'Mercato Anderlecht niet voorbij: drie transfers in de pijplijn'

1076 stemmen
'Mercato Anderlecht niet voorbij: drie transfers in de pijplijn'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste thuiswedstrijd van 2021 al winnend afgesloten en maakte dinsdagavond indruk tegen een mak Charleroi: 3-0. Ondertussen is het transferwerk van de Brusselaars nog niet voorbij. Vooral aan uitgaande zijde staat er nog één en ander te bewegen in het Lotto Park.


Met de komst van Warner Hahn, Mohamed Bouchouari, Majeed Ashimeru en Abdoulay Diaby is de recordkampioen grotendeels klaar aan inkomende zijde. Maar Paars-Wit lijkt zijn kern nog verder te gaan afslanken. Zo zitten er zeker nog drie uitgaande transfers in de pijplijn. Dinsdag al geraakte bekend dat Antoine Colassin allicht op huurbasis vertrekt. De jonge aanvaller zou goed op weg zijn naar Zulte Waregem. Volgens La Dernière Heure mag echter ook Mustapha Bundu verhuurd worden. De aanvaller was veruit de duurste zomeraanwinst, maar kon de voorbije maanden amper overtuigen. Dinsdag zat hij wederom niet in de wedstrijdselectie.

Binnen de club blijft men evenwel in zijn potentieel geloven. Indien hij verhuurd wordt zal er, net zoals bij Colassin, géén aankoopoptie opgenomen worden. Daarnaast is ook een vertrek van Landry Dimata niet uitgesloten. De spits zag afgelopen zomer hoe een transfer naar Dijon in extremis afketste. Sindsdien kwam hij zelden in actie bij RSCA. Dimata liet dan ook verstaan dat er een oplossing moet volgen indien hij niet aan meer speelminuten kan geraken.

Nog drie belangrijke dossiers dus voor sportieve baas Peter Verbeke. Bovendien zijn er nog een aantal overbodige spelers die eveneens mogen beschikken in de huidige mercato, denk aan Bubaccar Sanneh, Ognjen Vranjes en andere Zakaria Bakkali's. De transfermarkt is voor Paars-Wit dus zeker nog niet voorbij.

LEES OOK: Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Wie verdient zeker nog een nieuwe kans bij RSCA?

Meest recent

'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

8
8
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

38
38
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

63
63
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

61
61
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

92
92
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

69
69
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

99
99
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

292
292
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

135
135
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

127
127
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

80
80
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

150
150
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

242
242
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

50
50
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

215
215
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

531
531
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1204
1204
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

48
48
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

177
177
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

261
261
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

156
156
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

127
127
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

363
363
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

668
668

Meer sportnieuws