'Club heeft volgende miljoenentransfer al klaar staan'

door
'Club heeft volgende miljoenentransfer al klaar staan'

Club Brugge wist de voorbije jaren een aantal fraaie namen naar Jan Breydel te lokken, maar deed ook aan uitgaande zijde gouden zaken op de transfermarkt. Deze mercato werd bijvoorbeeld Krépin Diatta nog met een forse winst aan AS Monaco verkocht. En binnen de huidige selectie bevindt zich nog een pak kapitaal.


Zo zal goudhaantje Charles De Ketelaere ongetwijfeld de nodige miljoenen opbrengen indien hij vertrekt, net zoals Odilon Kossounou en zelfs de iets oudere Clinton Mata. Maar vooral Noa Lang lijkt op termijn voor de jackpot te gaan zorgen als hij zijn huidige niveau kan vasthouden. Zondag tegen Standard blonk de Nederlandse aanvaller andermaal uit met een doelpunt en assist. In totaal zit hij nu al aan 9 goals en 7 assists in 17 competitiewedstrijden, waarvan hij de meeste niet eens volledig uitspeelde. Uitstekende statistieken dus, maar ook zijn flair, techniek én werklust zullen ongetwijfeld niet onopgemerkt zijn gebleven bij de buitenlandse clubs.

Club nam Lang oorspronkelijk op huurbasis over van Ajax, maar de verplichte aankoopoptie van zo'n 6 miljoen euro zou inmiddels al gelicht zijn. De Waalse analist Joachim Mununga is er echter van overtuigd dat die investering zich dubbel en dik zal terugbetalen. "Hij is er nog niet zo lang, maar is wel al enorm gegroeid in het Brugse spel. Lang kostte 6 miljoen, maar men vraagt zich nu al af 'voor hoeveel zullen ze hem verkopen?'. Het lijkt erop dat Club opnieuw miljoenen zal ontvangen. En die zullen ze weer op een intelligente manier spenderen, zoals ze dat de voorbije jaren hebben gedaan", klonk het bij RTBF.

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Wie denkt u dat op termijn de hoogste transfersom zal opbrengen?

Meest recent

Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

38
38
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

49
49
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

79
79
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

140
140
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

49
49
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

107
107
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

375
375
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

34
34
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

332
332
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

111
111
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

293
293
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

208
208
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

101
101
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

241
241
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

21
21
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

101
101
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

491
491
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

237
237
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

350
350
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

196
196
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

178
178
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

549
549

Meer sportnieuws