City vreest wekenlange absentie De Bruyne

door
City vreest wekenlange absentie De Bruyne

Manchester City heeft zich woensdagavond naar de voorlopige leidersplaats in de Premier League gehesen. Na een heus kansenfestival wonnen de mannen van coach Pep Guardiola immers met 2-0 van Aston Villa. Al zorgde Kevin De Bruyne wel voor een domper op de feestvreugde.


De middenvelder startte uiteraard in de basis bij de Cityzens, maar moest de wedstrijd vroegtijdig staken. Halfweg de tweede helft werd De Bruyne immers naar de kant gehaald wegens een blessure. Met een pijnlijke grimas op het gezicht sjokte hij de kleedkamer in. Hij kon weliswaar nog op eigen kracht wandelen, maar erg hoopgevend zag het er niet uit. Zo wordt op het eerste zicht gevreesd voor een spierblessure, iets wat na de wedstrijd ook bevestigd werd door Guardiola. "Hij hield zijn hand op zijn been, dus ik vrees dat het om een kwetsuur aan de spieren gaat. Zoiets gebeurt nu eenmaal met zoveel wedstrijden", aldus de Spanjaard.

UPDATE 21/01
Voorlopig is het nog even wachten op een officiële bevestiging van de club, maar volgens Het Laatste Nieuws staat de spelmaker sowieso enkele weken aan de kant. De medische staff zou immers vrezen voor een klein scheurtje in de hamstrings. Dat zou hem zeker 2 à 3 weken aan de kant houden. In dat geval zou hij onder meer de clash met Liverpool FC kunnen missen. De Champions League-confrontatie met Borussia Mönchengladbach alsook de start van de WK-kwalificatiecampagne met de Rode Duivels, zijn vooralsnog niet in gevaar.

LEES OOK: ‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Guardiola slaat terug: critici likken wonden
Guardiola slaat terug: critici likken wonden
42

De Bruyne kan beter sowieso rust krijgen voor de komende interlands ...

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

20
20
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

31
31
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

56
56
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

13
13
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

209
209
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

158
158
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

197
197
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

41
41
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

199
199
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

70
70
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

796
796
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

500
500
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

181
181
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

94
94
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

179
179
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

369
369
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

304
304
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

147
147
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

292
292
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws