'Mercato Anderlecht niet voorbij: drie transfers in de pijplijn'

1076 stemmen
'Mercato Anderlecht niet voorbij: drie transfers in de pijplijn'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste thuiswedstrijd van 2021 al winnend afgesloten en maakte dinsdagavond indruk tegen een mak Charleroi: 3-0. Ondertussen is het transferwerk van de Brusselaars nog niet voorbij. Vooral aan uitgaande zijde staat er nog één en ander te bewegen in het Lotto Park.


Met de komst van Warner Hahn, Mohamed Bouchouari, Majeed Ashimeru en Abdoulay Diaby is de recordkampioen grotendeels klaar aan inkomende zijde. Maar Paars-Wit lijkt zijn kern nog verder te gaan afslanken. Zo zitten er zeker nog drie uitgaande transfers in de pijplijn. Dinsdag al geraakte bekend dat Antoine Colassin allicht op huurbasis vertrekt. De jonge aanvaller zou goed op weg zijn naar Zulte Waregem. Volgens La Dernière Heure mag echter ook Mustapha Bundu verhuurd worden. De aanvaller was veruit de duurste zomeraanwinst, maar kon de voorbije maanden amper overtuigen. Dinsdag zat hij wederom niet in de wedstrijdselectie.

Binnen de club blijft men evenwel in zijn potentieel geloven. Indien hij verhuurd wordt zal er, net zoals bij Colassin, géén aankoopoptie opgenomen worden. Daarnaast is ook een vertrek van Landry Dimata niet uitgesloten. De spits zag afgelopen zomer hoe een transfer naar Dijon in extremis afketste. Sindsdien kwam hij zelden in actie bij RSCA. Dimata liet dan ook verstaan dat er een oplossing moet volgen indien hij niet aan meer speelminuten kan geraken.

Nog drie belangrijke dossiers dus voor sportieve baas Peter Verbeke. Bovendien zijn er nog een aantal overbodige spelers die eveneens mogen beschikken in de huidige mercato, denk aan Bubaccar Sanneh, Ognjen Vranjes en andere Zakaria Bakkali's. De transfermarkt is voor Paars-Wit dus zeker nog niet voorbij.

LEES OOK: Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Wie verdient zeker nog een nieuwe kans bij RSCA?

Meest recent

Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

35
35
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

17
17
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

38
38
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

111
111
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

69
69
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

155
155
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

313
313
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

231
231
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

147
147
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

23
23
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

112
112
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

25
25
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

139
139
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

699
699
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

206
206
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

124
124
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

65
65
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

403
403
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

353
353
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

862
862
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

569
569

Meer sportnieuws