'Transfer Dennis in de maak: Club ontvangt eerste bod'

door
'Transfer Dennis in de maak: Club ontvangt eerste bod'

Club Brugge maakte zondagmiddag indruk en zette op eigen veld een statement neer door met 3-2 te winnen van eerste achtervolger KRC Genk. Emmanuel Dennis zat opnieuw in de wedstrijdselectie, maar coach Philippe Clement hield hem de hele partij op de bank. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat de Nigeriaanse aanvaller dan ook dicht bij de uitgang.


Een vertrek van Dennis hangt al een tijdje in de lucht. De aanvaller is sportief gezien bezig aan een wisselvallig seizoen en zakte de voorbije maanden steeds verder weg in de hiërarchie. Bovendien waren er de nodige extra-sportieve perikelen. Denk bijvoorbeeld aan het veelbesproken 'bus-incident' voor de match tegen Borussia Dortmund. Maar tot dusver was de interesse beperkt en kwam er nog geen toereikend bod binnen. Volgens Het Laatste Nieuws zou FC Köln daar wel eens verandering in kunnen brengen.

De club van Rode Duivel Sebastiaan Bornauw staat momenteel slechts 16de in de Bundesliga en kan met oog op de strijd om het behoud wel wat extra versterking gebruiken. De Duitsers zouden hem een half seizoen willen huren. Daarover lopen naar verluidt al gesprekken op clubniveau en er zou zelfs sprake zijn van een eerste officieel bod. Over een eventuele aankoopoptie wordt niets gemeld. Maar Dennis zou in Keulen zijn marktwaarde kunnen opkrikken in functie van een definitieve transfer in de zomer. Er zal wel haast gezet moeten worden onder de onderhandelingen, binnen een week sluit de transfermarkt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

Indien Dennis vertrekt móét Club een extra aanvaller halen ...

Meest recent

Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

8
8
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

12
12
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

94
94
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

61
61
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

89
89
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

132
132
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

239
239
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

24
24
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

74
74
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

214
214
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

255
255
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

172
172
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

92
92
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

283
283
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

243
243
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

306
306
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

110
110
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

330
330
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

125
125
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

181
181
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

470
470
Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

224
224
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

374
374
Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Na vier nederlagen op rij in de Premier League heeft Liverpool eindelijk nog eens kunnen winnen. Het ...

54
54
Anderlecht recht weer de rug en wipt naar derde plaats

Er stond zaterdag heel wat druk op de ketel bij Anderlecht na een magere één op zes in ...

200
200

Meer sportnieuws