'Transfer Dennis in de maak: Club ontvangt eerste bod'

door
'Transfer Dennis in de maak: Club ontvangt eerste bod'

Club Brugge maakte zondagmiddag indruk en zette op eigen veld een statement neer door met 3-2 te winnen van eerste achtervolger KRC Genk. Emmanuel Dennis zat opnieuw in de wedstrijdselectie, maar coach Philippe Clement hield hem de hele partij op de bank. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat de Nigeriaanse aanvaller dan ook dicht bij de uitgang.


Een vertrek van Dennis hangt al een tijdje in de lucht. De aanvaller is sportief gezien bezig aan een wisselvallig seizoen en zakte de voorbije maanden steeds verder weg in de hiërarchie. Bovendien waren er de nodige extra-sportieve perikelen. Denk bijvoorbeeld aan het veelbesproken 'bus-incident' voor de match tegen Borussia Dortmund. Maar tot dusver was de interesse beperkt en kwam er nog geen toereikend bod binnen. Volgens Het Laatste Nieuws zou FC Köln daar wel eens verandering in kunnen brengen.

De club van Rode Duivel Sebastiaan Bornauw staat momenteel slechts 16de in de Bundesliga en kan met oog op de strijd om het behoud wel wat extra versterking gebruiken. De Duitsers zouden hem een half seizoen willen huren. Daarover lopen naar verluidt al gesprekken op clubniveau en er zou zelfs sprake zijn van een eerste officieel bod. Over een eventuele aankoopoptie wordt niets gemeld. Maar Dennis zou in Keulen zijn marktwaarde kunnen opkrikken in functie van een definitieve transfer in de zomer. Er zal wel haast gezet moeten worden onder de onderhandelingen, binnen een week sluit de transfermarkt.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Indien Dennis vertrekt móét Club een extra aanvaller halen ...

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

45
45
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

39
39
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

87
87
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

105
105
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

427
427
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

57
57
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

229
229
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

67
67
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

122
122
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

744
744
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

88
88
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

198
198
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

493
493
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

127
127
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

351
351
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

76
76
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

420
420
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

781
781
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

228
228
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

748
748
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

179
179
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

405
405
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

251
251

Meer sportnieuws