'Antwerp zet Club te kijk met komst nieuwe topspits'

door stemmen
'Antwerp zet Club te kijk met komst nieuwe topspits'

Antwerp FC liep zaterdag een pijnlijke nederlaag op en moest in eigen huis zijn meerdere erkennen in KV Oostende. Het zal voor de Great Old dan ook nog zwaar worden om de top 4-notering vast te houden, zeker wanneer er straks weer extra inspanningen geleverd moeten worden in Europa. Maar volgens Het Laatste Nieuws is versterking onderweg.


Sportieve baas Luciano D'Onofrio heeft de gewoonte om telkens te wachten tot het slot van de transfermarkt alvorens toe te slaan, in de hoop zo de beste deals uit de brand te slepen. En ook nu houdt hij vast aan die strategie. Maar dat lijkt Antwerp geen windeieren te leggen. Zo zou coach Frank Vercauteren weldra een straffe aanwinst mogen verwelkomen in zijn kern. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Adolfo Gaich op weg is naar de Bosuil.

De 21-jarige Argentijn leek vorige winter al in ons land aan de slag te gaan. Club Brugge trok hard aan zijn mouw en leek zelfs bereid het eigen clubrecord te verbreken om hem naar Jan Breydel te halen. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit met zijn toenmalige club San Lorenzo. Afgelopen zomer werd Gaich opnieuw aan Blauw-Zwart gelinkt. Na een transfersoap van enkele weken koos hij toen echter voor CSKA Moskou.

Maar bij de Russische topclub kon hij zich voorlopig niet doorzetten. En daar lijkt Antwerp nu dus van te profiteren. Het zou gaan om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zónder aankoopoptie. Gaich moet onder meer de concurrentie aangaan met Dieumerci Mbokani, die moeite heeft om zijn beste niveau te halen en schijnbaar sukkelt met de snelle opeenvolging van wedstrijden. Wat vaker rust zou dus ook zijn prestaties ten goede komen en daar kan de komst van de Argentijn bij helpen.

LEES OOK: Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp eindigt dit seizoen in de top 3 ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

5
5
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

36
36
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

87
87
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

116
116
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

92
92
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

183
183
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

200
200
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

152
152
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

133
133
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

498
498
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

719
719
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

411
411
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

215
215
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

420
420
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

308
308
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

282
282
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

435
435
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

444
444
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

297
297

Meer sportnieuws