'KV Kortrijk weigert lachwekkend bod van Cercle Brugge'

door
'KV Kortrijk weigert lachwekkend bod van Cercle Brugge'

Opvallende transfers binnen de Jupiler Pro League vormen al lang geen uitzondering meer, met recent nog bijvoorbeeld Ilombe Mboyo die van KV Kortrijk naar STVV trok. Nu zien de Kerels nog een sterkhouder richting de concurrentie trekken.


Het Nieuwsblad meldt immers dat Hannes Van der Bruggen op weg is naar Cercle Brugge. De middenvelder ziet zijn contract in het Guldensporenstadion komende zomer na 3,5 jaar trouwe dienst aflopen en is dus nu al vrij om te onderhandelen met eventuele geïnteresseerden. Daar maakte de 27-jarige middenvelder blijkbaar dankbaar gebruik van, want volgens HNB bereikte de Vereniging zelfs reeds een persoonlijk akkoord met de aanwinst voor volgend seizoen.

Eerder geraakte al bekend dat het contract van Van der Bruggen, die voordien bij AA Gent actief was en het in Kortrijk geregeld de aanvoerdersband om de arm droeg, bij zijn huidige werkgever niet verlengd zou worden.

UPDATE 18/01

Hannes Van der Bruggen blijft voorlopig bij KV Kortrijk. Cercle Brugge wil hem er graag bij en de speler heeft al een akkoord met de Bruggelingen. Groen-Zwart deed volgens Het Laatste Nieuws een bod van 50.000 euro op de middenvelder, die in de zomer einde contract is, maar dat werd weggelachen. KVK wil 300.000 euro, een bedrag dat STVV betaalde voor Ilombé Mboyo. Die was in de zomer ook einde contract bij de Kerels.

LEES OOK: 'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

Zal Cercle nog met een hoger bod komen?

Meest recent

Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

10
10
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

15
15
Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

88
88
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

49
49
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

44
44
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

43
43
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

75
75
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

62
62
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

149
149
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

329
329
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

221
221
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

635
635
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

145
145
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

359
359
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

69
69
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

406
406
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

554
554
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

699
699
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

153
153
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

280
280
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

28
28

Meer sportnieuws