'Guardiola mag 225 miljoen spenderen: Lukaku bovenaan verlanglijst'

1971 stemmen
'Guardiola mag 225 miljoen spenderen: Lukaku bovenaan verlanglijst'

Manchester City heeft zich de laatste weken herpakt, maar kende een wisselvallig eerste deel van het seizoen. De club heeft dan ook grote plannen op de transfermarkt volgens The Daily Telegraph. De Citizens zouden in de aankomende zomer maar liefst 225 miljoen euro gaan investeren in hun selectie.


Sergio Agüero, Fernandinho en Eric García beschikken over een aflopend contract in het Etihad Stadium en staan naar verluidt voor een vertrek. De eerstgenoemde kan wel een nieuwe verbintenis ondertekenen bij zijn club, maar dan moet hij genoegen nemen met de helft van zijn huidige weeksalaris van 290.000 euro. Dat ziet Agüero niet zitten en dus kiest hij hoogstwaarschijnlijk voor een vertrek.

Vervolgens heeft City natuurlijk wel een nieuwe topspits nodig: volgens de bovengenoemde krant staat niemand minder dan Romelu Lukaku bovenaan het verlanglijstje van coach Pep Guardiola. De Rode Duivel kende een tegenvallende periode bij stadsgenoot United, maar heeft zich bij Internazionale opgeworpen tot één van de beste spitsen in Europa. De Catalaanse trainer zou dan ook erg gecharmeerd zijn door onze landgenoot.

Lukaku is echter niet de enige piste, ook Erling Haaland (Borussia Dortmund) en Darwin Núñez (SL Benfica) zijn opties. Daarnaast wil City een opvolger binnenhalen van Fernandinho. En Guardiola aast óók nog eens op een nieuwe linksback, die de concurrentiestrijd aan moet gaan met Benjamin Mendy. De Citizens zouden dus 225 miljoen euro uitgetrokken hebben voor deze 'transferhattrick'.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

🚀

Zou Lukaku een basisspeler zijn bij het huidige Manchester City?

Meest recent

"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

47
47
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

11
11
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

86
86
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

21
21
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

168
168
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

97
97
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

72
72
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

558
558
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

56
56
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

121
121
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

144
144
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

876
876
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

62
62
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

571
571
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

398
398
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

765
765
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

746
746
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

440
440
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

745
745
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

362
362
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

201
201
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

224
224
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

208
208
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

360
360

Meer sportnieuws