'Deli lijkt Club Brugge voor probleem te stellen'

door
'Deli lijkt Club Brugge voor probleem te stellen'

Club Brugge maakt plaats in de kleedkamer, want na Michael Krmencik, Siebe Schrijvers en Krépin Diatta is ook Emmanuel Dennis op weg naar de uitgang. Rest natuurlijk nog de situatie van Simon Deli, die sinds de komst van Stefano Denswil helemaal op een zijspoor is beland. 

De 29-jarige Ivoriaan dolf centraal achterin reeds eerder het onderspit tegen het duo Odilon Kossounou en Brandon Mechele, maar is nu zelfs zijn plaats op de bank kwijt. In de topper tegen KRC Genk zat de linkspoot immers voor de derde keer op rij in de tribune. Blauw-Zwart werkt dan ook aan een oplossing, die oorspronkelijk vanuit Turkije leek te komen. Daar wordt Deli namelijk al een tijdje gelinkt aan Fenerbahçe. Toch ligt zijn toekomst mogelijk elders, want volgens Foot Mercato staat de verdediger op de radar bij Saint-Étienne. 

Het nummer 16 uit de Ligue 1 zou hem echter slechts tot het einde van het seizoen willen huren, waarbij de gesprekken omtrent zulk een uitleenbeurt naar verluidt zelfs reeds opgestart werden. Een ietwat vreemde wending, vermits Club zelf allicht de voorkeur geeft aan definitief vertrek. Per slot van rekening is Deli niet alleen al 29, zijn contract loopt midden 2022 af. Als de landskampioen nog iets voor hem wil vangen, begint de tijd dus te dringen. Foot Mercato bevestigt trouwens verder nog dat een aantal Turkse clubs op de loer liggen. 

UPDATE 27/01
Ook But bevestigt nu dat Saint-Etienne doordrukt voor de komst van Deli. Ze zouden zelfs al bijna een akkoord hebben met Club over een uitleenbeurt zonder aankoopoptie, nadat de onderhandelingen de voorbije uren opgedreven werden. Alleen zou Deli zelf roet in het eten kunnen gooien, want Het Laatste Nieuws schrijft dat de verdediger voorlopig bedankt voor de interesse van de Franse club. Aangezien het bod van Fenerbahçe ook nog steeds ontoereikend is, zouden ze in Brugge zo weleens met een impasse kunnen zitten.

LEES OOK: 'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Zou een uitleenbeurt in de Ligue 1 goed zijn voor Deli?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

57
57
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

93
93
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

150
150
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

303
303
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

108
108
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

53
53
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

547
547
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

312
312
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

131
131
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

310
310
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

863
863
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

118
118
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

341
341
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

132
132
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

172
172
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

332
332
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws