'Liverpool versterkt zich met nieuw supertalent'

door
'Liverpool versterkt zich met nieuw supertalent'

Liverpool staat op punt om zich te versterken met een toptalent. De pas 16-jarige Kaide Gordon, die recent zijn debuut maakte in het profvoetbal, komt over van Derby County. De transfer moet nog officieel worden gemaakt, maar Derby-manager Wayne Rooney zegt dat de transfer rond is.


De Engelse legende deed uit de doeken dat Derby recent een contractaanbieding hebben gedaan, de aanvaller annex offensieve middenvelder kiest echter voor een move naar Liverpool. "Kaide is een fantastische speler", laat Rooney weten in een reactie. "Ik heb hem bij het eerste team gehaald omdat hij de kwaliteiten liet zien die ik wilde. We hebben hem een aanbieding gedaan, maar als een speler niet tekent en een grote Premier League-club langskomt, is het moeilijk voor hem om dat te weerstaan."

Gordon geldt als één van de grootste talenten van zijn leeftijdscategorie in Engeland. Hij maakte afgelopen december zijn debuut in The Championship toen hij net 16 jaar was, al ging het om een invalbeurt net voor tijd. In de U18-ploeg liet hij zich gelden in de jeugd Premier League en FA Cup. Ook Manchester United was in de running, maar het is dus de rivaal uit Liverpool die aan het langste einde lijkt te trekken.

LEES OOK: Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

Welke ploeg denkt u dat dit seizoen het hoogste zal eindigen?

Meest recent

Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

7
7
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

5
5
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

3
3
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

174
174
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

281
281
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

36
36
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

57
57
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

255
255
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

216
216
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

143
143
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

32
32
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

259
259
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

116
116
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

329
329
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

204
204
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

261
261
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

256
256
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

373
373
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

181
181
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

133
133
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

259
259
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

201
201
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

223
223

Meer sportnieuws