'Carcela neemt beslissing over transfer naar Turkije'

door
'Carcela neemt beslissing over transfer naar Turkije'

Standard leeft sinds de aanstelling van Mbaye Leye als nieuwe trainer weer helemaal op en pronkt na de 0-4 op het veld van KV Mechelen woensdagavond met een negen op negen. Eén van de symbolen van de Luikse wederopstanding is Mehdi Carcela, die van bankzitter gepromoveerd werd tot titularis en zelfs aanvoerder. Maar mogelijk kan zijn opleving op Sclessin van korte duur zijn.

Standard was van plan om deze maand een sterkhouder te verkopen om zo te besparen, want dat is broodnodig gezien de penibele financiële situatie van de club en de uitschakeling in de Europa League. De namen van Selim Amallah, Samuel Bastien en Gojko Cimirot werden naar voor geschoven, maar het zou weleens Carcela kunnen zijn die gaat vertrekken.

Sporx meldt immers dat Trabzonspor de onderhandelingen met Standard wil opstarten omtrent een transfer van Carcela. De nummer zeven uit de Turkse Süper Lig is nog op zoek naar een offensieve middenvelder en Carcela staat bovenaan hun verlanglijst. Het contract van de Marokkaanse Belg loopt op het einde van het seizoen af en dus zal Standard wellicht niet te moeilijk doen over een transfersom.

UPDATE 22/01
Carcela zal niet naar Trabzonspor trekken, zo weet Sudpresse. De Turken boden hem immers slechts een contract tot het einde van het seizoen, met optie. Gezien die beperkte voorwaarden - ook zijn loon zou amper hoger gelegen hebben dan bij Standard - en de pandemie besloot de flankaanvaller het voorstel naast zich neer te leggen. Er zouden wel nog enkele andere Turkse clubs interesse tonen, maar concreet zouden die niet zijn. Voorlopig blijft hij dus gewoon bij Standard.

LEES OOK: Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

Zal hij het seizoen nog uitdoen bij Standard?

Meest recent

Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

84
84
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

24
24
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

60
60
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

270
270
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

98
98
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

107
107
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

110
110
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

166
166
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

289
289
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

401
401
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

149
149
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

593
593
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

312
312
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

189
189
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

317
317
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

267
267
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

987
987
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

449
449
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

311
311
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

147
147
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

274
274
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

249
249
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

222
222
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

171
171
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

493
493

Meer sportnieuws