'Werk voor Mannaert: twee transferdossiers op tafel'

door
'Werk voor Mannaert: twee transferdossiers op tafel'

Club Brugge is sterk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen: het wist zijn eerste twee duels telkens te winnen en liet bij momenten indrukwekkend voetbal zien. Dat wil de landskampioen woensdag doortrekken tegen KV Oostende. Ondertussen ligt er voor manager Vincent Mannaert nog wat transferwerk op de plank.


Blauw-Zwart lijkt weldra de komst van Daniel Pérez af te ronden, de Venezolaanse aanvaller bevestigde via Instagram alvast zijn nakende overstap. Hij zal echter in eerste instantie aansluiten bij Club Nxt. De leider in de Jupiler Pro League blijft de markt evenwel afspeuren naar verdere opportuniteiten. Aan uitgaande zijde liggen dan weer twee belangrijke dossiers op tafel: dat van Simon Deli en dat van Emmanuel Dennis. Zo bevestigt La Dernière Heure dat de twee wel degelijk kunnen vertrekken voor het sluiten van de winterse transferperiode.

Die eerste zou zelf ook de intentie hebben om ander oorden op te zoeken, bovendien zou Fenerbahçe concrete interesse tonen. Maar Club wil enkel meewerken aan de juiste prijs. Een nieuwe club voor Dennis vinden blijkt dan weer een pak moeilijker. Eerder deze week geraakte al bekend dat er momenteel amper interesse heerst in de Nigeriaanse aanvaller. LDH weet dat er zelfs nog geen enkele aanbieding binnenkwam tijdens de huidige mercato. Daar kan nog verandering in komen, maar nu al is duidelijk dat Blauw-Zwart met minder vrede zal moeten nemen dan de gewenste 15 à 20 miljoen euro.

LEES OOK: Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

31
31
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

63
63
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

156
156
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

183
183
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

85
85
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

117
117
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

390
390
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

50
50
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

98
98
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

38
38
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

466
466
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

596
596
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

200
200
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

350
350
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

229
229
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

74
74
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

246
246
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

240
240
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

497
497
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

534
534
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

421
421
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

204
204
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

500
500
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1261
1261

Meer sportnieuws