Derde keer, goede keer voor Cercle: "Hein stelde zijn veto"

door
Derde keer, goede keer voor Cercle:

Cercle Brugge strikte nog een belangrijke versterking in de strijd om het behoud door Hannes Van der Bruggen bij KV Kortrijk weg te halen. De 27-jarige middenvelder werd naar verluidt voor 300.000 euro weggehaald en tekende een contract tot 2024. Hij moet de nieuwe leider op het middenveld van de Vereniging worden.


Cercle heeft Van der Bruggen zo eindelijk beet, want het is al de derde keer dat ze probeerden om hem binnen te halen. Als 15-jarige kreeg Van der Bruggen al een aanbod van Cercle en in augustus 2014 wou de Vereniging hem graag huren van AA Gent. Die transfer ketste toen in de allerlaatste uren van de mercato nog af, zo bevestigt Sven Jaecques.

De huidige algemeen manager van Antwerp was toen de sportief verantwoordelijke van Cercle. "Het seizoen voordien speelde Hannes niet zoveel bij Gent, en hij wilde verhuurd worden. De sportieve staf en ik wilden er hem heel graag bij en Hannes wou absoluut komen. Michel Louwagie stelde de deadline op 17.00u, maar sommigen in ons bestuur twijfelden en de vergadering liep uit tot 18.00u", vertelt Jaecques op de website van Cercle.

"We kregen uiteindelijk groen licht voor de transfer van Hannes, maar toen zei Louwagie dat we te laat waren. Hannes was zo teleurgesteld dat hij direct naar de wedstrijd van de beloften van Gent reed omdat hij wist dat Hein Vanhaezebrouck en Gunther Schepens daar aanwezig zouden zijn. Hij heeft hen in een ultiem pleidooi proberen overtuigen, maar Hein stelde zijn veto."

LEES OOK: Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Zal hij een meerwaarde zijn voor Cercle?

Meest recent

Extra optie voor Garcia: "Een potentiële topspeler"

Rudi Garcia lijkt zijn WK-kern al grotendeels klaar te hebben. Alleen moet hij nog op een aantal ...

17
17
Waanzin: Nottingham ontslaat coach 20 minuten na de match

Nottingham Forest verloor met 0-3 van Chelsea. De match was twintig minuten afgelopen en de Engelse ...

62
62
Standard doet straffe belofte: "Gaan we nooit doen"

Standard is al vele jaren op de dool. Het tijdperk onder Roland Duchâtelet en Bruno Venanzi ...

69
69
Fans Viktor Verhulst in tranen: "Veel te vroeg afscheid"

Sommige afscheidscènes komen harder binnen dan anderen. Zeker wanneer ze vroeg vallen. En als ...

14
14
Chelsea en wederoptredende Lavia laten Sels verweesd achter

Chelsea moest om 13u30 aan de bak op het veld van Nottingham Forest. The Blues kenden een zeer ...

18
18
Jonckheere verrast: "Beste U23-ploeg in de CPL"

KV Kortrijk kan een goede zaak doen door het gelijkspel tussen SK Beveren en Beerschot. Dan moeten ...

36
36
Hasi over drie 'vermiste' zomeraankopen: "Maakt progressie"

RSC Anderlecht deed sinds de intrede van Olivier Renard héél veel transfers. Het dient ...

119
119
'Groot schandaal: ex-baas Standard riskeert 25 jaar cel'

De afgelopen jaren doken er héél veel buitenlandse eigenaars op in het voetbal. ...

68
68
JPL-spits droomt hardop: "Naar FC Barcelona of Liverpool"

In de Jupiler Pro League lopen heel veel interessante spelers rond. Voetballers die de Belgische ...

25
25
'Barça-relletje laait weer op: grote naam naar uitgang'

FC Barcelona begint zaterdag aan een zware week met achtereenvolgens duels tegen Girona FC, ...

24
24
Aanwinsten in problemen: code rood voor Anderlecht-duo

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een legertje aan verse krachten in huis. Een aantal van die ...

156
156
Bayern in achterhoofd: 'Hayen puzzelt met basiself Club'

Club Brugge staat dinsdag voor één van zijn zwaarste matchen van het seizoen tot ...

169
169
Spelers met mond vol tanden: Kompany verbaast heel Bayern

In de Bundesliga is het reikhalzend uitkijken naar de kraker van zaterdagavond tussen Bayern ...

349
349
Nieuw tijdstip bekend: Standard bevoordeeld na beker-gate?

De opener van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is geëindigd in mineur. Nadat er ...

403
403
TRANSFERUURTJE: 'Titanenduel Anderlecht vs. Club, Barça strikt topspits'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
'IJskonijn' Lammens staat voor D-Day bij Man Utd

Senne Lammens maakte afgelopen zomer voor zo’n 20 miljoen euro de overstap van Royal Antwerp ...

100
100
Sonck vs Degryse: Onverwachte clash beroert iedereen

Wesley Sonck en Marc Degryse werden na hun carrière gedreven analisten. Sonck doet/deed dit ...

155
155
'Leko lacht: KAA Gent neemt Club Brugge ferm bij de neus’

KAA Gent deed afgelopen zomer zaken met Club Brugge. Michal Skoras (25) werd voor een kleine 2 ...

411
411
‘Europese topclubs lonken, Anderlecht grijpt drastisch in'

RSC Anderlecht staat erom bekend een sterke jeugdopleiding te hebben. Het nieuwste goudhaantje uit ...

204
204
‘Club Brugge begaat enorme transferblunder: het grote niets’

Club Brugge zag afgelopen zomermercato verschillende sterkhouders de club verlaten. Er werden heel ...

410
410
Fans zijn Belgische refs beu: Lardot slaat keihard terug

Wekelijks komen de Belgische ref en VAR zwaar onder vuur en dat zal deze speeldag niet anders zijn. ...

792
792
‘Garcia krijgt volle laag, De Cat als wit konijn naar WK?'

De Rode Duivels zijn zo goed als zeker van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. In ...

171
171
Hayen geeft update over terugkeer van Mignolet

Club Brugge speelt vanavond om 18u15 op het veld van Oud-Heverlee Leuven. De Bruggelingen hopen daar ...

255
255
'Anderlecht verbouwereerd: Renard dropt bizar transferplan'

Renard verrast intern met een gewaagd plan rond een 16-jarige sensatie uit Nigeria. Alleen: de ...

172
172
Leko dolenthousiast: "Hij mag dromen van het WK"

Bij AA Gent hopen ze dit weekend verder te gaan op hun elan. Na de 12 op 15 wacht nu een uitmatch ...

78
78

Meer sportnieuws