'Antwerp wil mercato afsluiten met zwaar slotoffensief'

door
'Antwerp wil mercato afsluiten met zwaar slotoffensief'

Bij Antwerp FC was de algemene verwachting dat Didier Lamkel Zé in januari de club zou verlaten. Nu lijkt het erop dat de Kameroener alsnog aan boord blijft, terwijl Gouden Schoen Lior Refaelov open staat voor een vertrek na het seizoen. Daarnaast is er ook versterking onderweg op de Bosuil.


De hoofdvraag is dus of er een oplossing voor Lamkel Zé wordt gevonden. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans alvast groot dat de Kameroener blijft. De huurbeurt van Christian Benavente wordt normaal gezien verbroken, hij lijkt op de terugweg naar Charleroi. Louis Verstraete wordt allicht verhuurd aan Waasland-Beveren. Gazet van Antwerpen stelt dan weer dat Refaelov een terugkeer naar Israël overweegt, een eventueel vertrek van de Gouden Schoen is wel pas na het seizoen aan de orde.

Maar de Great Old wil zich zelf ook nog verder versterken. Met Ortwin De Wolf (Eupen) en Aleksander Vukotic (Waasland-Beveren) zijn alvast een extra doelman en centrale verdediger onderweg. En de kans is reëel dat sportieve baas Luciano D'Onofrio nog een last-minute verrassing uit zijn mouw schudt. Aanvallend mag er eventueel ook nog wat bij.

UPDATE 08u38
De Wolf en Vukotic lijken dus op komst in Deurne Noord, maar daar blijft het niet bij. Volgens Het Nieuwsblad liggen er nog minstens twee andere dossiers op tafel om de defensie te versterken. Zo zou Jelle Bataille nog steeds een concrete optie zijn. De rechtsback komt momenteel uit voor KV Oostende, waar hij doorgaans een sterkhouder is. Antwerp hoopt naar verluidt om de 21-jarige voor middernacht binnen te halen. Lukt dat niet, dan volgt komende zomer allicht een nieuwe poging.

Daarnaast zouden D'Onofrio en co ook richting de Premier League lonken. De Fransman Maxime Le Marchand (Fulham FC) was eerder al eventjes in beeld. Volgens HNB werd hij inmiddels opnieuw aangeboden, al vormt de 31-jarige wel een dure piste. Tot slot zou ook flankaanvaller Tokmac Nguen ook nog steeds een concrete optie zijn.

LEES OOK: Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

Antwerp moet ook een extra optie op het middenveld halen ...

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

77
77
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

215
215
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

39
39
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

194
194
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

304
304
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

560
560
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

217
217
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

56
56
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

168
168
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1304
1304
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

98
98
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

589
589
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

55
55
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

122
122
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

159
159
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

280
280
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

344
344
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws