City vreest wekenlange absentie De Bruyne

door
City vreest wekenlange absentie De Bruyne

Manchester City heeft zich woensdagavond naar de voorlopige leidersplaats in de Premier League gehesen. Na een heus kansenfestival wonnen de mannen van coach Pep Guardiola immers met 2-0 van Aston Villa. Al zorgde Kevin De Bruyne wel voor een domper op de feestvreugde.


De middenvelder startte uiteraard in de basis bij de Cityzens, maar moest de wedstrijd vroegtijdig staken. Halfweg de tweede helft werd De Bruyne immers naar de kant gehaald wegens een blessure. Met een pijnlijke grimas op het gezicht sjokte hij de kleedkamer in. Hij kon weliswaar nog op eigen kracht wandelen, maar erg hoopgevend zag het er niet uit. Zo wordt op het eerste zicht gevreesd voor een spierblessure, iets wat na de wedstrijd ook bevestigd werd door Guardiola. "Hij hield zijn hand op zijn been, dus ik vrees dat het om een kwetsuur aan de spieren gaat. Zoiets gebeurt nu eenmaal met zoveel wedstrijden", aldus de Spanjaard.

UPDATE 21/01
Voorlopig is het nog even wachten op een officiële bevestiging van de club, maar volgens Het Laatste Nieuws staat de spelmaker sowieso enkele weken aan de kant. De medische staff zou immers vrezen voor een klein scheurtje in de hamstrings. Dat zou hem zeker 2 à 3 weken aan de kant houden. In dat geval zou hij onder meer de clash met Liverpool FC kunnen missen. De Champions League-confrontatie met Borussia Mönchengladbach alsook de start van de WK-kwalificatiecampagne met de Rode Duivels, zijn vooralsnog niet in gevaar.

LEES OOK: De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

De Bruyne kan beter sowieso rust krijgen voor de komende interlands ...

Meest recent

'STVV ontdekt keerzijde: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

9
9
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

14
14
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

27
27
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

46
46
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

143
143
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

66
66
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

166
166
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

37
37
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

103
103
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

119
119
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

208
208
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

68
68
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

455
455
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

363
363
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

312
312
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

295
295
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

227
227
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

71
71
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

175
175
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

120
120
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30

Meer sportnieuws