'Deli lijkt Club Brugge voor probleem te stellen'

492 stemmen
'Deli lijkt Club Brugge voor probleem te stellen'

Club Brugge maakt plaats in de kleedkamer, want na Michael Krmencik, Siebe Schrijvers en Krépin Diatta is ook Emmanuel Dennis op weg naar de uitgang. Rest natuurlijk nog de situatie van Simon Deli, die sinds de komst van Stefano Denswil helemaal op een zijspoor is beland. 

De 29-jarige Ivoriaan dolf centraal achterin reeds eerder het onderspit tegen het duo Odilon Kossounou en Brandon Mechele, maar is nu zelfs zijn plaats op de bank kwijt. In de topper tegen KRC Genk zat de linkspoot immers voor de derde keer op rij in de tribune. Blauw-Zwart werkt dan ook aan een oplossing, die oorspronkelijk vanuit Turkije leek te komen. Daar wordt Deli namelijk al een tijdje gelinkt aan Fenerbahçe. Toch ligt zijn toekomst mogelijk elders, want volgens Foot Mercato staat de verdediger op de radar bij Saint-Étienne. 

Het nummer 16 uit de Ligue 1 zou hem echter slechts tot het einde van het seizoen willen huren, waarbij de gesprekken omtrent zulk een uitleenbeurt naar verluidt zelfs reeds opgestart werden. Een ietwat vreemde wending, vermits Club zelf allicht de voorkeur geeft aan definitief vertrek. Per slot van rekening is Deli niet alleen al 29, zijn contract loopt midden 2022 af. Als de landskampioen nog iets voor hem wil vangen, begint de tijd dus te dringen. Foot Mercato bevestigt trouwens verder nog dat een aantal Turkse clubs op de loer liggen. 

UPDATE 27/01
Ook But bevestigt nu dat Saint-Etienne doordrukt voor de komst van Deli. Ze zouden zelfs al bijna een akkoord hebben met Club over een uitleenbeurt zonder aankoopoptie, nadat de onderhandelingen de voorbije uren opgedreven werden. Alleen zou Deli zelf roet in het eten kunnen gooien, want Het Laatste Nieuws schrijft dat de verdediger voorlopig bedankt voor de interesse van de Franse club. Aangezien het bod van Fenerbahçe ook nog steeds ontoereikend is, zouden ze in Brugge zo weleens met een impasse kunnen zitten.

LEES OOK: Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Zou een uitleenbeurt in de Ligue 1 goed zijn voor Deli?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
KRC Genk legt lat hoog met Courtois: de rest is gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

10
10
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

36
36
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

18
18
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

187
187
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

86
86
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

111
111
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

227
227
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

90
90
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

204
204
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

546
546
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

120
120
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

594
594
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

311
311
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

668
668
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

181
181
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

430
430
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

194
194
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

80
80
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

127
127
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

124
124
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

312
312
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

324
324
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

465
465
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

506
506
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

534
534

Meer sportnieuws