'Antwerp wil mercato afsluiten met zwaar slotoffensief'

619 stemmen
'Antwerp wil mercato afsluiten met zwaar slotoffensief'

Bij Antwerp FC was de algemene verwachting dat Didier Lamkel Zé in januari de club zou verlaten. Nu lijkt het erop dat de Kameroener alsnog aan boord blijft, terwijl Gouden Schoen Lior Refaelov open staat voor een vertrek na het seizoen. Daarnaast is er ook versterking onderweg op de Bosuil.


De hoofdvraag is dus of er een oplossing voor Lamkel Zé wordt gevonden. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans alvast groot dat de Kameroener blijft. De huurbeurt van Christian Benavente wordt normaal gezien verbroken, hij lijkt op de terugweg naar Charleroi. Louis Verstraete wordt allicht verhuurd aan Waasland-Beveren. Gazet van Antwerpen stelt dan weer dat Refaelov een terugkeer naar Israël overweegt, een eventueel vertrek van de Gouden Schoen is wel pas na het seizoen aan de orde.

Maar de Great Old wil zich zelf ook nog verder versterken. Met Ortwin De Wolf (Eupen) en Aleksander Vukotic (Waasland-Beveren) zijn alvast een extra doelman en centrale verdediger onderweg. En de kans is reëel dat sportieve baas Luciano D'Onofrio nog een last-minute verrassing uit zijn mouw schudt. Aanvallend mag er eventueel ook nog wat bij.

UPDATE 08u38
De Wolf en Vukotic lijken dus op komst in Deurne Noord, maar daar blijft het niet bij. Volgens Het Nieuwsblad liggen er nog minstens twee andere dossiers op tafel om de defensie te versterken. Zo zou Jelle Bataille nog steeds een concrete optie zijn. De rechtsback komt momenteel uit voor KV Oostende, waar hij doorgaans een sterkhouder is. Antwerp hoopt naar verluidt om de 21-jarige voor middernacht binnen te halen. Lukt dat niet, dan volgt komende zomer allicht een nieuwe poging.

Daarnaast zouden D'Onofrio en co ook richting de Premier League lonken. De Fransman Maxime Le Marchand (Fulham FC) was eerder al eventjes in beeld. Volgens HNB werd hij inmiddels opnieuw aangeboden, al vormt de 31-jarige wel een dure piste. Tot slot zou ook flankaanvaller Tokmac Nguen ook nog steeds een concrete optie zijn.

Antwerp moet ook een extra optie op het middenveld halen ...

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

12
12
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

329
329
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

86
86
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

254
254
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

139
139
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

223
223
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

169
169
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1008
1008
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

77
77
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

411
411
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

234
234
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

630
630
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

729
729
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

162
162
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

793
793
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

72
72
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

101
101

Meer sportnieuws