Dorsch onthult: "Gent was catastrofe voor komst van Hein"

330 stemmen
Dorsch onthult:

AA Gent boekte afgelopen weekend een knappe 0-3-overwinning en liet op het veld van OH Leuven bij momenten goed voetbal zien. Dat was ook in de voorbije wedstrijden doorgaans het geval. Maar de Buffalo's slaagden er tot dusver niet in om een hele match lang dominant en aanvallend te blijven spelen.


Nochtans is dat het handelsmerk van coach Hein Vanhaezebrouck. Volgens sterkhouder Niklas Dorsch heeft die wisselvalligheid in het spel echter veel te maken met de instabiliteit begin dit seizoen. "Vier trainers in één seizoen helpt natuurlijk niet. Weet je net wat de eerste eist, staat er plots een andere die iets helemaal anders wil. Nu weet iedereen wie de baas is, wat hij van ons verlangt. Dat is duidelijk. Dat heb je hier nodig. Toen Hein arriveerde, was het hier een catastrofe. Dan kan je niet vragen dat we zoals Guardiola voetballen", vertelt de Duitse middenvelder in een uitgebreid interview met Sport/Voetbalmagazine.

Dorsch, die afgelopen zomer werd overgenomen van Heidenheim en gestaag uitgroeide tot één van de steunpilaren, is dan ook tevreden over de samenwerking met Vanhaezebrouck. Vooral het feit dat hij voor duidelijkheid zorgt, onder meer met diepgaande video-analyses, apprecieert hij enorm. Of dat voldoende is om nog iets moois te maken van het huidige seizoen valt echter af te wachten. De Buffalo's hopen op deelname aan Play-Off II en hebben eventueel ook nog de bekercompetitie, maar kunnen zich geen uitschuivers meer permitteren. Indien alsnog een Europees ticket gehaald wordt, mag dat bestempeld worden als een klein mirakel.

LEES OOK: Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Denkt u dat Gent hoger zou staan als Hein begin dit seizoen al was aangesteld?

Meest recent

'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

37
37
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

42
42
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

32
32
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

79
79
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

35
35
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

675
675
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

130
130
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

79
79
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

52
52
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

28
28
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

226
226
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

59
59
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

193
193
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

297
297
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

92
92
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

174
174
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

262
262
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

620
620
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

622
622
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

74
74
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

141
141

Meer sportnieuws