'Details bekend over terugkeer Dirar bij Club'

door
'Details bekend over terugkeer Dirar bij Club'

Club Brugge is in de laatste dagen van de mercato nog op zoek naar een extra flankaanvaller, want na het vertrek van Krépin Diatta (AS Monaco) en Emmanuel Dennis (FC Köln) is de spoeling daar behoorlijk dun geworden. Club lijkt daarbij op een jong talent te mikken, getuige de interesse in Facundo Pellistri (Man Utd) en Christos Tzolis (PAOK). Maar mogelijk gaat het nog een heel andere richting uit.


Verschillende Turkse media melden immers dat Club een akkoord bereikt heeft over een terugkeer van Nabil Dirar. Doorgaans moeten Turkse berichten met een korreltje zout genomen worden, maar ook RTBF bevestigt dat er momenteel onderhandelingen lopen tussen Club Brugge en Fenerbahçe omtrent een transfer van Nabil Dirar. De deal zou een huurbeurt betreffen, mét een aankoopoptie. Zijn makelaar Fouad Ben Kouider en het clubbestuur van Club Brugge zouden alvast de transfer proberen te regelen voor maandag, wanneer de laatste dag van transferperiode ingaat.

UPDATE 12u15
Inmiddels geraken steeds meer details bekend over de mogelijke terugkeer van Dirar op Jan Breydel. Volgens RMC-journalist Sacha Tavolieiri zou het gaan om een samenwerking van zo'n zes maanden. Het gaat dus om een transfer voor op korte termijn, allicht met oog op de strijd op drie fronten. Als blijkt dat zijn terugkeer een succes is, zullen de betrokken partijen opnieuw samenzitten om eventueel verder te gaan. De transfer van Dirar zou overigens los staan van de zoektocht naar aanvallende versterking om het vertrek van Schrijvers, Diatta en Dennis op te vangen.

LEES OOK: 'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

Denkt u dat Dirar een basisspeler zou zijn bij het huidige Club?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

7
7
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

32
32
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

83
83
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

22
22
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

121
121
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

79
79
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

83
83
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

68
68
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

164
164
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

64
64
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

129
129
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1124
1124
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

62
62
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

73
73
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

485
485
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

224
224
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

119
119
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

149
149
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

134
134
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1035
1035
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

128
128
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

61
61
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

378
378
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

873
873

Meer sportnieuws