Woord per woord: Zlatan over de schreef, Lukaku kookt over

door
Woord per woord: Zlatan over de schreef, Lukaku kookt over

In de Coppa Italia plaatste Internazionale zich dinsdagavond voor de halve finale door met 1-2 te winnen van stadsrivaal AC Milan. Maar achteraf ging het maar over één ding. Zo kwam het tot een bijzonder bitsige confrontatie tussen topspitsen Romelu Lukaku en Zlatan Ibrahimovic.


De twee kemphanen kennen mekaar nochtans al langer en deelden destijds bij Manchester United zelfs de kleedkamer. Maar sinds dinsdag kunnen ze mekaars bloed wel drinken. Vlak voor het ingaan van de rust gingen Lukaku en Zlatan met mekaar in discussie en al snel escaleerde de situatie. De twee moesten zelfs met man en macht uit mekaar gehouden worden. Bij het naar binnen gaan van de kleedkamer ging het geruzie gewoon verder. En door het gebrek aan fans in het stadion konden heel wat van de verwensingen naar mekaar ook opgepikt worden.

Het zou Zlatan zijn geweest die als eerste overging tot beledigen, hij noemde Lukaku een 'ezel'. Vervolgens daagde onze landgenoot nog wat meer uit en stelde hij voor om het dispuut buiten het zicht van de camera's te regelen. Daarop ging Ibrahimovic een eerste keer over de schreef. "Loop naar je moeder en doe daar je voodoo-shit", sneerde de aanvaller, verwijzend naar de hetze destijds na de uitspraken van Everton-topman Farhad Moshiri. Die uithaal van de Zweed werkte als een rode lap op een stier.

Want ook Lukaku hield zich vervolgens niet meer in en beledigde zowel Zlatan als diens vrouw. Om af te sluiten voegde hij er ook nog een luide 'Fils de pute' aan toe. Afwachten nu of deze hetze nog een staartje zal krijgen. Achteraf hielden de twee zich alvast gedeisd, al kon Lukaku het niet laten om via sociale media een foto te delen van een vierend Inter.

LEES OOK: 'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Voor welke spits heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

42
42
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

52
52
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

107
107
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

194
194
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

194
194
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

60
60
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

409
409
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

51
51
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

115
115
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

427
427
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

134
134
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

215
215
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

156
156
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

352
352
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

491
491
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

123
123
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

668
668
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

219
219
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

280
280
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1060
1060
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

482
482
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

334
334

Meer sportnieuws