om de 21-jarige voor middernacht binnen te halen. Lukt dat niet, dan volgt komende zomer allicht een nieuwe poging.

Daarnaast zouden D'Onofrio en co ook richting de Premier League lonken. De Fransman Maxime Le Marchand (Fulham FC) was eerder al eventjes in beeld. Volgens HNB werd hij inmiddels opnieuw aangeboden, al vormt de 31-jarige wel een dure piste. Tot slot zou ook flankaanvaller Tokmac Nguen ook nog steeds een concrete optie zijn.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp moet ook een extra optie op het middenveld halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

32
32
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

123
123
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

58
58
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

69
69
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

113
113
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

229
229
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

147
147
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

193
193
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

387
387
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

220
220
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

558
558
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

112
112
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

217
217
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

211
211
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

146
146
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

60
60
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

194
194
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

153
153
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

629
629
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

392
392
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

276
276

Meer sportnieuws