'Nog kloof tussen Club en Monaco voor transfer Diatta'

door
'Nog kloof tussen Club en Monaco voor transfer Diatta'

Slecht nieuws voor de fans van Club Brugge. Krépin Diatta heeft tegen KV Oostende zijn laatste match voor Club Brugge gespeeld. De flankaanvaller trekt naar de Franse Ligue I.

Het Laatste Nieuws weet dat de speler al afscheid nam van de spelersgroep en hij tekent weldra een contract bij AS Monaco. De Franse club legt de nodige miljoenen euro's op tafel. De onderhandelingen tussen Club Brugge en AS Monaco zijn nog niet afgerond, maar zouden wel vergevorderd zijn.

Het vertrek van Diatta is een grote aderlating voor Club Brugge. De Senegalees was dit seizoen goed voor 10 goals en 2 assists in 24 wedstrijden en was dus bepalend. Ook tegen KV Oostende was hij dat met het scoren van de 2-1. Club Brugge heeft vooraan weliswaar de nodige weelde, maar Diatta was een onbetwistbare titularis onder Philippe Clement. Club Brugge nam hem drie jaar geleden voor twee miljoen euro over van Sarpsborg.

Door het vertrek van Diatta gaat Club Brugge zich mogelijk nog versterken. Het heeft met Emmanuel Dennis wel nog een optie achter de hand en er kan ook geschoven worden met spelers als Noa Lang en Charles De Ketelaere.

UPDATE 12u12
Hoewel de onderhandelingen tussen Club en Monaco op het goede spoor lijken te zitten, is er van een akkoord over de transfer van Diatta nog lang geen sprake. Monaco zou dus rond de 20 miljoen bieden, maar volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri gaapt er nog een kloof van enkele miljoenen tussen het bod van Monaco en de vraagprijs van Club. Witte rook zal dus mogelijk nog even op zich laten wachten.


LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Denk je dat de transfer nog deze week rond zal zijn?

Meest recent

OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

0
0
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

45
45
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

262
262
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

60
60
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

310
310
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

340
340
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

208
208
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

658
658
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

145
145
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

228
228
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

220
220
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

193
193
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

536
536
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

228
228
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

140
140
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

940
940
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1094
1094
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

480
480
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

447
447
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

787
787
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

150
150
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

765
765
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

208
208
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

214
214
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

485
485

Meer sportnieuws