TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

335 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn vijfde aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht wordt de Deense flankspeler Jacob Bruun Larsen een half seizoen gehuurd van TSG Hoffenheim. Het gaat dit keer om een huurbeurt zonder aankoopoptie, dinsdag kan hij zijn debuut maken tegen Moeskroen. De overbodige Bubaccar Sanneh is dan weer goed op weg naar Denemarken, hij zou verhuurd worden aan Aarhus.

Club Brugge is op zoek naar een opvolger voor Krépin Diatta en daarbij wordt blijkbaar ook richting de Premier League gekeken. Zo meldt Calciomercato dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Facundo Pellistri, die door Manchester United verhuurd zal worden. Er heerst wel een pak concurrentie voor Blauw-Zwart. Zo hebben ook Sassuolo, Real Betis, Real Sociedad, Celta de Vigo en UD Almeria zich aan het front gemeld.

Pol Garcia staat op het punt om STVV te verlaten voor een Mexicaans avontuur. Dat meldt Het Belang van Limburg. STVV vangt nog een aardige som voor zijn verdediger, want FC Juarez zou 700.000 euro op tafel leggen voor de 25-jarige. Liberato Cacace doet het eveneens goed bij Kanaries en Juventus aast op de linksachter. Calciomercato weet dat de Oude Dame maar liefst 5 à 6 miljoen euro zou willen betalen voor de speler.

Konstantinos Laifis kan Standard mogelijk verlaten. Volgens Turkse media heeft Denizlispor concrete interesse in de Cypriotische verdediger van de Rouches. De Turken staan momenteel laatste in de competitie, dus een stap vooruit zou dat zeker niet zijn. Het valt dus te betwijfelen of Laifis interesse heeft in dergelijke overgang. Enkel financieel zou het een mooie deal voor hem kunnen worden.

BUITENLAND
Voor Christian Benteke zou er nog deze maand een transfer kunnen komen. De 30-jarige spits ziet zijn contract op het einde van het seizoen aflopen, maar volgens de Daily Mail is Crystal Palace bereid om hem nu al te laten vertrekken. En er zou alvast een andere ploeg uit de Premier League interesse tonen, want West Bromwich zou een transfer overwegen. Benteke zelf zou volgens The Sun een opmerkelijke oplossing willen. Hij zou zijn contract willen laten ontbinden, zodat hij ook na het sluiten van de transfermarkt nog als vrije speler bij een andere ploeg kan tekenen.

Vlgens Fichajes zou Samir Nasri erg dichtbij een verrassende toptransfer staan. Het Spaanse medium weet namelijk te melden dat AC Milan hem graag wil aantrekken. Zondag zou Nasri al onderhandelingen voeren met de leider in de Serie A. Vorig seizoen toonde Nasri namelijk aan in de Jupiler Pro League dat hij veel van zijn kwaliteiten en klasse verloren was, zijn passage bij Anderlecht werd een compleet fiasco.

Volgens La Gazetta dello Sport is Atalanta druk aan het onderhandelen met Sevilla over een overgang van Papu Gomez. De Spanjaarden zouden 5 miljoen euro geboden hebben, maar de Italianen willen graag 10 miljoen euro vangen. De Italiaanse sportkrant verwacht dat er verder onderhandeld zal worden om tot een akkoord te komen.

Volgens Spaanse media hadden KV Mechelen, PEC Zwolle en Sporting Gijon interesse in Hugo Cuypers en de aanvaller lijkt op weg naar de Spaanse club. Gijon komt uit in de tweede klasse en staat daar knap vijfde. Cuypers komt er dus mogelijk in een aanvallende ploeg terecht, wat goed bij zijn kwaliteiten past.

LEES OOK: Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Benteke moet naar de Jupiler Pro League terug keren ...

Meest recent

Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

4
4
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

24
24
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

18
18
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

29
29
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

28
28
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

83
83
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

124
124
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

50
50
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

33
33
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

58
58
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

341
341
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

221
221
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

187
187
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

230
230
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

484
484
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

130
130
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

74
74
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

120
120
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

562
562
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

108
108
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

383
383
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

204
204
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

203
203
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

344
344

Meer sportnieuws