TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt ruilvoorstel, spectaculaire Hazard-deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt ruilvoorstel, spectaculaire Hazard-deal'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt opnieuw gelinkt aan Ali Akman, de 18-jarige aanvaller die dit seizoen doorbreekt bij Bursaspor. Maar zijn werkgever zou hem wel nog graag minstens tot het einde van het seizoen houden. Dat schrijft Bursa Hakimiyet. Nog volgens Turkse bronnen zou Fenerbahce ex-Bruggeling Nabil Dirar willen inzetten om Simon Deli los te peuteren, maar zo'n ruil lijkt zeer onwaarschijnlijk. Aan uitgaande zijde werd de overgang van Siebe Schrijvers naar OH Leuven officieel afgerond. Club zou zo'n 2 miljoen euro vangen. Ook Emmanuel Dennis zou azen op een vertrek.

AA Gent heeft zijn eerste winteraanwinst beet. Zo maakte de vicekampioen vrijdag de komst van Yonas Malede bekend. Hij komt over van Maccabi Netanya in zijn thuisland Israël. De 20-jarige spits, die tevens als linksbuiten uit de voeten kan, tekende een contract voor 4,5 seizoenen. Dit seizoen was hij al goed voor zeven doelpunten en twee assists in 15 optredens.

Zoals verwacht laat Antwerp FC spelmaker Ivo Rodrigues vertrekken. Via de officiële kanalen liet de Great Old weten dat het een akkoord heeft bereikt met Famalicão over een definitieve en onmiddellijke transfer. Een verhuis die de voorbije dagen reeds in de lucht hing. Rodrigues keert zo na tien doelpunten en negen assists in 85 optredens voor de Great Old dus terug naar zijn thuisland.

KV Kortrijk ziet opnieuw een ervaren pion vertrekken. Het Nieuwsblad meldt immers dat Hannes Van der Bruggen op weg is naar Cercle Brugge. De middenvelder ziet zijn contract in het Guldensporenstadion komende zomer na 3,5 jaar trouwe dienst aflopen en is dus nu al vrij om te onderhandelen met eventuele geïnteresseerden over een transfervrije overgang na het seizoen. Iets waar Groen-Zwart dus dankbaar gebruik van maakte.

BUITENLAND
Eden Hazard zou wel eens snel kunnen vertrekken bij Real Madrid. Zo stelt de Britse journalist Duncan Castles dat de Madrilenen hem zouden willen betrekken in een grootse ruildeal met Kylian Mbappé. De sterspeler van PSG is al enige tijd de natte droom van voorzitter Florentino Perez, en Hazard betrekken in een mogelijke deal, moet deze tot werkelijkheid laten komen. Dergelijke operatie zou wel pas na het seizoen aan de orde zijn.

Een overgang naar Anfield zal er dan toch niet van komen voor Sergio Ramos. Binnen Liverpool zou men af hebben gezien van zijn komst. Volgens The Athletic heeft dat alles te maken met de Champions League-finale in 2018. Daarin maakte Ramos een zware fout op Mohamed Salah. Bij Liverpool wil men mogelijk conflicten tussen de twee kemphanen vermijden, waardoor een transfer niet langer aan de orde.

Arek Milik gaat zijn voetbalcarrière naar alle waarschijnlijkheid voortzetten in de Franse Ligue 1. Na maandenlange speculatie heeft de spits van Napoli in Olympique Marseille een nieuwe club gevonden. Dat melden Franse media. De deal moet wel nog officieel bevestigd worden.

Gareth Bale werd afgelopen zomer eindelijk verlost van de bank van Real Madrid en keerde op huurbasis terug naar Tottenham Hotspur. Maar zijn toekomst bij de Engelse topclub lijkt onzeker. Volgens The Times ziet het er momenteel niet naar uit dat de Welshman in Londen blijft. Tottenham zou momenteel niet van plan zijn hem definitief over te nemen.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Club moet Dennis houden nu Schrijvers weg is ...

Meest recent

The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

57
57
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

82
82
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

117
117
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

154
154
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

312
312
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

132
132
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

109
109
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

458
458
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

156
156
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

115
115
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

618
618
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

180
180
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

401
401
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

342
342
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

249
249
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

234
234
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

562
562
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

198
198
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

297
297
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

144
144
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

89
89
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

196
196
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

642
642
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

293
293
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

892
892

Meer sportnieuws