TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn vijfde aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht wordt de Deense flankspeler Jacob Bruun Larsen een half seizoen gehuurd van TSG Hoffenheim. Het gaat dit keer om een huurbeurt zonder aankoopoptie, dinsdag kan hij zijn debuut maken tegen Moeskroen. De overbodige Bubaccar Sanneh is dan weer goed op weg naar Denemarken, hij zou verhuurd worden aan Aarhus.

Club Brugge is op zoek naar een opvolger voor Krépin Diatta en daarbij wordt blijkbaar ook richting de Premier League gekeken. Zo meldt Calciomercato dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Facundo Pellistri, die door Manchester United verhuurd zal worden. Er heerst wel een pak concurrentie voor Blauw-Zwart. Zo hebben ook Sassuolo, Real Betis, Real Sociedad, Celta de Vigo en UD Almeria zich aan het front gemeld.

Pol Garcia staat op het punt om STVV te verlaten voor een Mexicaans avontuur. Dat meldt Het Belang van Limburg. STVV vangt nog een aardige som voor zijn verdediger, want FC Juarez zou 700.000 euro op tafel leggen voor de 25-jarige. Liberato Cacace doet het eveneens goed bij Kanaries en Juventus aast op de linksachter. Calciomercato weet dat de Oude Dame maar liefst 5 à 6 miljoen euro zou willen betalen voor de speler.

Konstantinos Laifis kan Standard mogelijk verlaten. Volgens Turkse media heeft Denizlispor concrete interesse in de Cypriotische verdediger van de Rouches. De Turken staan momenteel laatste in de competitie, dus een stap vooruit zou dat zeker niet zijn. Het valt dus te betwijfelen of Laifis interesse heeft in dergelijke overgang. Enkel financieel zou het een mooie deal voor hem kunnen worden.

BUITENLAND
Voor Christian Benteke zou er nog deze maand een transfer kunnen komen. De 30-jarige spits ziet zijn contract op het einde van het seizoen aflopen, maar volgens de Daily Mail is Crystal Palace bereid om hem nu al te laten vertrekken. En er zou alvast een andere ploeg uit de Premier League interesse tonen, want West Bromwich zou een transfer overwegen. Benteke zelf zou volgens The Sun een opmerkelijke oplossing willen. Hij zou zijn contract willen laten ontbinden, zodat hij ook na het sluiten van de transfermarkt nog als vrije speler bij een andere ploeg kan tekenen.

Vlgens Fichajes zou Samir Nasri erg dichtbij een verrassende toptransfer staan. Het Spaanse medium weet namelijk te melden dat AC Milan hem graag wil aantrekken. Zondag zou Nasri al onderhandelingen voeren met de leider in de Serie A. Vorig seizoen toonde Nasri namelijk aan in de Jupiler Pro League dat hij veel van zijn kwaliteiten en klasse verloren was, zijn passage bij Anderlecht werd een compleet fiasco.

Volgens La Gazetta dello Sport is Atalanta druk aan het onderhandelen met Sevilla over een overgang van Papu Gomez. De Spanjaarden zouden 5 miljoen euro geboden hebben, maar de Italianen willen graag 10 miljoen euro vangen. De Italiaanse sportkrant verwacht dat er verder onderhandeld zal worden om tot een akkoord te komen.

Volgens Spaanse media hadden KV Mechelen, PEC Zwolle en Sporting Gijon interesse in Hugo Cuypers en de aanvaller lijkt op weg naar de Spaanse club. Gijon komt uit in de tweede klasse en staat daar knap vijfde. Cuypers komt er dus mogelijk in een aanvallende ploeg terecht, wat goed bij zijn kwaliteiten past.

LEES OOK: Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Benteke moet naar de Jupiler Pro League terug keren ...

Meest recent

Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

7
7
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

174
174
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

180
180
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

27
27
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

395
395
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

494
494
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

151
151
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

284
284
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

357
357
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

85
85
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

67
67
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

73
73
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

249
249
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

255
255
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

115
115
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

377
377
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

579
579
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

279
279
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

136
136
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

109
109
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1298
1298
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

480
480
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

383
383
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

172
172

Meer sportnieuws