Club misloopt gouden deal met Benteke

door
Club misloopt gouden deal met Benteke

Club Brugge wist waar het aan toe was deze transferperiode, en handelde dan ook erg snel. Blauw-Zwart had nood aan een nieuwe spits met een neus voor doelpunten. Het vond die in Bas Dost, die met drie goals in evenveel wedstrijden een erg goeie start kent in Brugge.

Ook de naam van Christian Benteke werd in aanloop naar deze mercato opnieuw genoemd, maar net zoals dat in de vorige transferperiodes het geval was, werd het nooit concreet voor de Rode Duivel. Door de komst van Bas Dost, lijkt dat ook in de toekomst niet meer te zullen gebeuren. Of de Nederlander moest al ernstig geblesseerd geraken.

Dat doembeeld achterwege gelaten is de kans dan ook nihil dat Club komende zomer een poging zal wagen bij Benteke. Het misloopt zo een ideale kans om de aanvaller naar Jan Breydel te halen, want deze week werd bekend dat Big Ben transfervrij zal mogen beschikken bij zijn huidige club, Crystal Palace.

Benteke staat al even ter discussie op Selhurst Park, maar de timing van deze beslissing is niettemin verrassend te noemen. De laatste weken kreeg hij namelijk volop zijn kans. Hij krijgt nu wel stevige concurrentie, want Mateta van Mainz komt per direct de rangen versterken. Die moet straks de nieuwe aanvalsleider worden.

Al zeker na dit seizoen, want Palace zou dus nu al hebben beslist om Benteke gratis te laten vertrekken. Daarmee kan hij een enorm koopje blijken, want zijn marktwaarde wordt nog steeds op zo’n 9 miljoen euro geschat. Puur op financieel vlak misloopt Club dus een gouden zaak, zeker gezien voor Bas Dost – wiens marktwaarde 5,5 miljoen bedraagt – nog vier miljoen op tafel werd gelegd.

LEES OOK: Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Wie zou u verkiezen?

Meest recent

Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

15
15
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

45
45
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

54
54
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

172
172
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

187
187
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

50
50
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

269
269
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

104
104
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

238
238
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

347
347
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

259
259
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

491
491
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

219
219
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

166
166
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

118
118
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

166
166
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

89
89
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

270
270
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

643
643
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

73
73
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

199
199
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

363
363
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98

Meer sportnieuws