'Honger bij Club: ook Junior Edmilson weer in beeld'

door
'Honger bij Club: ook Junior Edmilson weer in beeld'

In navolging van Siebe Schrijvers (OH Leuven) en Krépin Diatta (AS Monaco), nam Club Brugge maandag ook tijdelijk afscheid van Emmanuel Dennis (FC Köln). Hierdoor wordt de spoeling voorin wel redelijk dun bij de landskampioen. Maar volgens de kranten Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad is versterking onderweg.


Blauw-Zwart wil voor het sluiten van de transfermarkt sowieso een extra (flank)aanvaller aantrekken. En volgens Het Laatste Nieuws staan twee namen die de voorbije dagen al genoemd werden, hoog op de verlanglijst: Jaden Philogene-Bidace en Facundo Pellistri. Die eerste zit momenteel in zijn laatste contractmaanden bij Aston-Villa, Pellistri zou dan weer op huurbasis mogen vertrekken bij Manchester United.

UPDATE 26/01
Club lijkt dus vooral op jonge spelers met een groot potentieel te mikken, maar er worden nog meer pistes gevolgd. Zo stelt Het Nieuwsblad dat ook het dossier van junior Edmilson nog steeds op tafel zou liggen. De Braziliaanse Belg verliet Standard in 2018 voor het Qatarese Al-Duhail. Maar sindsdien wordt hij met de regelmaat van een klok gelinkt aan een terugkeer naar de Jupiler Pro League.

Ook Standard en Antwerp werden al genoemd als mogelijke bestemming, maar de interesse van Blauw-Zwart leek telkens het meest concreet. Financieel én sportief gezien heeft Club in ieder geval een streepje voor. Toch zou een transfer in januari moeilijk worden volgens HNB. Er worden op Jan Breydel dan ook voldoende alternatieven bestudeerd.

LEES OOK: 'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

Zou Edmilson een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

225
225
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

15
15
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

14
14
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

20
20
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

170
170
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

221
221
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

169
169
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

67
67
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

47
47
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

231
231
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

177
177
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

275
275
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

179
179
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

117
117
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

176
176
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

97
97
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

208
208
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

93
93
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

132
132
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

118
118
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

166
166
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

715
715

Meer sportnieuws