'Standard dreigt miljoenenverlies te maken op duo'

door
'Standard dreigt miljoenenverlies te maken op duo'

Bij Standard hadden ze nog voor de start van de mercato aangekondigd dat de kern afgeslankt zou moeten worden na de Europese uitschakeling, want de Rouches hebben het financieel niet breed. Lange tijd bleef het echter zeer stil op Sclessin, maar nu zijn er toch enkele spelers op weg naar de uitgang. Felipe Avenatti werd donderdag verhuurd aan Antwerp en ook Aleksandar Boljevic staat op het punt om te vertrekken.


De flankaanvaller zou ook op huurbasis vertrekken, naar AS Eupen. In beide huurovereenkomsten werd een aankoopoptie opgenomen. La Dernière Heure weet dat Standard daarmee wel een stevig verlies dreigt te maken op het duo. Avenatti en Boljevic kostten de club samen in de zomer van 2019 immers zo'n 6 miljoen euro: de Rouches telden 2,2 miljoen neer om Boljevic bij Waasland-Beveren weg te plukken, terwijl Avenatti voor 3,75 miljoen overkwam van Bologna.

Als Antwerp en Eupen de aankoopopties zouden lichten, zou Standard vrede moeten nemen met zowat de helft van dat bedrag. Antwerp kan Avenatti definitief overnemen voor een bedrag rond de 2 miljoen euro, terwijl Eupen iets meer dan 1 miljoen zou moeten neertellen als het Boljevic definitief wil inlijven. In deze economische moeilijke tijden zijn ze bij Standard echter tevreden met wat ze kunnen krijgen.

LEES OOK: Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

Heeft Standard slechte deals gesloten?

Meest recent

Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

9
9
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

83
83
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

74
74
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

132
132
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie pakt één Bruggeling fors aan

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

214
214
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

43
43
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

161
161
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

43
43
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

270
270
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

257
257
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

155
155
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

32
32
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

352
352
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

250
250
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

156
156
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

158
158
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

27
27
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

291
291
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

49
49
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

71
71
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

87
87
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

161
161
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

300
300
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

553
553
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

267
267

Meer sportnieuws