'Antwerp zet Club te kijk met komst nieuwe topspits'

door
'Antwerp zet Club te kijk met komst nieuwe topspits'

Antwerp FC liep zaterdag een pijnlijke nederlaag op en moest in eigen huis zijn meerdere erkennen in KV Oostende. Het zal voor de Great Old dan ook nog zwaar worden om de top 4-notering vast te houden, zeker wanneer er straks weer extra inspanningen geleverd moeten worden in Europa. Maar volgens Het Laatste Nieuws is versterking onderweg.


Sportieve baas Luciano D'Onofrio heeft de gewoonte om telkens te wachten tot het slot van de transfermarkt alvorens toe te slaan, in de hoop zo de beste deals uit de brand te slepen. En ook nu houdt hij vast aan die strategie. Maar dat lijkt Antwerp geen windeieren te leggen. Zo zou coach Frank Vercauteren weldra een straffe aanwinst mogen verwelkomen in zijn kern. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Adolfo Gaich op weg is naar de Bosuil.

De 21-jarige Argentijn leek vorige winter al in ons land aan de slag te gaan. Club Brugge trok hard aan zijn mouw en leek zelfs bereid het eigen clubrecord te verbreken om hem naar Jan Breydel te halen. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit met zijn toenmalige club San Lorenzo. Afgelopen zomer werd Gaich opnieuw aan Blauw-Zwart gelinkt. Na een transfersoap van enkele weken koos hij toen echter voor CSKA Moskou.

Maar bij de Russische topclub kon hij zich voorlopig niet doorzetten. En daar lijkt Antwerp nu dus van te profiteren. Het zou gaan om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zónder aankoopoptie. Gaich moet onder meer de concurrentie aangaan met Dieumerci Mbokani, die moeite heeft om zijn beste niveau te halen en schijnbaar sukkelt met de snelle opeenvolging van wedstrijden. Wat vaker rust zou dus ook zijn prestaties ten goede komen en daar kan de komst van de Argentijn bij helpen.

LEES OOK: Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Antwerp eindigt dit seizoen in de top 3 ...

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

35
35
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

10
10
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

29
29
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

28
28
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

36
36
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

33
33
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

49
49
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

141
141
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

231
231
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

125
125
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

193
193
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

333
333
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

67
67
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

169
169
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

42
42
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

311
311
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

414
414
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

140
140
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

221
221
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

209
209

Meer sportnieuws