'Antwerp zet Club te kijk met komst nieuwe topspits'

door
'Antwerp zet Club te kijk met komst nieuwe topspits'

Antwerp FC liep zaterdag een pijnlijke nederlaag op en moest in eigen huis zijn meerdere erkennen in KV Oostende. Het zal voor de Great Old dan ook nog zwaar worden om de top 4-notering vast te houden, zeker wanneer er straks weer extra inspanningen geleverd moeten worden in Europa. Maar volgens Het Laatste Nieuws is versterking onderweg.


Sportieve baas Luciano D'Onofrio heeft de gewoonte om telkens te wachten tot het slot van de transfermarkt alvorens toe te slaan, in de hoop zo de beste deals uit de brand te slepen. En ook nu houdt hij vast aan die strategie. Maar dat lijkt Antwerp geen windeieren te leggen. Zo zou coach Frank Vercauteren weldra een straffe aanwinst mogen verwelkomen in zijn kern. Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Adolfo Gaich op weg is naar de Bosuil.

De 21-jarige Argentijn leek vorige winter al in ons land aan de slag te gaan. Club Brugge trok hard aan zijn mouw en leek zelfs bereid het eigen clubrecord te verbreken om hem naar Jan Breydel te halen. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit met zijn toenmalige club San Lorenzo. Afgelopen zomer werd Gaich opnieuw aan Blauw-Zwart gelinkt. Na een transfersoap van enkele weken koos hij toen echter voor CSKA Moskou.

Maar bij de Russische topclub kon hij zich voorlopig niet doorzetten. En daar lijkt Antwerp nu dus van te profiteren. Het zou gaan om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zónder aankoopoptie. Gaich moet onder meer de concurrentie aangaan met Dieumerci Mbokani, die moeite heeft om zijn beste niveau te halen en schijnbaar sukkelt met de snelle opeenvolging van wedstrijden. Wat vaker rust zou dus ook zijn prestaties ten goede komen en daar kan de komst van de Argentijn bij helpen.

LEES OOK: Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Antwerp eindigt dit seizoen in de top 3 ...

Meest recent

'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

24
24
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

108
108
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

40
40
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

375
375
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

440
440
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

139
139
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

344
344
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

217
217
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

178
178
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

75
75
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

46
46
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

212
212
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

34
34
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

175
175
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

224
224
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

128
128
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

217
217
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

126
126
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

80
80
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

161
161
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

339
339
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

333
333

Meer sportnieuws