Lamkel Zé kroont zich bij comeback meteen tot held van Antwerp

616 stemmen
Lamkel Zé kroont zich bij comeback meteen tot held van Antwerp

Na een wedstrijd die lange tijd op 0-0 leek af te stevenen heeft Lamkel Zé zich meteen tot matchwinnaar gekroond. De Kameroener mocht bij zijn comeback meteen starten van Francky Vercauteren en hij beschaamde dat vertrouwen allerminst. Cercle Brugge lijdt zo nog maar eens een nederlaag, de vraag is hoe lang de positie van Clement nog houdbaar is.

Vercauteren pakte als nieuwe T1 van Antwerp vorig weekend zijn eerste zege in de topper tegen AA Gent. Met een laag blok en een paar scherpe counters nam The Great Old de maat van de Buffalo's. Een absolute verrassing in de basis bij Antwerp vanavond was Lamkel Zé, het woelwater zat voor het eerst sinds lang terug in de kern en kreeg meteen een basisplaats. Cercle Brugge zat in een dramatische periode en had absoluut punten nodig om onderin weg te geraken.
Antwerp toont nog minder dan in de Ghelamco Arena
De Vereniging nam zowaar de beste start op de Bosuil en creëerde het meeste gevaar in de openingsfase. Antwerp onderging het spel en probeerde te counteren met de snelle Lamkel Zé, tot kansen kwam het echter voorlopig niet. Ook Cercle Brugge slaagde er nauwelijks in om een echte kans te creëren. Op dik vijf minuten van de pauze voetbalden de bezoekers hun eerste mogelijkheid bij mekaar: Vanhoutte trapte op Beiranvand. Ook Antwerp dreigde nog eens via Gerkens, zijn poging ging op de paal maar achteraf gezien was er voorafgaand buitenspel van Seck. Na een uiterst povere eerste helft stond het nog 0-0.

Vercauteren ziet zijn team pover voor de dag komen.
Lamkel Zé tovert wat peper in zoutloze wedstrijd
Antwerp nam na de rust het heft in handen: eerst schoot Lamkel Ze (vanuit offside) hoog over en even later mikte Gerkens een kopbal naast. Iets voorbij het uur kwam ook Cercle Brugge nog eens tot een kans via Hotic, hij besloot nipt voorlangs. Pas halfweg de tweede helft was er opnieuw gevaar, Boya knalde nog een eind over de kooi van Didillon. De wedstrijd leek op een flauwe 0-0 af te stevenen. Dat was echter buiten Lamkel Zé gerekend, de Kameroener kreeg op vijf minuten van het einde de bal van Boya en trof knap raak: 1-0, alsof het zo moest zijn vanavond.
Scoreverloop:
1-0 (84') Lamkel Zé

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Verdiende Lamkel Zé een nieuwe kans?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

10
10
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

44
44
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

10
10
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

94
94
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

93
93
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

18
18
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

23
23
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

100
100
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

182
182
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

50
50
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

165
165
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

35
35
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

176
176
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

257
257
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

102
102
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

396
396
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

555
555
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

144
144
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

223
223
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

300
300
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

292
292
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

569
569
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws