'Lukaku heeft al beslist over zomerse megatransfer'

door
'Lukaku heeft al beslist over zomerse megatransfer'

Romelu Lukaku won op zondag met Inter de topper tegen Juventus met 2-0. Voor één keer stond Big Rom niét op het scorebord, maar viel er eerder op de dag wel al groot nieuws over hem te noteren. Transfer gerelateerd nieuws.

Want zo zou Romelu Lukaku bovenaan het verlanglijstje van Pep Guardiola en Manchester City prijken. The Cityzens zijn op zoek naar een vervanger voor Aguëro en lijken dus uit te komen bij onze landgenoot. Daags nadat dit gerucht opdook, lijken de slaagkansen van Guardiola & co meteen te zijn gestegen. Met dank aan bevindingen uit AS.

Zo meldt het Spaanse dagblad namelijk dat Inter behoorlijk financieel werd toegetakeld ten gevolge van de coronapandemie. Zo zou het zelfs de tien miljoen euro die het nog moet betalen aan Real Madrid voor de transfer van Achraf Hakimi, niet kunnen ophoesten. Een miljoenentransfer voor Romelu Lukaku zou dan ook voor de nodige financiële middelen kunnen zorgen die broodnodig lijken. Afwachten of het zover komt.

UPDATE 20/01

Afgelopen weekend kwam er een spectaculair gerucht omtrent Romelu Lukaku naar buiten. Pep Guardiola zou Big Rom komende zomer namelijk maar wat graag naar het Etihad Stadium willen halen. Uit meest recente berichtgevingen blijkt nu echter dat een overstap naar Manchester City helemaal niet aan de orde is.

Zo komt The Daily Express met een exclusief bericht dat Lukaku absoluut niet zinnens is om Inter komende zomer al te verlaten. Het Britse medium sprak met de makelaars van Lukaku, die duidelijk stellen dat de Rode Duivel niet met een transfer bezig is. Het nieuws wordt dan ook afgedaan als een wild gerucht, en volgens desbetreffende personen heeft Lukaku het ook helemaal naar zijn zin onder Antonio Conte.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

57
57
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

65
65
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

19
19
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

17
17
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

244
244
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

59
59
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

86
86
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

157
157
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

24
24
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

59
59
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

134
134
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

1520
1520
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

174
174
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

491
491
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

251
251
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

11
11
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

201
201
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

596
596
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

507
507
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

489
489
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

486
486
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

94
94
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

716
716
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

674
674
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

91
91

Meer sportnieuws