'Antwerp grote stap dichter bij transfer Lamkel Zé'

1527 stemmen
'Antwerp grote stap dichter bij transfer Lamkel Zé'

Het eerherstel lijkt er eentje van korte duur te zullen worden. Hoewel hij bij zijn wederoptreden meteen goed was voor de winnende treffer tegen Cercle Brugge, liet Didier Lamkel Zé er geen gras over groeien om alweer tegen de schenen bij de viering van zijn doelpunt. Antwerp wil het woelwater dan ook liefst nog voor het sluiten van de mercato van de hand doen.


In een uitgebreid relaas van de feiten van woensdagavond, toen de Kameroener na zijn doelpunt en achteraf in de kleedkamer op ongepaste wijze de show stal, doet Het Nieuwsblad uit de doeken hoeveel Luciano D'Onofrio en co nog hopen te vangen voor LZ7. Die werd tweeënhalf jaar geleden voor ongeveer één miljoen euro opgepikt in Frankrijk, een bedrag dat de Great Old naar verluidt minstens verdrievoudigd wil zien.

UPDATE 23/01
Hoewel hij al een tijdje mag beschikken, heerste er de voorbije maanden amper concrete interesse in Lamkel Zé. Maar daar komt nu verandering in. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat enkele clubs zich aan het front hebben gemeld. Het zou gaan om ploegen uit Turkije en de Emiraten, die bereid blijken een aardig bedrag op tafel te leggen. In de onderhandelingen met de Turkse clubs zal er wel haast gemaakt moeten worden, daar sluit de mercato komende week donderdag al. In afwachting van een akkoord zal LZ7 allicht gewoon blijven spelen. Op die manier kan hij zijn marktwaarde mogelijk nog wat opkrikken.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Bij elk bod boven de 2 miljoen moet Antwerp hem laten gaan ...

Meest recent

Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

2
2
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

9
9
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

65
65
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

54
54
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

85
85
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

70
70
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

29
29
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

53
53
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

78
78
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

65
65
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

150
150
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

285
285
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

960
960
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

219
219
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

104
104
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

214
214
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

114
114
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

305
305
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

115
115
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

597
597
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

621
621
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

445
445
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1057
1057
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

251
251
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

498
498

Meer sportnieuws