'Mercato Anderlecht niet voorbij: drie transfers in de pijplijn'

door
'Mercato Anderlecht niet voorbij: drie transfers in de pijplijn'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste thuiswedstrijd van 2021 al winnend afgesloten en maakte dinsdagavond indruk tegen een mak Charleroi: 3-0. Ondertussen is het transferwerk van de Brusselaars nog niet voorbij. Vooral aan uitgaande zijde staat er nog één en ander te bewegen in het Lotto Park.


Met de komst van Warner Hahn, Mohamed Bouchouari, Majeed Ashimeru en Abdoulay Diaby is de recordkampioen grotendeels klaar aan inkomende zijde. Maar Paars-Wit lijkt zijn kern nog verder te gaan afslanken. Zo zitten er zeker nog drie uitgaande transfers in de pijplijn. Dinsdag al geraakte bekend dat Antoine Colassin allicht op huurbasis vertrekt. De jonge aanvaller zou goed op weg zijn naar Zulte Waregem. Volgens La Dernière Heure mag echter ook Mustapha Bundu verhuurd worden. De aanvaller was veruit de duurste zomeraanwinst, maar kon de voorbije maanden amper overtuigen. Dinsdag zat hij wederom niet in de wedstrijdselectie.

Binnen de club blijft men evenwel in zijn potentieel geloven. Indien hij verhuurd wordt zal er, net zoals bij Colassin, géén aankoopoptie opgenomen worden. Daarnaast is ook een vertrek van Landry Dimata niet uitgesloten. De spits zag afgelopen zomer hoe een transfer naar Dijon in extremis afketste. Sindsdien kwam hij zelden in actie bij RSCA. Dimata liet dan ook verstaan dat er een oplossing moet volgen indien hij niet aan meer speelminuten kan geraken.

Nog drie belangrijke dossiers dus voor sportieve baas Peter Verbeke. Bovendien zijn er nog een aantal overbodige spelers die eveneens mogen beschikken in de huidige mercato, denk aan Bubaccar Sanneh, Ognjen Vranjes en andere Zakaria Bakkali's. De transfermarkt is voor Paars-Wit dus zeker nog niet voorbij.

LEES OOK: 'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Wie verdient zeker nog een nieuwe kans bij RSCA?

Meest recent

'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

2
2
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

14
14
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

123
123
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

118
118
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

47
47
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

165
165
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

23
23
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

91
91
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

179
179
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

159
159
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

335
335
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

207
207
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

77
77
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

235
235
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

341
341
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

347
347
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

102
102
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

64
64
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

408
408
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

502
502
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

213
213
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

134
134
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

160
160

Meer sportnieuws