'Nog kloof tussen Club en Monaco voor transfer Diatta'

799
'Nog kloof tussen Club en Monaco voor transfer Diatta'

Slecht nieuws voor de fans van Club Brugge. Krépin Diatta heeft tegen KV Oostende zijn laatste match voor Club Brugge gespeeld. De flankaanvaller trekt naar de Franse Ligue I.

Het Laatste Nieuws weet dat de speler al afscheid nam van de spelersgroep en hij tekent weldra een contract bij AS Monaco. De Franse club legt de nodige miljoenen euro's op tafel. De onderhandelingen tussen Club Brugge en AS Monaco zijn nog niet afgerond, maar zouden wel vergevorderd zijn.

Het vertrek van Diatta is een grote aderlating voor Club Brugge. De Senegalees was dit seizoen goed voor 10 goals en 2 assists in 24 wedstrijden en was dus bepalend. Ook tegen KV Oostende was hij dat met het scoren van de 2-1. Club Brugge heeft vooraan weliswaar de nodige weelde, maar Diatta was een onbetwistbare titularis onder Philippe Clement. Club Brugge nam hem drie jaar geleden voor twee miljoen euro over van Sarpsborg.

Door het vertrek van Diatta gaat Club Brugge zich mogelijk nog versterken. Het heeft met Emmanuel Dennis wel nog een optie achter de hand en er kan ook geschoven worden met spelers als Noa Lang en Charles De Ketelaere.

UPDATE 12u12
Hoewel de onderhandelingen tussen Club en Monaco op het goede spoor lijken te zitten, is er van een akkoord over de transfer van Diatta nog lang geen sprake. Monaco zou dus rond de 20 miljoen bieden, maar volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri gaapt er nog een kloof van enkele miljoenen tussen het bod van Monaco en de vraagprijs van Club. Witte rook zal dus mogelijk nog even op zich laten wachten.


LEES OOK: 'Lukaku zorgt voor transferbom: vier clubs staan klaar'

Denk je dat de transfer nog deze week rond zal zijn?

Meest recent

'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

1
1
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

15
15
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

13
13
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

78
78
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

65
65
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

94
94
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

61
61
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

68
68
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

166
166
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

261
261
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

80
80
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

420
420
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

492
492
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

198
198
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

128
128
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

205
205
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

197
197
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1738
1738
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

409
409

Meer sportnieuws