'Conte lijkt een stap dichter te staan bij komst Rode Duivel'

440 stemmen
'Conte lijkt een stap dichter te staan bij komst Rode Duivel'

Internazionale deed vorig weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd door de topper tegen Juventus te winnen. De Nerazzurri hebben wel nog drie punten achterstand op AC Milan te overbruggen en zijn daarvoor nog op zoek naar offensieve versterking. Daarvoor zou Antonio Conte opnieuw aan een Rode Duivel denken.


De trainer wil er immers nog een extra alternatief voor Romelu Lukaku en Lautaro Martinez bij. Daarvoor had hij zijn zinnen gezet op Papu Gomez, die een vertrek bij Atalanta wil forceren. Maar de club uit Bergamo vraagt zo'n 10 miljoen euro voor de aanvaller en dat bedrag wil Inter niet ophoesten. En dus verlegt Conte zijn prioriteiten.

Volgens Corriere dello Sport denkt hij zo weer aan Divock Origi. Die zou op huurbasis Liverpool mogen verlaten, aangezien hij op Anfield amper nog aan de bak komt. Hij werd enkele weken geleden al bij Inter aangeboden en in Milaan zouden ze nu dus opnieuw bestuderen of een tijdelijke transfer tot de mogelijkheden zou kunnen behoren.

UPDATE 23/01

Volgens La Gazetta dello Sport is Atalanta druk aan het onderhandelen met Sevilla over een overgang van Papu Gomez. De Spanjaarden zouden 5 miljoen euro geboden hebben, maar de Italianen willen graag 10 miljoen euro vangen. De Italiaanse sportkrant verwacht dat er verder onderhandeld zal worden om tot een akkoord te komen. Het lijkt er dus op dat Antonio Conte zijn ambities definitief mag opbergen om de Argentijnse spelmaker binnen te halen. Dat kan dan weer goed nieuws zijn voor Divock Origi, die op een dood spoor zit bij Liverpool en zijn carrière nieuw leven kan inblazen in Milaan. Afwachten of hij deze winter nog naar Italië zal verkassen. 

Is Internazionale een goede club voor Divock Origi?

Meest recent

Garcia in dubio: zware WK-optater voor Hans Vanaken

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

0
0
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

101
101
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

79
79
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

129
129
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

178
178
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

29
29
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

173
173
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

203
203
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

28
28
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

72
72
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

119
119
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

182
182
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

829
829
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

163
163
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

227
227
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

203
203
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

193
193
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

293
293
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

52
52
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

200
200
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

552
552
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

276
276

Meer sportnieuws