'Lukaku heeft al beslist over zomerse megatransfer'

door
'Lukaku heeft al beslist over zomerse megatransfer'

Romelu Lukaku won op zondag met Inter de topper tegen Juventus met 2-0. Voor één keer stond Big Rom niét op het scorebord, maar viel er eerder op de dag wel al groot nieuws over hem te noteren. Transfer gerelateerd nieuws.

Want zo zou Romelu Lukaku bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola en Manchester City prijken. The Cityzens zijn op zoek naar een vervanger voor Aguëro en lijken dus uit te komen bij onze landgenoot. Daags nadat dit gerucht opdook, lijken de slaagkansen van Guardiola & co meteen te zijn gestegen. Met dank aan bevindingen uit AS.

Zo meldt het Spaanse dagblad namelijk dat Inter behoorlijk financieel werd toegetakeld ten gevolge van de coronapandemie. Zo zou het zelfs de tien miljoen euro die het nog moet betalen aan Real Madrid voor de transfer van Achraf Hakimi, niet kunnen ophoesten. Een miljoenentransfer voor Romelu Lukaku zou dan ook voor de nodige financiële middelen kunnen zorgen die broodnodig lijken. Afwachten of het zover komt.

UPDATE 20/01

Afgelopen weekend kwam er een spectaculair gerucht omtrent Romelu Lukaku naar buiten. Pep Guardiola zou Big Rom komende zomer namelijk maar wat graag naar het Etihad Stadium willen halen. Uit meest recente berichtgevingen blijkt nu echter dat een overstap naar Manchester City helemaal niet aan de orde is.

Zo komt The Daily Express met een exclusief bericht dat Lukaku absoluut niet zinnens is om Inter komende zomer al te verlaten. Het Britse medium sprak met de makelaars van Lukaku, die duidelijk stellen dat de Rode Duivel niet met een transfer bezig is. Het nieuws wordt dan ook afgedaan als een wild gerucht, en volgens desbetreffende personen heeft Lukaku het ook helemaal naar zijn zin onder Antonio Conte.

LEES OOK: Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

8
8
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

40
40
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

70
70
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

61
61
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

98
98
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

34
34
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

76
76
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

226
226
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

44
44
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

232
232
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

216
216
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

106
106
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

297
297
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

53
53
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

138
138
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

268
268
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

363
363
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

141
141
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

77
77
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

64
64
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

77
77
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

178
178
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

161
161
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

407
407

Meer sportnieuws