'Guardiola mag 225 miljoen spenderen: Lukaku bovenaan verlanglijst'

door
'Guardiola mag 225 miljoen spenderen: Lukaku bovenaan verlanglijst'

Manchester City heeft zich de laatste weken herpakt, maar kende een wisselvallig eerste deel van het seizoen. De club heeft dan ook grote plannen op de transfermarkt volgens The Daily Telegraph. De Citizens zouden in de aankomende zomer maar liefst 225 miljoen euro gaan investeren in hun selectie.


Sergio Agüero, Fernandinho en Eric García beschikken over een aflopend contract in het Etihad Stadium en staan naar verluidt voor een vertrek. De eerstgenoemde kan wel een nieuwe verbintenis ondertekenen bij zijn club, maar dan moet hij genoegen nemen met de helft van zijn huidige weeksalaris van 290.000 euro. Dat ziet Agüero niet zitten en dus kiest hij hoogstwaarschijnlijk voor een vertrek.

Vervolgens heeft City natuurlijk wel een nieuwe topspits nodig: volgens de bovengenoemde krant staat niemand minder dan Romelu Lukaku bovenaan het verlanglijstje van coach Pep Guardiola. De Rode Duivel kende een tegenvallende periode bij stadsgenoot United, maar heeft zich bij Internazionale opgeworpen tot één van de beste spitsen in Europa. De Catalaanse trainer zou dan ook erg gecharmeerd zijn door onze landgenoot.

Lukaku is echter niet de enige piste, ook Erling Haaland (Borussia Dortmund) en Darwin Núñez (SL Benfica) zijn opties. Daarnaast wil City een opvolger binnenhalen van Fernandinho. En Guardiola aast óók nog eens op een nieuwe linksback, die de concurrentiestrijd aan moet gaan met Benjamin Mendy. De Citizens zouden dus 225 miljoen euro uitgetrokken hebben voor deze 'transferhattrick'.

LEES OOK: Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Zou Lukaku een basisspeler zijn bij het huidige Manchester City?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

13
13
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

99
99
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

267
267
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

327
327
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

232
232
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

160
160
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

275
275
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

345
345
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

233
233
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

277
277
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

148
148
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

279
279

Meer sportnieuws