'Club heeft volgende miljoenentransfer al klaar staan'

door
'Club heeft volgende miljoenentransfer al klaar staan'

Club Brugge wist de voorbije jaren een aantal fraaie namen naar Jan Breydel te lokken, maar deed ook aan uitgaande zijde gouden zaken op de transfermarkt. Deze mercato werd bijvoorbeeld Krépin Diatta nog met een forse winst aan AS Monaco verkocht. En binnen de huidige selectie bevindt zich nog een pak kapitaal.


Zo zal goudhaantje Charles De Ketelaere ongetwijfeld de nodige miljoenen opbrengen indien hij vertrekt, net zoals Odilon Kossounou en zelfs de iets oudere Clinton Mata. Maar vooral Noa Lang lijkt op termijn voor de jackpot te gaan zorgen als hij zijn huidige niveau kan vasthouden. Zondag tegen Standard blonk de Nederlandse aanvaller andermaal uit met een doelpunt en assist. In totaal zit hij nu al aan 9 goals en 7 assists in 17 competitiewedstrijden, waarvan hij de meeste niet eens volledig uitspeelde. Uitstekende statistieken dus, maar ook zijn flair, techniek én werklust zullen ongetwijfeld niet onopgemerkt zijn gebleven bij de buitenlandse clubs.

Club nam Lang oorspronkelijk op huurbasis over van Ajax, maar de verplichte aankoopoptie van zo'n 6 miljoen euro zou inmiddels al gelicht zijn. De Waalse analist Joachim Mununga is er echter van overtuigd dat die investering zich dubbel en dik zal terugbetalen. "Hij is er nog niet zo lang, maar is wel al enorm gegroeid in het Brugse spel. Lang kostte 6 miljoen, maar men vraagt zich nu al af 'voor hoeveel zullen ze hem verkopen?'. Het lijkt erop dat Club opnieuw miljoenen zal ontvangen. En die zullen ze weer op een intelligente manier spenderen, zoals ze dat de voorbije jaren hebben gedaan", klonk het bij RTBF.

LEES OOK: Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

Wie denkt u dat op termijn de hoogste transfersom zal opbrengen?

Meest recent

Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

91
91
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

128
128
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

58
58
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

137
137
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

343
343
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

41
41
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

92
92
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

44
44
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

204
204
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

147
147
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

54
54
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

54
54
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

84
84
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

182
182
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

121
121
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

109
109
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

371
371
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

91
91
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

99
99
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

725
725
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

233
233
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

274
274
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

74
74
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

117
117

Meer sportnieuws