'PSG deelt Barça zware dreun uit vlak voor CL-clash'

door
'PSG deelt Barça zware dreun uit vlak voor CL-clash'

FC Barcelona staat voor een bijzonder druk wedstrijdschema tijdens de komende maanden, extra versterking is dan ook geen overbodige luxe. Die leek ook op komst in de vorm van Manchester City-verdediger Eric Garcia. Maar de transfer van de Spanjaard is nu toch weer 'on hold' gezet.


Normaal gezien zou Barça eind deze maand een nieuwe voorzitter kiezen, waardoor de clubleiding weer zou kunnen overgaan tot de orde van de dag. Maar door het coronavirus werd de verkiezing uitgesteld tot begin maart. De club blijft voorlopig dus in handen van het interim-bestuur, dat kan echter geen grote (financiële) beslissingen nemen. Men zou eventueel een consensus kunnen zoeken bij de drie overgebleven voorzitterskandidaten. Maar die houden er elk een eigen visie op na. En dus wordt de transferactiviteit deze winter weer op een laag pitje gezet, tot grote frustratie van coach Ronald Koeman.

Joan Laporta, de grote favoriet als nieuwe preses, vertelde bij Mundo Deportivo dat Garcia 'deze winter niet komt'. "We kunnen het huidige bestuur niet de ruimte geven om beslissingen als deze te nemen", legt hij uit. "Ze hebben de opties en de financiële cijfers toegelicht, dus we hebben allemaal geconcludeerd dat het beter is om de nieuwe leiding te laten bepalen of hij komt zodra hij transfervrij is", klonk het. Ook zijn concurrent Victor Font bevestigde dit verhaal.

UPDATE 20/01
Door al het getreuzel dreigt Barcelona definitief naast de komst van Garcia te grijpen. Zo meldt Mundo Deportivo dat Paris Saint-Germain zich eveneens aan het front heeft gemeld. De Parijzenaars zien hun kans schoon om één van de meest veelbelovende verdedigers in Europa voor een prikje over te nemen en zouden in tegenstelling tot Barça meteen willen toeslaan. Afwachten dus wat Garcia zelf beslist. Pittig detail: binnen minder dan een maandje staan de twee grootmachten tegenover mekaar in de Champions League.

LEES OOK: Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Wie haalt volgens u de volgende ronde in de CL?

Meest recent

Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

33
33
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

37
37
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

118
118
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

127
127
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

221
221
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

203
203
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

221
221
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

127
127
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

107
107
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

183
183
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

526
526
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

274
274
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

100
100
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

90
90
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

268
268
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

264
264
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

117
117
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

436
436
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

327
327
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

232
232
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

391
391
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1096
1096
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

218
218
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

349
349

Meer sportnieuws