'Deli lijkt Club Brugge voor probleem te stellen'

door
'Deli lijkt Club Brugge voor probleem te stellen'

Club Brugge maakt plaats in de kleedkamer, want na Michael Krmencik, Siebe Schrijvers en Krépin Diatta is ook Emmanuel Dennis op weg naar de uitgang. Rest natuurlijk nog de situatie van Simon Deli, die sinds de komst van Stefano Denswil helemaal op een zijspoor is beland. 

De 29-jarige Ivoriaan dolf centraal achterin reeds eerder het onderspit tegen het duo Odilon Kossounou en Brandon Mechele, maar is nu zelfs zijn plaats op de bank kwijt. In de topper tegen KRC Genk zat de linkspoot immers voor de derde keer op rij in de tribune. Blauw-Zwart werkt dan ook aan een oplossing, die oorspronkelijk vanuit Turkije leek te komen. Daar wordt Deli namelijk al een tijdje gelinkt aan Fenerbahçe. Toch ligt zijn toekomst mogelijk elders, want volgens Foot Mercato staat de verdediger op de radar bij Saint-Étienne. 

Het nummer 16 uit de Ligue 1 zou hem echter slechts tot het einde van het seizoen willen huren, waarbij de gesprekken omtrent zulk een uitleenbeurt naar verluidt zelfs reeds opgestart werden. Een ietwat vreemde wending, vermits Club zelf allicht de voorkeur geeft aan definitief vertrek. Per slot van rekening is Deli niet alleen al 29, zijn contract loopt midden 2022 af. Als de landskampioen nog iets voor hem wil vangen, begint de tijd dus te dringen. Foot Mercato bevestigt trouwens verder nog dat een aantal Turkse clubs op de loer liggen. 

UPDATE 27/01
Ook But bevestigt nu dat Saint-Etienne doordrukt voor de komst van Deli. Ze zouden zelfs al bijna een akkoord hebben met Club over een uitleenbeurt zonder aankoopoptie, nadat de onderhandelingen de voorbije uren opgedreven werden. Alleen zou Deli zelf roet in het eten kunnen gooien, want Het Laatste Nieuws schrijft dat de verdediger voorlopig bedankt voor de interesse van de Franse club. Aangezien het bod van Fenerbahçe ook nog steeds ontoereikend is, zouden ze in Brugge zo weleens met een impasse kunnen zitten.

LEES OOK: 'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Zou een uitleenbeurt in de Ligue 1 goed zijn voor Deli?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

80
80
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

34
34
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

232
232
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

90
90
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

147
147
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

347
347
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

232
232
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

120
120
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

272
272
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

61
61
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

149
149
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws