'Club verdient pak minder aan transferdeal Dennis'

door
'Club verdient pak minder aan transferdeal Dennis'

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Emmanuel Dennis is nu ook officieel vertrokken bij Club Brugge. De aanvaller heeft namelijk zijn (tijdelijke) transfer richting de Bundesliga beet. De Nigeriaan zal het seizoen volmaken bij FC Köln, dat werd maandagavond bevestigd.


Een definitieve transfer zat er dus niet in, toch doet Club financieel een goede zaak. Zo betaalt Köln een stevig bedrag van 1.2 miljoen euro om een half seizoen over zijn diensten te beschikken. Dat bedrag werd bevestigd door diverse media. En ook op langere termijn zal Blauw-Zwart hier de vruchten van plukken. Zo krijgt Dennis een ideaal platform om zich in de kijker te spelen met oog op een zomertransfer. Indien hij in de Bundesliga voor een aantal doelpunten en assist kan zorgen én Köln kan helpen aan het behoud, zou zijn marktwaarde op enkele maanden tijd weer spectaculair kunnen stijgen.

UPDATE 29/01
De deal rond Dennis zou dan toch een pak minder lucratief zijn dan in eerste instantie werd geopperd. Zo meldt Sport/Voetbalmagazine via Kicker dat de ploeg uit Keulen uiteindelijk 'slechts' 200.000 euro betaalt om de aanvaller een half seizoen te huren. Een miljoen minder dus dan oorspronkelijk werd aangenomen. Desondanks krijgt Dennis er wel een ideale kans om zich in de kijker te spelen, waar Club op langere termijn de vruchten van plukt. Volgens S/VM is het ook de bedoeling om hem uit te spelen als centrale aanvaller, wat zijn kansen op doelpunten alvast gevoelig verhoogd.

LEES OOK: 'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Denkt u dat Dennis zal slagen bij Köln?

Meest recent

'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

57
57
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

24
24
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

10
10
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

134
134
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

12
12
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

118
118
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

185
185
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

187
187
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

117
117
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

66
66
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

135
135
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

100
100
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

145
145
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

302
302
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

88
88
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

41
41
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

182
182
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

339
339
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

213
213
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

291
291
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

85
85
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

123
123
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

51
51
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

109
109
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

53
53

Meer sportnieuws