'Nog kloof tussen Club en Monaco voor transfer Diatta'

799
'Nog kloof tussen Club en Monaco voor transfer Diatta'

Slecht nieuws voor de fans van Club Brugge. Krépin Diatta heeft tegen KV Oostende zijn laatste match voor Club Brugge gespeeld. De flankaanvaller trekt naar de Franse Ligue I.

Het Laatste Nieuws weet dat de speler al afscheid nam van de spelersgroep en hij tekent weldra een contract bij AS Monaco. De Franse club legt de nodige miljoenen euro's op tafel. De onderhandelingen tussen Club Brugge en AS Monaco zijn nog niet afgerond, maar zouden wel vergevorderd zijn.

Het vertrek van Diatta is een grote aderlating voor Club Brugge. De Senegalees was dit seizoen goed voor 10 goals en 2 assists in 24 wedstrijden en was dus bepalend. Ook tegen KV Oostende was hij dat met het scoren van de 2-1. Club Brugge heeft vooraan weliswaar de nodige weelde, maar Diatta was een onbetwistbare titularis onder Philippe Clement. Club Brugge nam hem drie jaar geleden voor twee miljoen euro over van Sarpsborg.

Door het vertrek van Diatta gaat Club Brugge zich mogelijk nog versterken. Het heeft met Emmanuel Dennis wel nog een optie achter de hand en er kan ook geschoven worden met spelers als Noa Lang en Charles De Ketelaere.

UPDATE 12u12
Hoewel de onderhandelingen tussen Club en Monaco op het goede spoor lijken te zitten, is er van een akkoord over de transfer van Diatta nog lang geen sprake. Monaco zou dus rond de 20 miljoen bieden, maar volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri gaapt er nog een kloof van enkele miljoenen tussen het bod van Monaco en de vraagprijs van Club. Witte rook zal dus mogelijk nog even op zich laten wachten.


LEES OOK: Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Denk je dat de transfer nog deze week rond zal zijn?

Meest recent

Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

9
9
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

5
5
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

23
23
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

29
29
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

62
62
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

157
157
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

78
78
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

231
231
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

94
94
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

45
45
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

27
27
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

171
171
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

50
50
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

39
39
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

123
123
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

69
69
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

52
52
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

68
68

Meer sportnieuws