TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt ruilvoorstel, spectaculaire Hazard-deal'

1027 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt ruilvoorstel, spectaculaire Hazard-deal'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt opnieuw gelinkt aan Ali Akman, de 18-jarige aanvaller die dit seizoen doorbreekt bij Bursaspor. Maar zijn werkgever zou hem wel nog graag minstens tot het einde van het seizoen houden. Dat schrijft Bursa Hakimiyet. Nog volgens Turkse bronnen zou Fenerbahce ex-Bruggeling Nabil Dirar willen inzetten om Simon Deli los te peuteren, maar zo'n ruil lijkt zeer onwaarschijnlijk. Aan uitgaande zijde werd de overgang van Siebe Schrijvers naar OH Leuven officieel afgerond. Club zou zo'n 2 miljoen euro vangen. Ook Emmanuel Dennis zou azen op een vertrek.

AA Gent heeft zijn eerste winteraanwinst beet. Zo maakte de vicekampioen vrijdag de komst van Yonas Malede bekend. Hij komt over van Maccabi Netanya in zijn thuisland Israël. De 20-jarige spits, die tevens als linksbuiten uit de voeten kan, tekende een contract voor 4,5 seizoenen. Dit seizoen was hij al goed voor zeven doelpunten en twee assists in 15 optredens.

Zoals verwacht laat Antwerp FC spelmaker Ivo Rodrigues vertrekken. Via de officiële kanalen liet de Great Old weten dat het een akkoord heeft bereikt met Famalicão over een definitieve en onmiddellijke transfer. Een verhuis die de voorbije dagen reeds in de lucht hing. Rodrigues keert zo na tien doelpunten en negen assists in 85 optredens voor de Great Old dus terug naar zijn thuisland.

KV Kortrijk ziet opnieuw een ervaren pion vertrekken. Het Nieuwsblad meldt immers dat Hannes Van der Bruggen op weg is naar Cercle Brugge. De middenvelder ziet zijn contract in het Guldensporenstadion komende zomer na 3,5 jaar trouwe dienst aflopen en is dus nu al vrij om te onderhandelen met eventuele geïnteresseerden over een transfervrije overgang na het seizoen. Iets waar Groen-Zwart dus dankbaar gebruik van maakte.

BUITENLAND
Eden Hazard zou wel eens snel kunnen vertrekken bij Real Madrid. Zo stelt de Britse journalist Duncan Castles dat de Madrilenen hem zouden willen betrekken in een grootse ruildeal met Kylian Mbappé. De sterspeler van PSG is al enige tijd de natte droom van voorzitter Florentino Perez, en Hazard betrekken in een mogelijke deal, moet deze tot werkelijkheid laten komen. Dergelijke operatie zou wel pas na het seizoen aan de orde zijn.

Een overgang naar Anfield zal er dan toch niet van komen voor Sergio Ramos. Binnen Liverpool zou men af hebben gezien van zijn komst. Volgens The Athletic heeft dat alles te maken met de Champions League-finale in 2018. Daarin maakte Ramos een zware fout op Mohamed Salah. Bij Liverpool wil men mogelijk conflicten tussen de twee kemphanen vermijden, waardoor een transfer niet langer aan de orde.

Arek Milik gaat zijn voetbalcarrière naar alle waarschijnlijkheid voortzetten in de Franse Ligue 1. Na maandenlange speculatie heeft de spits van Napoli in Olympique Marseille een nieuwe club gevonden. Dat melden Franse media. De deal moet wel nog officieel bevestigd worden.

Gareth Bale werd afgelopen zomer eindelijk verlost van de bank van Real Madrid en keerde op huurbasis terug naar Tottenham Hotspur. Maar zijn toekomst bij de Engelse topclub lijkt onzeker. Volgens The Times ziet het er momenteel niet naar uit dat de Welshman in Londen blijft. Tottenham zou momenteel niet van plan zijn hem definitief over te nemen.

LEES OOK: ‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

Club moet Dennis houden nu Schrijvers weg is ...

Meest recent

Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

56
56
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

17
17
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

157
157
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

27
27
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

23
23
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

53
53
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

99
99
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

176
176
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

733
733
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

139
139
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

219
219
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

182
182
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

169
169
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

276
276
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

43
43
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

49
49
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

184
184
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

524
524
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

261
261
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

243
243
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

478
478
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

350
350
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

157
157

Meer sportnieuws