'Honger bij Club: ook Junior Edmilson weer in beeld'

door
'Honger bij Club: ook Junior Edmilson weer in beeld'

In navolging van Siebe Schrijvers (OH Leuven) en Krépin Diatta (AS Monaco), nam Club Brugge maandag ook tijdelijk afscheid van Emmanuel Dennis (FC Köln). Hierdoor wordt de spoeling voorin wel redelijk dun bij de landskampioen. Maar volgens de kranten Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad is versterking onderweg.


Blauw-Zwart wil voor het sluiten van de transfermarkt sowieso een extra (flank)aanvaller aantrekken. En volgens Het Laatste Nieuws staan twee namen die de voorbije dagen al genoemd werden, hoog op de verlanglijst: Jaden Philogene-Bidace en Facundo Pellistri. Die eerste zit momenteel in zijn laatste contractmaanden bij Aston-Villa, Pellistri zou dan weer op huurbasis mogen vertrekken bij Manchester United.

UPDATE 26/01
Club lijkt dus vooral op jonge spelers met een groot potentieel te mikken, maar er worden nog meer pistes gevolgd. Zo stelt Het Nieuwsblad dat ook het dossier van junior Edmilson nog steeds op tafel zou liggen. De Braziliaanse Belg verliet Standard in 2018 voor het Qatarese Al-Duhail. Maar sindsdien wordt hij met de regelmaat van een klok gelinkt aan een terugkeer naar de Jupiler Pro League.

Ook Standard en Antwerp werden al genoemd als mogelijke bestemming, maar de interesse van Blauw-Zwart leek telkens het meest concreet. Financieel én sportief gezien heeft Club in ieder geval een streepje voor. Toch zou een transfer in januari moeilijk worden volgens HNB. Er worden op Jan Breydel dan ook voldoende alternatieven bestudeerd.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Zou Edmilson een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

45
45
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

27
27
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

148
148
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

100
100
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

147
147
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

187
187
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

251
251
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

13
13
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

379
379
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

55
55
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

176
176
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

262
262
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

61
61
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

200
200
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

255
255
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

134
134
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

164
164
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

75
75
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

538
538
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

124
124
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

327
327
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

73
73
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

468
468
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

514
514

Meer sportnieuws