'Carcela neemt beslissing over transfer naar Turkije'

door
'Carcela neemt beslissing over transfer naar Turkije'

Standard leeft sinds de aanstelling van Mbaye Leye als nieuwe trainer weer helemaal op en pronkt na de 0-4 op het veld van KV Mechelen woensdagavond met een negen op negen. Eén van de symbolen van de Luikse wederopstanding is Mehdi Carcela, die van bankzitter gepromoveerd werd tot titularis en zelfs aanvoerder. Maar mogelijk kan zijn opleving op Sclessin van korte duur zijn.

Standard was van plan om deze maand een sterkhouder te verkopen om zo te besparen, want dat is broodnodig gezien de penibele financiële situatie van de club en de uitschakeling in de Europa League. De namen van Selim Amallah, Samuel Bastien en Gojko Cimirot werden naar voor geschoven, maar het zou weleens Carcela kunnen zijn die gaat vertrekken.

Sporx meldt immers dat Trabzonspor de onderhandelingen met Standard wil opstarten omtrent een transfer van Carcela. De nummer zeven uit de Turkse Süper Lig is nog op zoek naar een offensieve middenvelder en Carcela staat bovenaan hun verlanglijst. Het contract van de Marokkaanse Belg loopt op het einde van het seizoen af en dus zal Standard wellicht niet te moeilijk doen over een transfersom.

UPDATE 22/01
Carcela zal niet naar Trabzonspor trekken, zo weet Sudpresse. De Turken boden hem immers slechts een contract tot het einde van het seizoen, met optie. Gezien die beperkte voorwaarden - ook zijn loon zou amper hoger gelegen hebben dan bij Standard - en de pandemie besloot de flankaanvaller het voorstel naast zich neer te leggen. Er zouden wel nog enkele andere Turkse clubs interesse tonen, maar concreet zouden die niet zijn. Voorlopig blijft hij dus gewoon bij Standard.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Zal hij het seizoen nog uitdoen bij Standard?

Meest recent

Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

37
37
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

91
91
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

55
55
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

33
33
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

108
108
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

86
86
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

33
33
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

111
111
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

365
365
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

140
140
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

45
45
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

107
107
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

240
240
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

335
335
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

589
589
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

262
262
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

244
244
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

213
213
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

159
159
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

509
509
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

301
301
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1125
1125
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

645
645

Meer sportnieuws