'KV Kortrijk weigert lachwekkend bod van Cercle Brugge'

door
'KV Kortrijk weigert lachwekkend bod van Cercle Brugge'

Opvallende transfers binnen de Jupiler Pro League vormen al lang geen uitzondering meer, met recent nog bijvoorbeeld Ilombe Mboyo die van KV Kortrijk naar STVV trok. Nu zien de Kerels nog een sterkhouder richting de concurrentie trekken.


Het Nieuwsblad meldt immers dat Hannes Van der Bruggen op weg is naar Cercle Brugge. De middenvelder ziet zijn contract in het Guldensporenstadion komende zomer na 3,5 jaar trouwe dienst aflopen en is dus nu al vrij om te onderhandelen met eventuele geïnteresseerden. Daar maakte de 27-jarige middenvelder blijkbaar dankbaar gebruik van, want volgens HNB bereikte de Vereniging zelfs reeds een persoonlijk akkoord met de aanwinst voor volgend seizoen.

Eerder geraakte al bekend dat het contract van Van der Bruggen, die voordien bij AA Gent actief was en het in Kortrijk geregeld de aanvoerdersband om de arm droeg, bij zijn huidige werkgever niet verlengd zou worden.

UPDATE 18/01

Hannes Van der Bruggen blijft voorlopig bij KV Kortrijk. Cercle Brugge wil hem er graag bij en de speler heeft al een akkoord met de Bruggelingen. Groen-Zwart deed volgens Het Laatste Nieuws een bod van 50.000 euro op de middenvelder, die in de zomer einde contract is, maar dat werd weggelachen. KVK wil 300.000 euro, een bedrag dat STVV betaalde voor Ilombé Mboyo. Die was in de zomer ook einde contract bij de Kerels.

LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Zal Cercle nog met een hoger bod komen?

Meest recent

DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

44
44
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

133
133
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

33
33
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

248
248
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

78
78
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

87
87
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

48
48
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

566
566
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

61
61
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

393
393
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

528
528
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

326
326
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

551
551
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

262
262
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

373
373
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1062
1062
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

440
440
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

491
491
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

130
130
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

244
244
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

361
361
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

449
449
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

58
58
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

566
566

Meer sportnieuws