'PSG deelt Barça zware dreun uit vlak voor CL-clash'

487 stemmen
'PSG deelt Barça zware dreun uit vlak voor CL-clash'

FC Barcelona staat voor een bijzonder druk wedstrijdschema tijdens de komende maanden, extra versterking is dan ook geen overbodige luxe. Die leek ook op komst in de vorm van Manchester City-verdediger Eric Garcia. Maar de transfer van de Spanjaard is nu toch weer 'on hold' gezet.


Normaal gezien zou Barça eind deze maand een nieuwe voorzitter kiezen, waardoor de clubleiding weer zou kunnen overgaan tot de orde van de dag. Maar door het coronavirus werd de verkiezing uitgesteld tot begin maart. De club blijft voorlopig dus in handen van het interim-bestuur, dat kan echter geen grote (financiële) beslissingen nemen. Men zou eventueel een consensus kunnen zoeken bij de drie overgebleven voorzitterskandidaten. Maar die houden er elk een eigen visie op na. En dus wordt de transferactiviteit deze winter weer op een laag pitje gezet, tot grote frustratie van coach Ronald Koeman.

Joan Laporta, de grote favoriet als nieuwe preses, vertelde bij Mundo Deportivo dat Garcia 'deze winter niet komt'. "We kunnen het huidige bestuur niet de ruimte geven om beslissingen als deze te nemen", legt hij uit. "Ze hebben de opties en de financiële cijfers toegelicht, dus we hebben allemaal geconcludeerd dat het beter is om de nieuwe leiding te laten bepalen of hij komt zodra hij transfervrij is", klonk het. Ook zijn concurrent Victor Font bevestigde dit verhaal.

UPDATE 20/01
Door al het getreuzel dreigt Barcelona definitief naast de komst van Garcia te grijpen. Zo meldt Mundo Deportivo dat Paris Saint-Germain zich eveneens aan het front heeft gemeld. De Parijzenaars zien hun kans schoon om één van de meest veelbelovende verdedigers in Europa voor een prikje over te nemen en zouden in tegenstelling tot Barça meteen willen toeslaan. Afwachten dus wat Garcia zelf beslist. Pittig detail: binnen minder dan een maandje staan de twee grootmachten tegenover mekaar in de Champions League.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

🚀

Wie haalt volgens u de volgende ronde in de CL?

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

55
55
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

212
212
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

73
73
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

195
195
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

281
281
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

146
146
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

82
82
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

332
332
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

212
212
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

233
233
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

417
417
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

173
173
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

127
127
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

436
436
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

144
144
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

161
161
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

545
545
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

858
858
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

91
91
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

229
229
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

277
277
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

60
60
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

657
657
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

133
133

Meer sportnieuws