'Club Brugge vangt deze transfersom voor Diatta'

door
'Club Brugge vangt deze transfersom voor Diatta'

Slecht nieuws voor de fans van Club Brugge. Krépin Diatta heeft tegen KV Oostende zijn laatste match voor Club Brugge gespeeld. De flankaanvaller trekt naar de Franse Ligue I.

Het Laatste Nieuws weet dat de speler al afscheid nam van de spelersgroep en hij tekent weldra een contract bij AS Monaco. De Franse club legt de nodige miljoenen euro's op tafel. De onderhandelingen tussen Club Brugge en AS Monaco zijn nog niet afgerond, maar zouden wel vergevorderd zijn.

Het vertrek van Diatta is een grote aderlating voor Club Brugge. De Senegalees was dit seizoen goed voor 10 goals en 2 assists in 24 wedstrijden en was dus bepalend. Ook tegen KV Oostende was hij dat met het scoren van de 2-1. Club Brugge heeft vooraan weliswaar de nodige weelde, maar Diatta was een onbetwistbare titularis onder Philippe Clement. Club Brugge nam hem drie jaar geleden voor twee miljoen euro over van Sarpsborg.

Door het vertrek van Diatta gaat Club Brugge zich mogelijk nog versterken. Het heeft met Emmanuel Dennis wel nog een optie achter de hand en er kan ook geschoven worden met spelers als Noa Lang en Charles De Ketelaere.

UPDATE 9u45
Intussen is ook wat meer bekend over de transfersom die Club zou vangen voor Diatta. Volgens Het Belang van Limburg zou AS Monaco namelijk een bod van 20 miljoen euro neergelegd. Club zou daarnaast ook mogen rekenen op een percentage bij een doorverkoop. Een akkoord tussen de clubs is er nog niet, maar lijkt dus wel in de maak te zijn.

LEES OOK: Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Mag Club tevreden zijn met die som?

Meest recent

'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

84
84
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

22
22
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

161
161
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

176
176
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

86
86
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

392
392
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

118
118
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

155
155
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

111
111
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

198
198
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

233
233
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

103
103
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

390
390
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

95
95
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

88
88
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

694
694
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

129
129
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

255
255
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

303
303
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

168
168
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

457
457
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

359
359
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

314
314
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

83
83

Meer sportnieuws