'Sterkhouder en twee overbodige spelers bijna weg bij STVV'

door
'Sterkhouder en twee overbodige spelers bijna weg bij STVV'

Bij STVV haalden ze Christian Brüls, Ilombé Mboyo en Dimitri Lavalée in huis. Dat betekent dat een aantal jongens de club mogen verlaten. Er is wat interesse.


Seung-Woo Lee, Nelson Balongo en Jhonny Lucas maken volgens Het Belang van Limburg geen deel meer uit van de plannen van Peter Maes. Zij komen niet aan de bak onder de nieuwe coach van de Kanaries. Ze hebben nog twaalf dagen om een club te vinden.

Voor Lee was er onlangs interesse van Göztepe, maar dat zag de Zuid-Koreaan niet zitten. Hij hoopt op een transfer naar Spanje. Volgens de krant informeerden er wel een aantal ploegen naar de spelers, maar er is nog niets concreet. Lucas was een pijnlijke flop voor STVV, want hij kwam in de zomer van 2019 voor 2,5 miljoen euro naar de club.

UPDATE 21/01

Er komt vaart in enkele dossiers bij STVV. De Kanaries zouden op het punt staan om Pol Garcia te verliezen aan een Mexicaanse club. De transfer is nog niet rond volgens Het Belang van Limburg, maar de kans is wel groot dat de ex-speler van FC Barcelona en Juventus Stayen gaat verlaten. Hij is niet de enige.

Seung-Woo Lee zou dan mogelijk toch naar het Turkse Göztepe verkassen en Jhonny Lucas zou op weg zijn naar Portugal. De komende dagen komt er meer duidelijkheid. Wordt dus vervolgd.

LEES OOK: 'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

Is het vertrek van Garcia een groot verlies voor STVV?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

105
105
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

187
187
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

101
101
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

92
92
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

258
258
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

58
58
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

138
138
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

464
464
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

142
142
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

293
293
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

495
495
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

183
183
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

102
102
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

168
168
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

148
148
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

412
412
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

194
194
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

749
749
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

676
676
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

368
368
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

615
615
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

195
195
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

422
422
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

647
647

Meer sportnieuws