'Sterkhouder en twee overbodige spelers bijna weg bij STVV'

312 stemmen
'Sterkhouder en twee overbodige spelers bijna weg bij STVV'

Bij STVV haalden ze Christian Brüls, Ilombé Mboyo en Dimitri Lavalée in huis. Dat betekent dat een aantal jongens de club mogen verlaten. Er is wat interesse.


Seung-Woo Lee, Nelson Balongo en Jhonny Lucas maken volgens Het Belang van Limburg geen deel meer uit van de plannen van Peter Maes. Zij komen niet aan de bak onder de nieuwe coach van de Kanaries. Ze hebben nog twaalf dagen om een club te vinden.

Voor Lee was er onlangs interesse van Göztepe, maar dat zag de Zuid-Koreaan niet zitten. Hij hoopt op een transfer naar Spanje. Volgens de krant informeerden er wel een aantal ploegen naar de spelers, maar er is nog niets concreet. Lucas was een pijnlijke flop voor STVV, want hij kwam in de zomer van 2019 voor 2,5 miljoen euro naar de club.

UPDATE 21/01

Er komt vaart in enkele dossiers bij STVV. De Kanaries zouden op het punt staan om Pol Garcia te verliezen aan een Mexicaanse club. De transfer is nog niet rond volgens Het Belang van Limburg, maar de kans is wel groot dat de ex-speler van FC Barcelona en Juventus Stayen gaat verlaten. Hij is niet de enige.

Seung-Woo Lee zou dan mogelijk toch naar het Turkse Göztepe verkassen en Jhonny Lucas zou op weg zijn naar Portugal. De komende dagen komt er meer duidelijkheid. Wordt dus vervolgd.

LEES OOK: 'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'
178

Is het vertrek van Garcia een groot verlies voor STVV?

Meest recent

Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

3
3
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

129
129
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

218
218
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

192
192
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

453
453
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

112
112
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

201
201
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

249
249
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

106
106
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

411
411
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

364
364
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

401
401
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

763
763
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

185
185
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

192
192
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

373
373
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1773
1773
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

166
166
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

177
177
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

89
89
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

52
52
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

232
232
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

341
341
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

31
31

Meer sportnieuws