TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt ruilvoorstel, spectaculaire Hazard-deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt ruilvoorstel, spectaculaire Hazard-deal'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt opnieuw gelinkt aan Ali Akman, de 18-jarige aanvaller die dit seizoen doorbreekt bij Bursaspor. Maar zijn werkgever zou hem wel nog graag minstens tot het einde van het seizoen houden. Dat schrijft Bursa Hakimiyet. Nog volgens Turkse bronnen zou Fenerbahce ex-Bruggeling Nabil Dirar willen inzetten om Simon Deli los te peuteren, maar zo'n ruil lijkt zeer onwaarschijnlijk. Aan uitgaande zijde werd de overgang van Siebe Schrijvers naar OH Leuven officieel afgerond. Club zou zo'n 2 miljoen euro vangen. Ook Emmanuel Dennis zou azen op een vertrek.

AA Gent heeft zijn eerste winteraanwinst beet. Zo maakte de vicekampioen vrijdag de komst van Yonas Malede bekend. Hij komt over van Maccabi Netanya in zijn thuisland Israël. De 20-jarige spits, die tevens als linksbuiten uit de voeten kan, tekende een contract voor 4,5 seizoenen. Dit seizoen was hij al goed voor zeven doelpunten en twee assists in 15 optredens.

Zoals verwacht laat Antwerp FC spelmaker Ivo Rodrigues vertrekken. Via de officiële kanalen liet de Great Old weten dat het een akkoord heeft bereikt met Famalicão over een definitieve en onmiddellijke transfer. Een verhuis die de voorbije dagen reeds in de lucht hing. Rodrigues keert zo na tien doelpunten en negen assists in 85 optredens voor de Great Old dus terug naar zijn thuisland.

KV Kortrijk ziet opnieuw een ervaren pion vertrekken. Het Nieuwsblad meldt immers dat Hannes Van der Bruggen op weg is naar Cercle Brugge. De middenvelder ziet zijn contract in het Guldensporenstadion komende zomer na 3,5 jaar trouwe dienst aflopen en is dus nu al vrij om te onderhandelen met eventuele geïnteresseerden over een transfervrije overgang na het seizoen. Iets waar Groen-Zwart dus dankbaar gebruik van maakte.

BUITENLAND
Eden Hazard zou wel eens snel kunnen vertrekken bij Real Madrid. Zo stelt de Britse journalist Duncan Castles dat de Madrilenen hem zouden willen betrekken in een grootse ruildeal met Kylian Mbappé. De sterspeler van PSG is al enige tijd de natte droom van voorzitter Florentino Perez, en Hazard betrekken in een mogelijke deal, moet deze tot werkelijkheid laten komen. Dergelijke operatie zou wel pas na het seizoen aan de orde zijn.

Een overgang naar Anfield zal er dan toch niet van komen voor Sergio Ramos. Binnen Liverpool zou men af hebben gezien van zijn komst. Volgens The Athletic heeft dat alles te maken met de Champions League-finale in 2018. Daarin maakte Ramos een zware fout op Mohamed Salah. Bij Liverpool wil men mogelijk conflicten tussen de twee kemphanen vermijden, waardoor een transfer niet langer aan de orde.

Arek Milik gaat zijn voetbalcarrière naar alle waarschijnlijkheid voortzetten in de Franse Ligue 1. Na maandenlange speculatie heeft de spits van Napoli in Olympique Marseille een nieuwe club gevonden. Dat melden Franse media. De deal moet wel nog officieel bevestigd worden.

Gareth Bale werd afgelopen zomer eindelijk verlost van de bank van Real Madrid en keerde op huurbasis terug naar Tottenham Hotspur. Maar zijn toekomst bij de Engelse topclub lijkt onzeker. Volgens The Times ziet het er momenteel niet naar uit dat de Welshman in Londen blijft. Tottenham zou momenteel niet van plan zijn hem definitief over te nemen.

LEES OOK: Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Club moet Dennis houden nu Schrijvers weg is ...

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

58
58
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

86
86
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

136
136
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

433
433
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

42
42
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

58
58
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

250
250
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

44
44
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

169
169
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

273
273
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

245
245
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

590
590
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

322
322
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

165
165
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

176
176
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

211
211
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

427
427
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

446
446
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

176
176
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

192
192
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

547
547
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

40
40
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

301
301
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

281
281
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws