Club doet financieel gouden zaak met huurbeurt Dennis

door
Club doet financieel gouden zaak met huurbeurt Dennis

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Emmanuel Dennis is nu ook officieel vertrokken bij Club Brugge. De aanvaller heeft namelijk zijn (tijdelijke) transfer richting de Bundesliga beet. De Nigeriaan zal het seizoen volmaken bij FC Köln, dat werd maandagavond bevestigd.


De Duitse club bedong géén aankoopoptie, waardoor de Nigeriaan normaal gezien nog terugkeert naar Blauw-Zwart. Dennis kwam in 2017 richting Club, dat hem toen overnam van het Oekraïense Zorya Luhansk. Sindsdien wisselt de Nigeriaan de geniale acties af met wisselvallige momenten én heel wat blessures. In totaal vond Dennis 19 keer de weg naar doel in 84 wedstrijden. Vooral zijn twee goals op het veld van Real Madrid staan gegrift in het geheugen van elke Club-fan.

UPDATE 26/01
Een definitieve transfer zat er dus niet in, toch doet Club financieel een goede zaak. Zo betaalt Köln een stevig bedrag van 1.2 miljoen euro om een half seizoen over zijn diensten te beschikken. Dat bedrag werd bevestigd door diverse Duitse media. En ook op langere termijn zal Blauw-Zwart hier de vruchten van plukken. Zo krijgt Dennis een ideaal platform om zich in de kijker te spelen met oog op een zomertransfer. Indien hij in de Bundesliga voor een aantal doelpunten en assist kan zorgen én Köln kan helpen aan het behoud, zou zijn marktwaarde op enkele maanden tijd weer spectaculair kunnen stijgen. En ook de interesse zou dan logischerwijs toenemen. Voorwaarde is dus wel dat hij zich van zijn best kant laat zien in de komende weken en maanden.

LEES OOK: Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

Denkt u dat Dennis zal doorbreken in Keulen?

Meest recent

Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

18
18
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

241
241
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

261
261
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

248
248
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

98
98
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

33
33
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

118
118
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

54
54
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

64
64
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

159
159
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

591
591
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

93
93
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

171
171
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

220
220
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

227
227
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

121
121
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

112
112
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

79
79
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

38
38
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

173
173
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

319
319
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

139
139
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

435
435
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

53
53

Meer sportnieuws