Dorsch onthult: "Gent was catastrofe voor komst van Hein"

330 stemmen
Dorsch onthult:

AA Gent boekte afgelopen weekend een knappe 0-3-overwinning en liet op het veld van OH Leuven bij momenten goed voetbal zien. Dat was ook in de voorbije wedstrijden doorgaans het geval. Maar de Buffalo's slaagden er tot dusver niet in om een hele match lang dominant en aanvallend te blijven spelen.


Nochtans is dat het handelsmerk van coach Hein Vanhaezebrouck. Volgens sterkhouder Niklas Dorsch heeft die wisselvalligheid in het spel echter veel te maken met de instabiliteit begin dit seizoen. "Vier trainers in één seizoen helpt natuurlijk niet. Weet je net wat de eerste eist, staat er plots een andere die iets helemaal anders wil. Nu weet iedereen wie de baas is, wat hij van ons verlangt. Dat is duidelijk. Dat heb je hier nodig. Toen Hein arriveerde, was het hier een catastrofe. Dan kan je niet vragen dat we zoals Guardiola voetballen", vertelt de Duitse middenvelder in een uitgebreid interview met Sport/Voetbalmagazine.

Dorsch, die afgelopen zomer werd overgenomen van Heidenheim en gestaag uitgroeide tot één van de steunpilaren, is dan ook tevreden over de samenwerking met Vanhaezebrouck. Vooral het feit dat hij voor duidelijkheid zorgt, onder meer met diepgaande video-analyses, apprecieert hij enorm. Of dat voldoende is om nog iets moois te maken van het huidige seizoen valt echter af te wachten. De Buffalo's hopen op deelname aan Play-Off II en hebben eventueel ook nog de bekercompetitie, maar kunnen zich geen uitschuivers meer permitteren. Indien alsnog een Europees ticket gehaald wordt, mag dat bestempeld worden als een klein mirakel.

LEES OOK: Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Denkt u dat Gent hoger zou staan als Hein begin dit seizoen al was aangesteld?

Meest recent

Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

8
8
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

52
52
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

46
46
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

12
12
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

107
107
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

233
233
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

152
152
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

50
50
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

548
548
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

399
399
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

393
393
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

307
307
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

569
569
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

303
303
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

446
446
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

125
125
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1942
1942
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

171
171
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

253
253
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

229
229
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

342
342
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

169
169
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

162
162

Meer sportnieuws