'Antwerp zet Club te kijk met komst nieuwe topspits'

2217 stemmen
'Antwerp zet Club te kijk met komst nieuwe topspits'

Antwerp FC liep zaterdag een pijnlijke nederlaag op en moest in eigen huis zijn meerdere erkennen in KV Oostende. Het zal voor de Great Old dan ook nog zwaar worden om de top 4-notering vast te houden, zeker wanneer er straks weer extra inspanningen geleverd moeten worden in Europa. Maar volgens Het Laatste Nieuws is versterking onderweg.


Sportieve baas Luciano D'Onofrio heeft de gewoonte om telkens te wachten tot het slot van de transfermarkt alvorens toe te slaan, in de hoop zo de beste deals uit de brand te slepen. En ook nu houdt hij vast aan die strategie. Maar dat lijkt Antwerp geen windeieren te leggen. Zo zou coach Frank Vercauteren weldra een straffe aanwinst mogen verwelkomen in zijn kern. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Adolfo Gaich op weg is naar de Bosuil.

De 21-jarige Argentijn leek vorige winter al in ons land aan de slag te gaan. Club Brugge trok hard aan zijn mouw en leek zelfs bereid het eigen clubrecord te verbreken om hem naar Jan Breydel te halen. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit met zijn toenmalige club San Lorenzo. Afgelopen zomer werd Gaich opnieuw aan Blauw-Zwart gelinkt. Na een transfersoap van enkele weken koos hij toen echter voor CSKA Moskou.

Maar bij de Russische topclub kon hij zich voorlopig niet doorzetten. En daar lijkt Antwerp nu dus van te profiteren. Het zou gaan om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zónder aankoopoptie. Gaich moet onder meer de concurrentie aangaan met Dieumerci Mbokani, die moeite heeft om zijn beste niveau te halen en schijnbaar sukkelt met de snelle opeenvolging van wedstrijden. Wat vaker rust zou dus ook zijn prestaties ten goede komen en daar kan de komst van de Argentijn bij helpen.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp eindigt dit seizoen in de top 3 ...

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

31
31
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

29
29
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

52
52
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

38
38
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

45
45
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

65
65
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

133
133
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

257
257
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

916
916
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

205
205
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

99
99
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

295
295
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

575
575
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

578
578
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1020
1020
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

242
242
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

304
304
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

483
483
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws