'PSG deelt Barça zware dreun uit vlak voor CL-clash'

487 stemmen
'PSG deelt Barça zware dreun uit vlak voor CL-clash'

FC Barcelona staat voor een bijzonder druk wedstrijdschema tijdens de komende maanden, extra versterking is dan ook geen overbodige luxe. Die leek ook op komst in de vorm van Manchester City-verdediger Eric Garcia. Maar de transfer van de Spanjaard is nu toch weer 'on hold' gezet.


Normaal gezien zou Barça eind deze maand een nieuwe voorzitter kiezen, waardoor de clubleiding weer zou kunnen overgaan tot de orde van de dag. Maar door het coronavirus werd de verkiezing uitgesteld tot begin maart. De club blijft voorlopig dus in handen van het interim-bestuur, dat kan echter geen grote (financiële) beslissingen nemen. Men zou eventueel een consensus kunnen zoeken bij de drie overgebleven voorzitterskandidaten. Maar die houden er elk een eigen visie op na. En dus wordt de transferactiviteit deze winter weer op een laag pitje gezet, tot grote frustratie van coach Ronald Koeman.

Joan Laporta, de grote favoriet als nieuwe preses, vertelde bij Mundo Deportivo dat Garcia 'deze winter niet komt'. "We kunnen het huidige bestuur niet de ruimte geven om beslissingen als deze te nemen", legt hij uit. "Ze hebben de opties en de financiële cijfers toegelicht, dus we hebben allemaal geconcludeerd dat het beter is om de nieuwe leiding te laten bepalen of hij komt zodra hij transfervrij is", klonk het. Ook zijn concurrent Victor Font bevestigde dit verhaal.

UPDATE 20/01
Door al het getreuzel dreigt Barcelona definitief naast de komst van Garcia te grijpen. Zo meldt Mundo Deportivo dat Paris Saint-Germain zich eveneens aan het front heeft gemeld. De Parijzenaars zien hun kans schoon om één van de meest veelbelovende verdedigers in Europa voor een prikje over te nemen en zouden in tegenstelling tot Barça meteen willen toeslaan. Afwachten dus wat Garcia zelf beslist. Pittig detail: binnen minder dan een maandje staan de twee grootmachten tegenover mekaar in de Champions League.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

🚀

Wie haalt volgens u de volgende ronde in de CL?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

45
45
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

37
37
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

65
65
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

49
49
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

21
21
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

68
68
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

59
59
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

140
140
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

265
265
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

936
936
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

210
210
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

108
108
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

297
297
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

582
582
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

599
599
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

437
437
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1030
1030
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

307
307
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

488
488
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws