'STVV vangt aardige som voor sterkhouder'

door
'STVV vangt aardige som voor sterkhouder'

Er komt vaart in enkele dossiers bij STVV. De Kanaries zouden op het punt staan om Pol Garcia te verliezen aan een Mexicaanse club. De transfer is nog niet rond volgens Het Belang van Limburg, maar de kans is wel groot dat de ex-speler van FC Barcelona en Juventus Stayen gaat verlaten. Hij is niet de enige.


Seung-Woo Lee zou dan mogelijk toch naar het Turkse Göztepe verkassen en Jhonny Lucas zou op weg zijn naar Portugal. De komende dagen komt er meer duidelijkheid. Wordt dus vervolgd.

UPDATE 23/01
Pol Garcia is de volgende die STVV verlaat. Volgens Het Laatste Nieuws trekt hij naar Club Léon, dat eerder al Santiago Colombatto op huurbasis overnam van de Kanaries. De Spaanse verdediger speelt dit weekend zijn laatste match voor de Limburgers, dat met Dimitri Lavalée al een vervanger wist aan te trekken. Het is niet bekend hoeveel STVV vangt voor Garcia.

UPDATE 20u15
Garcia staat op het punt om STVV te verlaten voor een Mexicaans avontuur. Het is echter niet Club Léon, maar wel FC Juarez dat de Spanjaard komt weghalen. Dat meldt Het Belang van Limburg. STVV vangt nog een aardige som voor zijn verdediger, want Juarez zou 700.000 euro op tafel leggen voor de 25-jarige. Met Dimitri Lavalée haalden de Kanaries deze maand al een extra verdediger binnen.

LEES OOK: Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

Mooie som voor STVV?

Meest recent

The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

2
2
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

65
65
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

70
70
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

114
114
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

253
253
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

109
109
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

86
86
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

406
406
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

136
136
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

103
103
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

600
600
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

173
173
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

392
392
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

330
330
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

236
236
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

220
220
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

554
554
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

191
191
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

286
286
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

139
139
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

88
88
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

194
194
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

626
626
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

289
289
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

873
873

Meer sportnieuws