'Conte lijkt een stap dichter te staan bij komst Rode Duivel'

440 stemmen
'Conte lijkt een stap dichter te staan bij komst Rode Duivel'

Internazionale deed vorig weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd door de topper tegen Juventus te winnen. De Nerazzurri hebben wel nog drie punten achterstand op AC Milan te overbruggen en zijn daarvoor nog op zoek naar offensieve versterking. Daarvoor zou Antonio Conte opnieuw aan een Rode Duivel denken.


De trainer wil er immers nog een extra alternatief voor Romelu Lukaku en Lautaro Martinez bij. Daarvoor had hij zijn zinnen gezet op Papu Gomez, die een vertrek bij Atalanta wil forceren. Maar de club uit Bergamo vraagt zo'n 10 miljoen euro voor de aanvaller en dat bedrag wil Inter niet ophoesten. En dus verlegt Conte zijn prioriteiten.

Volgens Corriere dello Sport denkt hij zo weer aan Divock Origi. Die zou op huurbasis Liverpool mogen verlaten, aangezien hij op Anfield amper nog aan de bak komt. Hij werd enkele weken geleden al bij Inter aangeboden en in Milaan zouden ze nu dus opnieuw bestuderen of een tijdelijke transfer tot de mogelijkheden zou kunnen behoren.

UPDATE 23/01

Volgens La Gazetta dello Sport is Atalanta druk aan het onderhandelen met Sevilla over een overgang van Papu Gomez. De Spanjaarden zouden 5 miljoen euro geboden hebben, maar de Italianen willen graag 10 miljoen euro vangen. De Italiaanse sportkrant verwacht dat er verder onderhandeld zal worden om tot een akkoord te komen. Het lijkt er dus op dat Antonio Conte zijn ambities definitief mag opbergen om de Argentijnse spelmaker binnen te halen. Dat kan dan weer goed nieuws zijn voor Divock Origi, die op een dood spoor zit bij Liverpool en zijn carrière nieuw leven kan inblazen in Milaan. Afwachten of hij deze winter nog naar Italië zal verkassen. 

LEES OOK: Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

Is Internazionale een goede club voor Divock Origi?

Meest recent

Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

14
14
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

89
89
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

37
37
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

169
169
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

286
286
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

156
156
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

53
53
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

51
51
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

72
72
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

131
131
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

179
179
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

245
245
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

501
501
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

118
118
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

977
977
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

331
331
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

111
111
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

509
509
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

309
309
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

245
245
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

368
368
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

483
483
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

132
132
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

653
653
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

261
261

Meer sportnieuws