'Club heeft transferkans met Dennis gemist'

door
'Club heeft transferkans met Dennis gemist'

Club Brugge beleefde al een redelijk drukke mercato tot dusver. Bas Dost en Stefano Denswil kwamen de kern versterken, Siebe Schrijvers werd dan weer aan OH Leuven verkocht. Ook Emmanuel Dennis leek goed op weg naar de uitgang, maar volgens Het Nieuwsblad is zijn transfer momenteel erg ver weg.


De Nigeriaan is bezig aan een matig seizoen en zorgde binnen de club voor irritatie met zijn 'vedette-gedrag', denk bijvoorbeeld aan het bus-incident in aanloop naar de Champions League-wedstrijd op Dortmund. Bovendien was hij door de ontbolstering van Charles De Ketelaere en succesvolle transfer van Noa Lang, niet langer incontournable in de basiself. Een winters vertrek leek dan ook in de maak, maar Het Nieuwsblad meldt in een uitgebreide analyse dat er momenteel amper interesse in hem. Van een geschikt bod is al helemaal geen sprake.

Gezien de vele wedstrijden in de komende maanden is het echter geen drama indien Dennis op post blijft, zeker niet als hij zijn gewenste niveau weer te pakken kan krijgen. Maar voor Blauw-Zwart is dit toch een flinke transferdomper. Onder meer dankzij zijn doelpunten van vorig seizoen tegen Real Madrid en Manchester United, hoopte Club naar verluidt op een transferbedrag van zo'n 15 à 20 miljoen euro. Zo'n som is momenteel niet meer aan de orde. En als Dennis de voorbije maanden vooral invaller blijft, zal zijn waarde alleen maar afnemen. Het lijkt er dus op dat de Bruggelingen het momentum om hem te verkopen hebben gemist.

LEES OOK: Fred Vanderbiest: het geheime wapen achter zijn grote succes

Club had Dennis afgelopen zomer moeten laten gaan ...

Meest recent

Fred Vanderbiest: het geheime wapen achter zijn grote succes

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

8
8
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

94
94
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

78
78
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

122
122
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

211
211
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

44
44
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

213
213
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

354
354
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

125
125
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

108
108
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

514
514
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

76
76
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

375
375
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

204
204
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

332
332
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

484
484
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

277
277
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

243
243
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

326
326
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

390
390
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

399
399
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

331
331
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

502
502
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

733
733

Meer sportnieuws