'Antwerp wil mercato afsluiten met zwaar slotoffensief'

619 stemmen
'Antwerp wil mercato afsluiten met zwaar slotoffensief'

Bij Antwerp FC was de algemene verwachting dat Didier Lamkel Zé in januari de club zou verlaten. Nu lijkt het erop dat de Kameroener alsnog aan boord blijft, terwijl Gouden Schoen Lior Refaelov open staat voor een vertrek na het seizoen. Daarnaast is er ook versterking onderweg op de Bosuil.


De hoofdvraag is dus of er een oplossing voor Lamkel Zé wordt gevonden. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans alvast groot dat de Kameroener blijft. De huurbeurt van Christian Benavente wordt normaal gezien verbroken, hij lijkt op de terugweg naar Charleroi. Louis Verstraete wordt allicht verhuurd aan Waasland-Beveren. Gazet van Antwerpen stelt dan weer dat Refaelov een terugkeer naar Israël overweegt, een eventueel vertrek van de Gouden Schoen is wel pas na het seizoen aan de orde.

Maar de Great Old wil zich zelf ook nog verder versterken. Met Ortwin De Wolf (Eupen) en Aleksander Vukotic (Waasland-Beveren) zijn alvast een extra doelman en centrale verdediger onderweg. En de kans is reëel dat sportieve baas Luciano D'Onofrio nog een last-minute verrassing uit zijn mouw schudt. Aanvallend mag er eventueel ook nog wat bij.

UPDATE 08u38
De Wolf en Vukotic lijken dus op komst in Deurne Noord, maar daar blijft het niet bij. Volgens Het Nieuwsblad liggen er nog minstens twee andere dossiers op tafel om de defensie te versterken. Zo zou Jelle Bataille nog steeds een concrete optie zijn. De rechtsback komt momenteel uit voor KV Oostende, waar hij doorgaans een sterkhouder is. Antwerp hoopt naar verluidt om de 21-jarige voor middernacht binnen te halen. Lukt dat niet, dan volgt komende zomer allicht een nieuwe poging.

Daarnaast zouden D'Onofrio en co ook richting de Premier League lonken. De Fransman Maxime Le Marchand (Fulham FC) was eerder al eventjes in beeld. Volgens HNB werd hij inmiddels opnieuw aangeboden, al vormt de 31-jarige wel een dure piste. Tot slot zou ook flankaanvaller Tokmac Nguen ook nog steeds een concrete optie zijn.

🚀

Antwerp moet ook een extra optie op het middenveld halen ...

Meest recent

'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

14
14
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

12
12
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

28
28
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

21
21
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

45
45
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

11
11
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

67
67
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

100
100
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

199
199
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

412
412
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

49
49
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

158
158
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

353
353
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

794
794
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

114
114
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

324
324
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

165
165
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

626
626
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

552
552
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

163
163
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

346
346
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

218
218
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

515
515

Meer sportnieuws