TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn vijfde aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht wordt de Deense flankspeler Jacob Bruun Larsen een half seizoen gehuurd van TSG Hoffenheim. Het gaat dit keer om een huurbeurt zonder aankoopoptie, dinsdag kan hij zijn debuut maken tegen Moeskroen. De overbodige Bubaccar Sanneh is dan weer goed op weg naar Denemarken, hij zou verhuurd worden aan Aarhus.

Club Brugge is op zoek naar een opvolger voor Krépin Diatta en daarbij wordt blijkbaar ook richting de Premier League gekeken. Zo meldt Calciomercato dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Facundo Pellistri, die door Manchester United verhuurd zal worden. Er heerst wel een pak concurrentie voor Blauw-Zwart. Zo hebben ook Sassuolo, Real Betis, Real Sociedad, Celta de Vigo en UD Almeria zich aan het front gemeld.

Pol Garcia staat op het punt om STVV te verlaten voor een Mexicaans avontuur. Dat meldt Het Belang van Limburg. STVV vangt nog een aardige som voor zijn verdediger, want FC Juarez zou 700.000 euro op tafel leggen voor de 25-jarige. Liberato Cacace doet het eveneens goed bij Kanaries en Juventus aast op de linksachter. Calciomercato weet dat de Oude Dame maar liefst 5 à 6 miljoen euro zou willen betalen voor de speler.

Konstantinos Laifis kan Standard mogelijk verlaten. Volgens Turkse media heeft Denizlispor concrete interesse in de Cypriotische verdediger van de Rouches. De Turken staan momenteel laatste in de competitie, dus een stap vooruit zou dat zeker niet zijn. Het valt dus te betwijfelen of Laifis interesse heeft in dergelijke overgang. Enkel financieel zou het een mooie deal voor hem kunnen worden.

BUITENLAND
Voor Christian Benteke zou er nog deze maand een transfer kunnen komen. De 30-jarige spits ziet zijn contract op het einde van het seizoen aflopen, maar volgens de Daily Mail is Crystal Palace bereid om hem nu al te laten vertrekken. En er zou alvast een andere ploeg uit de Premier League interesse tonen, want West Bromwich zou een transfer overwegen. Benteke zelf zou volgens The Sun een opmerkelijke oplossing willen. Hij zou zijn contract willen laten ontbinden, zodat hij ook na het sluiten van de transfermarkt nog als vrije speler bij een andere ploeg kan tekenen.

Vlgens Fichajes zou Samir Nasri erg dichtbij een verrassende toptransfer staan. Het Spaanse medium weet namelijk te melden dat AC Milan hem graag wil aantrekken. Zondag zou Nasri al onderhandelingen voeren met de leider in de Serie A. Vorig seizoen toonde Nasri namelijk aan in de Jupiler Pro League dat hij veel van zijn kwaliteiten en klasse verloren was, zijn passage bij Anderlecht werd een compleet fiasco.

Volgens La Gazetta dello Sport is Atalanta druk aan het onderhandelen met Sevilla over een overgang van Papu Gomez. De Spanjaarden zouden 5 miljoen euro geboden hebben, maar de Italianen willen graag 10 miljoen euro vangen. De Italiaanse sportkrant verwacht dat er verder onderhandeld zal worden om tot een akkoord te komen.

Volgens Spaanse media hadden KV Mechelen, PEC Zwolle en Sporting Gijon interesse in Hugo Cuypers en de aanvaller lijkt op weg naar de Spaanse club. Gijon komt uit in de tweede klasse en staat daar knap vijfde. Cuypers komt er dus mogelijk in een aanvallende ploeg terecht, wat goed bij zijn kwaliteiten past.

LEES OOK: ‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Benteke moet naar de Jupiler Pro League terug keren ...

Meest recent

Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Marc Brys is officieel nog bondscoach van Kameroen, maar de Belg stond toch niet aan het roer ...

28
28
‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

121
121
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

47
47
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

268
268
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

21
21
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

60
60
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

211
211
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

240
240
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

556
556
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

382
382
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

412
412
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

474
474
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

61
61
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

123
123
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

44
44
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

584
584
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

92
92
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

415
415
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

61
61
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

210
210
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

409
409
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

504
504
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

252
252
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

902
902
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

549
549

Meer sportnieuws