TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn vijfde aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht wordt de Deense flankspeler Jacob Bruun Larsen een half seizoen gehuurd van TSG Hoffenheim. Het gaat dit keer om een huurbeurt zonder aankoopoptie, dinsdag kan hij zijn debuut maken tegen Moeskroen. De overbodige Bubaccar Sanneh is dan weer goed op weg naar Denemarken, hij zou verhuurd worden aan Aarhus.

Club Brugge is op zoek naar een opvolger voor Krépin Diatta en daarbij wordt blijkbaar ook richting de Premier League gekeken. Zo meldt Calciomercato dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Facundo Pellistri, die door Manchester United verhuurd zal worden. Er heerst wel een pak concurrentie voor Blauw-Zwart. Zo hebben ook Sassuolo, Real Betis, Real Sociedad, Celta de Vigo en UD Almeria zich aan het front gemeld.

Pol Garcia staat op het punt om STVV te verlaten voor een Mexicaans avontuur. Dat meldt Het Belang van Limburg. STVV vangt nog een aardige som voor zijn verdediger, want FC Juarez zou 700.000 euro op tafel leggen voor de 25-jarige. Liberato Cacace doet het eveneens goed bij Kanaries en Juventus aast op de linksachter. Calciomercato weet dat de Oude Dame maar liefst 5 à 6 miljoen euro zou willen betalen voor de speler.

Konstantinos Laifis kan Standard mogelijk verlaten. Volgens Turkse media heeft Denizlispor concrete interesse in de Cypriotische verdediger van de Rouches. De Turken staan momenteel laatste in de competitie, dus een stap vooruit zou dat zeker niet zijn. Het valt dus te betwijfelen of Laifis interesse heeft in dergelijke overgang. Enkel financieel zou het een mooie deal voor hem kunnen worden.

BUITENLAND
Voor Christian Benteke zou er nog deze maand een transfer kunnen komen. De 30-jarige spits ziet zijn contract op het einde van het seizoen aflopen, maar volgens de Daily Mail is Crystal Palace bereid om hem nu al te laten vertrekken. En er zou alvast een andere ploeg uit de Premier League interesse tonen, want West Bromwich zou een transfer overwegen. Benteke zelf zou volgens The Sun een opmerkelijke oplossing willen. Hij zou zijn contract willen laten ontbinden, zodat hij ook na het sluiten van de transfermarkt nog als vrije speler bij een andere ploeg kan tekenen.

Vlgens Fichajes zou Samir Nasri erg dichtbij een verrassende toptransfer staan. Het Spaanse medium weet namelijk te melden dat AC Milan hem graag wil aantrekken. Zondag zou Nasri al onderhandelingen voeren met de leider in de Serie A. Vorig seizoen toonde Nasri namelijk aan in de Jupiler Pro League dat hij veel van zijn kwaliteiten en klasse verloren was, zijn passage bij Anderlecht werd een compleet fiasco.

Volgens La Gazetta dello Sport is Atalanta druk aan het onderhandelen met Sevilla over een overgang van Papu Gomez. De Spanjaarden zouden 5 miljoen euro geboden hebben, maar de Italianen willen graag 10 miljoen euro vangen. De Italiaanse sportkrant verwacht dat er verder onderhandeld zal worden om tot een akkoord te komen.

Volgens Spaanse media hadden KV Mechelen, PEC Zwolle en Sporting Gijon interesse in Hugo Cuypers en de aanvaller lijkt op weg naar de Spaanse club. Gijon komt uit in de tweede klasse en staat daar knap vijfde. Cuypers komt er dus mogelijk in een aanvallende ploeg terecht, wat goed bij zijn kwaliteiten past.

LEES OOK: 'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

Benteke moet naar de Jupiler Pro League terug keren ...

Meest recent

Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

5
5
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

74
74
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

135
135
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

134
134
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

307
307
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

402
402
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

361
361
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

179
179
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

362
362
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

380
380
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

375
375
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

344
344
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

417
417
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

537
537
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

684
684
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

256
256
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

38
38
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

696
696
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

318
318
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1475
1475
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

494
494
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

476
476
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

466
466
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

329
329
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

563
563

Meer sportnieuws