Club doet financieel gouden zaak met huurbeurt Dennis

783 stemmen
Club doet financieel gouden zaak met huurbeurt Dennis

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar Emmanuel Dennis is nu ook officieel vertrokken bij Club Brugge. De aanvaller heeft namelijk zijn (tijdelijke) transfer richting de Bundesliga beet. De Nigeriaan zal het seizoen volmaken bij FC Köln, dat werd maandagavond bevestigd.


De Duitse club bedong géén aankoopoptie, waardoor de Nigeriaan normaal gezien nog terugkeert naar Blauw-Zwart. Dennis kwam in 2017 richting Club, dat hem toen overnam van het Oekraïense Zorya Luhansk. Sindsdien wisselt de Nigeriaan de geniale acties af met wisselvallige momenten én heel wat blessures. In totaal vond Dennis 19 keer de weg naar doel in 84 wedstrijden. Vooral zijn twee goals op het veld van Real Madrid staan gegrift in het geheugen van elke Club-fan.

UPDATE 26/01
Een definitieve transfer zat er dus niet in, toch doet Club financieel een goede zaak. Zo betaalt Köln een stevig bedrag van 1.2 miljoen euro om een half seizoen over zijn diensten te beschikken. Dat bedrag werd bevestigd door diverse Duitse media. En ook op langere termijn zal Blauw-Zwart hier de vruchten van plukken. Zo krijgt Dennis een ideaal platform om zich in de kijker te spelen met oog op een zomertransfer. Indien hij in de Bundesliga voor een aantal doelpunten en assist kan zorgen én Köln kan helpen aan het behoud, zou zijn marktwaarde op enkele maanden tijd weer spectaculair kunnen stijgen. En ook de interesse zou dan logischerwijs toenemen. Voorwaarde is dus wel dat hij zich van zijn best kant laat zien in de komende weken en maanden.

LEES OOK: Club Brugge en Union kennen hun straffen

Denkt u dat Dennis zal doorbreken in Keulen?

Meest recent

Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

4
4
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

23
23
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

47
47
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

44
44
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

116
116
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

21
21
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

113
113
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

234
234
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

297
297
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

285
285
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

103
103
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

107
107
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

50
50
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

188
188
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

296
296
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

297
297
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

39
39
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

364
364

Meer sportnieuws