Club doet financieel gouden zaak met huurbeurt Dennis

door
Club doet financieel gouden zaak met huurbeurt Dennis

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Emmanuel Dennis is nu ook officieel vertrokken bij Club Brugge. De aanvaller heeft namelijk zijn (tijdelijke) transfer richting de Bundesliga beet. De Nigeriaan zal het seizoen volmaken bij FC Köln, dat werd maandagavond bevestigd.


De Duitse club bedong géén aankoopoptie, waardoor de Nigeriaan normaal gezien nog terugkeert naar Blauw-Zwart. Dennis kwam in 2017 richting Club, dat hem toen overnam van het Oekraïense Zorya Luhansk. Sindsdien wisselt de Nigeriaan de geniale acties af met wisselvallige momenten én heel wat blessures. In totaal vond Dennis 19 keer de weg naar doel in 84 wedstrijden. Vooral zijn twee goals op het veld van Real Madrid staan gegrift in het geheugen van elke Club-fan.

UPDATE 26/01
Een definitieve transfer zat er dus niet in, toch doet Club financieel een goede zaak. Zo betaalt Köln een stevig bedrag van 1.2 miljoen euro om een half seizoen over zijn diensten te beschikken. Dat bedrag werd bevestigd door diverse Duitse media. En ook op langere termijn zal Blauw-Zwart hier de vruchten van plukken. Zo krijgt Dennis een ideaal platform om zich in de kijker te spelen met oog op een zomertransfer. Indien hij in de Bundesliga voor een aantal doelpunten en assist kan zorgen én Köln kan helpen aan het behoud, zou zijn marktwaarde op enkele maanden tijd weer spectaculair kunnen stijgen. En ook de interesse zou dan logischerwijs toenemen. Voorwaarde is dus wel dat hij zich van zijn best kant laat zien in de komende weken en maanden.

LEES OOK: Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Denkt u dat Dennis zal doorbreken in Keulen?

Meest recent

Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

241
241
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

503
503
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

10
10
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

704
704
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

108
108
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

92
92
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

63
63
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

120
120
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

154
154
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

51
51
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

298
298
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

42
42
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

143
143
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

265
265
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

134
134
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

150
150
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

260
260
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

98
98
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

452
452
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

666
666
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

129
129
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

352
352
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

205
205

Meer sportnieuws