TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt ruilvoorstel, spectaculaire Hazard-deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt ruilvoorstel, spectaculaire Hazard-deal'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt opnieuw gelinkt aan Ali Akman, de 18-jarige aanvaller die dit seizoen doorbreekt bij Bursaspor. Maar zijn werkgever zou hem wel nog graag minstens tot het einde van het seizoen houden. Dat schrijft Bursa Hakimiyet. Nog volgens Turkse bronnen zou Fenerbahce ex-Bruggeling Nabil Dirar willen inzetten om Simon Deli los te peuteren, maar zo'n ruil lijkt zeer onwaarschijnlijk. Aan uitgaande zijde werd de overgang van Siebe Schrijvers naar OH Leuven officieel afgerond. Club zou zo'n 2 miljoen euro vangen. Ook Emmanuel Dennis zou azen op een vertrek.

AA Gent heeft zijn eerste winteraanwinst beet. Zo maakte de vicekampioen vrijdag de komst van Yonas Malede bekend. Hij komt over van Maccabi Netanya in zijn thuisland Israël. De 20-jarige spits, die tevens als linksbuiten uit de voeten kan, tekende een contract voor 4,5 seizoenen. Dit seizoen was hij al goed voor zeven doelpunten en twee assists in 15 optredens.

Zoals verwacht laat Antwerp FC spelmaker Ivo Rodrigues vertrekken. Via de officiële kanalen liet de Great Old weten dat het een akkoord heeft bereikt met Famalicão over een definitieve en onmiddellijke transfer. Een verhuis die de voorbije dagen reeds in de lucht hing. Rodrigues keert zo na tien doelpunten en negen assists in 85 optredens voor de Great Old dus terug naar zijn thuisland.

KV Kortrijk ziet opnieuw een ervaren pion vertrekken. Het Nieuwsblad meldt immers dat Hannes Van der Bruggen op weg is naar Cercle Brugge. De middenvelder ziet zijn contract in het Guldensporenstadion komende zomer na 3,5 jaar trouwe dienst aflopen en is dus nu al vrij om te onderhandelen met eventuele geïnteresseerden over een transfervrije overgang na het seizoen. Iets waar Groen-Zwart dus dankbaar gebruik van maakte.

BUITENLAND
Eden Hazard zou wel eens snel kunnen vertrekken bij Real Madrid. Zo stelt de Britse journalist Duncan Castles dat de Madrilenen hem zouden willen betrekken in een grootse ruildeal met Kylian Mbappé. De sterspeler van PSG is al enige tijd de natte droom van voorzitter Florentino Perez, en Hazard betrekken in een mogelijke deal, moet deze tot werkelijkheid laten komen. Dergelijke operatie zou wel pas na het seizoen aan de orde zijn.

Een overgang naar Anfield zal er dan toch niet van komen voor Sergio Ramos. Binnen Liverpool zou men af hebben gezien van zijn komst. Volgens The Athletic heeft dat alles te maken met de Champions League-finale in 2018. Daarin maakte Ramos een zware fout op Mohamed Salah. Bij Liverpool wil men mogelijk conflicten tussen de twee kemphanen vermijden, waardoor een transfer niet langer aan de orde.

Arek Milik gaat zijn voetbalcarrière naar alle waarschijnlijkheid voortzetten in de Franse Ligue 1. Na maandenlange speculatie heeft de spits van Napoli in Olympique Marseille een nieuwe club gevonden. Dat melden Franse media. De deal moet wel nog officieel bevestigd worden.

Gareth Bale werd afgelopen zomer eindelijk verlost van de bank van Real Madrid en keerde op huurbasis terug naar Tottenham Hotspur. Maar zijn toekomst bij de Engelse topclub lijkt onzeker. Volgens The Times ziet het er momenteel niet naar uit dat de Welshman in Londen blijft. Tottenham zou momenteel niet van plan zijn hem definitief over te nemen.

LEES OOK: Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Club moet Dennis houden nu Schrijvers weg is ...

Meest recent

"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

24
24
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

71
71
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

20
20
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

96
96
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

316
316
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

74
74
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

86
86
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

253
253
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

373
373
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

238
238
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

272
272
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

53
53
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

217
217
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

135
135
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

84
84
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

862
862
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

538
538
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

204
204
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

110
110
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

193
193
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

401
401
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

95
95
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60

Meer sportnieuws