Dorsch onthult: "Gent was catastrofe voor komst van Hein"

door
Dorsch onthult:

AA Gent boekte afgelopen weekend een knappe 0-3-overwinning en liet op het veld van OH Leuven bij momenten goed voetbal zien. Dat was ook in de voorbije wedstrijden doorgaans het geval. Maar de Buffalo's slaagden er tot dusver niet in om een hele match lang dominant en aanvallend te blijven spelen.


Nochtans is dat het handelsmerk van coach Hein Vanhaezebrouck. Volgens sterkhouder Niklas Dorsch heeft die wisselvalligheid in het spel echter veel te maken met de instabiliteit begin dit seizoen. "Vier trainers in één seizoen helpt natuurlijk niet. Weet je net wat de eerste eist, staat er plots een andere die iets helemaal anders wil. Nu weet iedereen wie de baas is, wat hij van ons verlangt. Dat is duidelijk. Dat heb je hier nodig. Toen Hein arriveerde, was het hier een catastrofe. Dan kan je niet vragen dat we zoals Guardiola voetballen", vertelt de Duitse middenvelder in een uitgebreid interview met Sport/Voetbalmagazine.

Dorsch, die afgelopen zomer werd overgenomen van Heidenheim en gestaag uitgroeide tot één van de steunpilaren, is dan ook tevreden over de samenwerking met Vanhaezebrouck. Vooral het feit dat hij voor duidelijkheid zorgt, onder meer met diepgaande video-analyses, apprecieert hij enorm. Of dat voldoende is om nog iets moois te maken van het huidige seizoen valt echter af te wachten. De Buffalo's hopen op deelname aan Play-Off II en hebben eventueel ook nog de bekercompetitie, maar kunnen zich geen uitschuivers meer permitteren. Indien alsnog een Europees ticket gehaald wordt, mag dat bestempeld worden als een klein mirakel.

LEES OOK: Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Denkt u dat Gent hoger zou staan als Hein begin dit seizoen al was aangesteld?

Meest recent

'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

12
12
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

37
37
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

15
15
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

95
95
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

143
143
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

57
57
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

830
830
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

109
109
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

247
247
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

319
319
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

158
158
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

229
229
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

88
88
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

80
80
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

470
470
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

79
79
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

269
269
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

158
158
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

141
141
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

442
442
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

593
593
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

49
49
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

371
371
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

120
120

Meer sportnieuws