City vreest wekenlange absentie De Bruyne

door
City vreest wekenlange absentie De Bruyne

Manchester City heeft zich woensdagavond naar de voorlopige leidersplaats in de Premier League gehesen. Na een heus kansenfestival wonnen de mannen van coach Pep Guardiola immers met 2-0 van Aston Villa. Al zorgde Kevin De Bruyne wel voor een domper op de feestvreugde.


De middenvelder startte uiteraard in de basis bij de Cityzens, maar moest de wedstrijd vroegtijdig staken. Halfweg de tweede helft werd De Bruyne immers naar de kant gehaald wegens een blessure. Met een pijnlijke grimas op het gezicht sjokte hij de kleedkamer in. Hij kon weliswaar nog op eigen kracht wandelen, maar erg hoopgevend zag het er niet uit. Zo wordt op het eerste zicht gevreesd voor een spierblessure, iets wat na de wedstrijd ook bevestigd werd door Guardiola. "Hij hield zijn hand op zijn been, dus ik vrees dat het om een kwetsuur aan de spieren gaat. Zoiets gebeurt nu eenmaal met zoveel wedstrijden", aldus de Spanjaard.

UPDATE 21/01
Voorlopig is het nog even wachten op een officiële bevestiging van de club, maar volgens Het Laatste Nieuws staat de spelmaker sowieso enkele weken aan de kant. De medische staff zou immers vrezen voor een klein scheurtje in de hamstrings. Dat zou hem zeker 2 à 3 weken aan de kant houden. In dat geval zou hij onder meer de clash met Liverpool FC kunnen missen. De Champions League-confrontatie met Borussia Mönchengladbach alsook de start van de WK-kwalificatiecampagne met de Rode Duivels, zijn vooralsnog niet in gevaar.

LEES OOK: "Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Bruyne kan beter sowieso rust krijgen voor de komende interlands ...

Meest recent

'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

0
0
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

49
49
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

27
27
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

109
109
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

18
18
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

71
71
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

154
154
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

153
153
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

301
301
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

188
188
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

66
66
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

224
224
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

324
324
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

308
308
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

94
94
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

61
61
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

392
392
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

468
468
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

208
208
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

131
131
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

149
149
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

491
491
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

238
238

Meer sportnieuws