TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mikt op 10 miljoen, Pogba in grote ruiloperatie'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mikt op 10 miljoen, Pogba in grote ruiloperatie'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht moet komende zomer mogelijk op zoek naar een nieuwe nummer één. Zo zou Hendrik Van Crombrugge een vetrek overwegen. Volgens La Dernière Heure heeft de Belgische doelman - die nog tot maart out is - zijn zinnen gezet op drie doelen: Anderlecht aan een Europees ticket helpen, de EK-selectie halen en nadien een transfer afdwingen naar het buitenland. Paars-Wit zal in dat geval ongeveer 10 miljoen euro willen vangen.

Antwerp FC heeft concrete interesse in Ortwin De Wolf, maar de Great Old zag een eerste bod in de prullenbak gegooid worden. Volgens L'Avenir deden ze een voorstel om de doelman te huren, maar zijn huidige club KAS Eupen weigerde dat. De Wolf is zijn plaats onder de lat in het Oostkantons nochtans kwijtgespeeld aan Théo Defourny. Eupen wil hem echter enkel voor de juiste som verkopen.

KRC Genk rondt tijdens de huidige mercato mogelijk nog enkele uitgaande transfers af. Volgens onze bronnen is er namelijk interesse vanuit de Major League Soccer voor Zinho Gano, die geen toekomst meer heeft bij Genk. De aanvaller geniet ook belangstelling uit Frankrijk, Polen, Servië en Nederland. Voorlopig werd er wel nog geen concreet bod gedaan.

KV Kortrijk zou ook graag Marley Aké binnenhalen, meldt Foot Mercato. De 20-jarige flankaanvaller kwam dit seizoen al dertien keer in actie voor Olympique Marseille, maar om meer speelminuten te kunnen verzamelen mag hij echter op huurbasis vertrekken. Het zou echter Le Havre zijn dat de beste papieren heeft om de strijd te winnen. Kortrijk zal dus snel moeten handelen als het nog kans wil maken.

Het vertrek van Jon Flanagan bij Charleroi is zeer nabij. Er zou een akkoord in pijplijn zitten met het Poolse Jagiellonia en de deal zou snel rond moeten zijn. Dat meldt La Dernière Heure. Charleroi zou de Engelsman gratis laten vertrekken, er moet wel een vervanger aangetrokken worden.

BUITENLAND
Club Brugge probeerde een jaar geleden om Adolfo Gaich naar België te halen en ging behoorlijk ver voor zijn beoogde transfer. Maar tot een akkoord kwam het uiteindelijk niet en de Argentijnse aanvaller trok naar CSKA Moskou. Dat is echter geen succes gebleken. De 21-jarige aanvaller wordt dan ook mogelijk alweer uitgeleend, want volgens Duitse media wil Union Berlijn hem tijdelijk uit zijn lijden verlossen.

Sky Italia meldt dat SSC Napoli de onderhandelingen met FC Barcelona inmiddels heeft opgestart. De werkgever van Dries Mertens zou Junior Firpo willen overnemen op huurbasis, al dan niet met aankoopoptie. In principe zullen de Catalanen hem weinig in de weg leggen, al zijn er ook kapers op de kust. Volgens AS is Granada eveneens geïnteresseerd in een huurovereenkomst.

Paul Pogba blijft in de Italiaanse pers gelinkt worden aan een terugkeer naar Juventus. De Serie A-kampioen zou echter nog wel tegen de forse vraagprijs aanhikken, en daarom denkt het aan een ruiltransfer. Aaron Ramsey, Adrien Rabiot en Douglas Costa worden als mogelijk 'wisselgeld' genoemd, al is het nog niet bekend of Manchester United wel interesse heeft in één van hen.

Onze landgenoot Ilias Chair kan volgens The Sun rekenen op heel wat interesse. De 23-jarige aanvallende middenvelder doet het goed bij QPR en is er een vaste waarde. Bij de nummer achttien uit The Championship was hij in 25 wedstrijden goed voor 5 doelpunten en 1 assist. Volgens de tabloid hebben Brentford, Watford, Bournemouth en Reading allen interesse in hem.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Is Wellenreuther geschikt als eerste doelman bij Anderlecht?

Meest recent

'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

0
0
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

18
18
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

51
51
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

96
96
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

194
194
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

190
190
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

191
191
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

222
222
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

65
65
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

154
154
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

248
248
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

56
56
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

116
116
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

176
176
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

163
163
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

121
121
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

76
76
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

77
77
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

289
289
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

33
33
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

170
170
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

602
602

Meer sportnieuws