'Club drukt door voor aanvaller: twee namen bovenaan verlanglijst'

739 stemmen
'Club drukt door voor aanvaller: twee namen bovenaan verlanglijst'

In navolging van Siebe Schrijvers (OH Leuven) en Krépin Diatta (AS Monaco), nam Club Brugge maandag ook tijdelijk afscheid van Emmanuel Dennis. De Nigeriaan werd voor een halfjaartje aan het Duitse FC Köln verhuurd. Hierdoor wordt de spoeling voorin wel redelijk dun bij de landskampioen.


Blauw-Zwart wil voor het sluiten van de transfermarkt dan ook een extra (flank)aanvaller aantrekken. En volgens Het Laatste Nieuws mikken de Bruggelingen daarbij vooral op jonge spelers met een groot potentieel om verder door te groeien. Twee namen die de voorbije dagen al genoemd werden, zouden alvast hoog op de verlanglijst staan: Jaden Philogene-Bidace en Facundo Pellistri.

Die laatste is een Uruguayaans toptalent dat op huurbasis mag vertrekken bij Manchester United. De concurrentie voor Pellistri is evenwel groot. Volgens het Uruguayaanse medium Referi willen ook Olympique Lyon, Celta de Vigo en nog enkele Spaanse clubs hem eveneens overnemen. Eerder werd ook al Sassuolo genoemd.

Philogene-Bidace is dan weer een 18-jarige Engelsman van Aston Villa. Zijn contract daar loopt eind dit seizoen af, wat de transfersom moet kunnen drukken. Hij is wel verre van een afgewerkt product, Club zou dus een bepaald risico nemen.

LEES OOK: 10 mogelijke wingers voor Club Brugge

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club moet voor een meer ervaren aanvaller gaan ...

Meest recent

'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

12
12
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

160
160
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

75
75
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

169
169
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

95
95
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

136
136
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

91
91
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

55
55
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

66
66
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

412
412
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

217
217
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

305
305
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

293
293
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

80
80
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

992
992
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

318
318
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

354
354
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

450
450
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

146
146
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

112
112
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

181
181
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

282
282
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

411
411

Meer sportnieuws