'Honger bij Club: ook Junior Edmilson weer in beeld'

1554
'Honger bij Club: ook Junior Edmilson weer in beeld'

In navolging van Siebe Schrijvers (OH Leuven) en Krépin Diatta (AS Monaco), nam Club Brugge maandag ook tijdelijk afscheid van Emmanuel Dennis (FC Köln). Hierdoor wordt de spoeling voorin wel redelijk dun bij de landskampioen. Maar volgens de kranten Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad is versterking onderweg.


Blauw-Zwart wil voor het sluiten van de transfermarkt sowieso een extra (flank)aanvaller aantrekken. En volgens Het Laatste Nieuws staan twee namen die de voorbije dagen al genoemd werden, hoog op de verlanglijst: Jaden Philogene-Bidace en Facundo Pellistri. Die eerste zit momenteel in zijn laatste contractmaanden bij Aston-Villa, Pellistri zou dan weer op huurbasis mogen vertrekken bij Manchester United.

UPDATE 26/01
Club lijkt dus vooral op jonge spelers met een groot potentieel te mikken, maar er worden nog meer pistes gevolgd. Zo stelt Het Nieuwsblad dat ook het dossier van junior Edmilson nog steeds op tafel zou liggen. De Braziliaanse Belg verliet Standard in 2018 voor het Qatarese Al-Duhail. Maar sindsdien wordt hij met de regelmaat van een klok gelinkt aan een terugkeer naar de Jupiler Pro League.

Ook Standard en Antwerp werden al genoemd als mogelijke bestemming, maar de interesse van Blauw-Zwart leek telkens het meest concreet. Financieel én sportief gezien heeft Club in ieder geval een streepje voor. Toch zou een transfer in januari moeilijk worden volgens HNB. Er worden op Jan Breydel dan ook voldoende alternatieven bestudeerd.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Zou Edmilson een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

40
40
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

57
57
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

124
124
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

99
99
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

132
132
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

228
228
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

106
106
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

127
127
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

124
124
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

106
106
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

38
38
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

184
184
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

118
118
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

68
68
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

30
30
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

295
295
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

80
80
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

126
126
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

108
108
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

114
114
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

118
118
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

348
348

Meer sportnieuws