'Guardiola mag 225 miljoen spenderen: Lukaku bovenaan verlanglijst'

door
'Guardiola mag 225 miljoen spenderen: Lukaku bovenaan verlanglijst'

Manchester City heeft zich de laatste weken herpakt, maar kende een wisselvallig eerste deel van het seizoen. De club heeft dan ook grote plannen op de transfermarkt volgens The Daily Telegraph. De Citizens zouden in de aankomende zomer maar liefst 225 miljoen euro gaan investeren in hun selectie.


Sergio Agüero, Fernandinho en Eric García beschikken over een aflopend contract in het Etihad Stadium en staan naar verluidt voor een vertrek. De eerstgenoemde kan wel een nieuwe verbintenis ondertekenen bij zijn club, maar dan moet hij genoegen nemen met de helft van zijn huidige weeksalaris van 290.000 euro. Dat ziet Agüero niet zitten en dus kiest hij hoogstwaarschijnlijk voor een vertrek.

Vervolgens heeft City natuurlijk wel een nieuwe topspits nodig: volgens de bovengenoemde krant staat niemand minder dan Romelu Lukaku bovenaan het verlanglijstje van coach Pep Guardiola. De Rode Duivel kende een tegenvallende periode bij stadsgenoot United, maar heeft zich bij Internazionale opgeworpen tot één van de beste spitsen in Europa. De Catalaanse trainer zou dan ook erg gecharmeerd zijn door onze landgenoot.

Lukaku is echter niet de enige piste, ook Erling Haaland (Borussia Dortmund) en Darwin Núñez (SL Benfica) zijn opties. Daarnaast wil City een opvolger binnenhalen van Fernandinho. En Guardiola aast óók nog eens op een nieuwe linksback, die de concurrentiestrijd aan moet gaan met Benjamin Mendy. De Citizens zouden dus 225 miljoen euro uitgetrokken hebben voor deze 'transferhattrick'.

LEES OOK: Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Zou Lukaku een basisspeler zijn bij het huidige Manchester City?

Meest recent

Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

31
31
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

24
24
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

109
109
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

49
49
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

313
313
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

46
46
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

225
225
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

552
552
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

184
184
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

836
836
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

471
471
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

406
406
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

559
559
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

518
518
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

392
392
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

281
281
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

322
322
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

103
103
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

734
734
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

280
280
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

547
547
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

785
785
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

221
221

Meer sportnieuws