TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Man United, Juve wil in JPL shoppen'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn vijfde aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht wordt de Deense flankspeler Jacob Bruun Larsen een half seizoen gehuurd van TSG Hoffenheim. Het gaat dit keer om een huurbeurt zonder aankoopoptie, dinsdag kan hij zijn debuut maken tegen Moeskroen. De overbodige Bubaccar Sanneh is dan weer goed op weg naar Denemarken, hij zou verhuurd worden aan Aarhus.

Club Brugge is op zoek naar een opvolger voor Krépin Diatta en daarbij wordt blijkbaar ook richting de Premier League gekeken. Zo meldt Calciomercato dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op Facundo Pellistri, die door Manchester United verhuurd zal worden. Er heerst wel een pak concurrentie voor Blauw-Zwart. Zo hebben ook Sassuolo, Real Betis, Real Sociedad, Celta de Vigo en UD Almeria zich aan het front gemeld.

Pol Garcia staat op het punt om STVV te verlaten voor een Mexicaans avontuur. Dat meldt Het Belang van Limburg. STVV vangt nog een aardige som voor zijn verdediger, want FC Juarez zou 700.000 euro op tafel leggen voor de 25-jarige. Liberato Cacace doet het eveneens goed bij Kanaries en Juventus aast op de linksachter. Calciomercato weet dat de Oude Dame maar liefst 5 à 6 miljoen euro zou willen betalen voor de speler.

Konstantinos Laifis kan Standard mogelijk verlaten. Volgens Turkse media heeft Denizlispor concrete interesse in de Cypriotische verdediger van de Rouches. De Turken staan momenteel laatste in de competitie, dus een stap vooruit zou dat zeker niet zijn. Het valt dus te betwijfelen of Laifis interesse heeft in dergelijke overgang. Enkel financieel zou het een mooie deal voor hem kunnen worden.

BUITENLAND
Voor Christian Benteke zou er nog deze maand een transfer kunnen komen. De 30-jarige spits ziet zijn contract op het einde van het seizoen aflopen, maar volgens de Daily Mail is Crystal Palace bereid om hem nu al te laten vertrekken. En er zou alvast een andere ploeg uit de Premier League interesse tonen, want West Bromwich zou een transfer overwegen. Benteke zelf zou volgens The Sun een opmerkelijke oplossing willen. Hij zou zijn contract willen laten ontbinden, zodat hij ook na het sluiten van de transfermarkt nog als vrije speler bij een andere ploeg kan tekenen.

Vlgens Fichajes zou Samir Nasri erg dichtbij een verrassende toptransfer staan. Het Spaanse medium weet namelijk te melden dat AC Milan hem graag wil aantrekken. Zondag zou Nasri al onderhandelingen voeren met de leider in de Serie A. Vorig seizoen toonde Nasri namelijk aan in de Jupiler Pro League dat hij veel van zijn kwaliteiten en klasse verloren was, zijn passage bij Anderlecht werd een compleet fiasco.

Volgens La Gazetta dello Sport is Atalanta druk aan het onderhandelen met Sevilla over een overgang van Papu Gomez. De Spanjaarden zouden 5 miljoen euro geboden hebben, maar de Italianen willen graag 10 miljoen euro vangen. De Italiaanse sportkrant verwacht dat er verder onderhandeld zal worden om tot een akkoord te komen.

Volgens Spaanse media hadden KV Mechelen, PEC Zwolle en Sporting Gijon interesse in Hugo Cuypers en de aanvaller lijkt op weg naar de Spaanse club. Gijon komt uit in de tweede klasse en staat daar knap vijfde. Cuypers komt er dus mogelijk in een aanvallende ploeg terecht, wat goed bij zijn kwaliteiten past.

LEES OOK: Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Benteke moet naar de Jupiler Pro League terug keren ...

Meest recent

Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

2
2
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

84
84
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

317
317
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

83
83
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

143
143
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

437
437
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

596
596
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

330
330
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

104
104
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

270
270
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

244
244
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

583
583
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

334
334
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

671
671
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

664
664
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

773
773
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

148
148
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

589
589
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1417
1417
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

782
782
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

480
480
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

398
398
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

665
665
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1055
1055

Meer sportnieuws