Topaanbieding Schrijvers én Club: OHL haalde alles uit de kast

790
Topaanbieding Schrijvers én Club: OHL haalde alles uit de kast

Het ambitieuze OH Leuven heeft vrijdag voor een schoktransfer binnen het Belgische voetbal gezorgd. De Vlaams-Brabanders slaagden er immers in om Siebe Schrijvers (24) weg te plukken bij landskampioen Club Brugge. Om zijn komst te bewerkstelligen werd alles uit de kast gehaald op Den Dreef.


Coach Marc Brys liet maandag bij Extra Time nog verstaan dat OHL binnen de drie jaar wil meespelen voor de landstitel en met de transfer van Schrijvers toonde de club dat het daar ook de middelen voor heeft. In totaal werd een een dikke 2 miljoen euro op tafel gelegd, bijna een verdubbeling van het clubrecord. En dat is ook voor Blauw-Zwart een gouden zaak. De marktwaarde van de aanvaller was immers flink aan het kelderen. Volgens het gespecialiseerde Transfermarkt kende Schrijvers in de zomer van 2019 een piek met een waarde van 7.5 miljoen euro. Die bleef de voorbije maanden echter zakken tot nog 'slechts' 3 miljoen euro bij de laatste update begin dit jaar. Logisch gezien zijn gebrek aan speelminuten.

Club voorkwam dus dat zijn waarde nog meer naar omlaag ging én maakt amper verlies: de Bruggelingen betaalden zelf een slordige 3 miljoen euro om hem in 2018 van Genk over te nemen. Maar ook de speler zelf gaat er niet bepaald op achteruit. Hij tekende een contract tot medio 2024, moet volgens diverse bronnen amper inleveren op zijn salaris én is nu verzekerd van de nodige speelminuten. Mogelijk maakt hij zelfs dit weekend al zijn debuut. Op de sociale media reageerde hij al een eerste keer op zijn transfer. "Heel veel zin om te vlammen bij OHL", klonk het hongerig.

LEES OOK: Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Club maakt een fout door Schrijvers midden in het seizoen te laten gaan ...

Meest recent

Geen respect en verrassende mol: Broos rekent af met Anderlecht

Hugo Broos heeft op zijn 74ste een indrukwekkende carrière als speler en als trainer achter ...

94
94
'Tielemans slikt: United haalt concurrent van 75 miljoen'

Manchester United hoopt dit seizoen opnieuw mee te strijden voor de prijzen in Engeland en haalde ...

28
28
'Dossier Saliba: spectaculaire transfersom genoemd'

Het belooft nog een druk einde van de transferperiode te worden bij RSC Anderlecht. Met name aan ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Plotse jackpot Antwerp, nieuwe exodus Anderlecht'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

157
157
Edward Still verbaast Standard: “Ze hebben afgezien”

Standard leek op weg naar een gelijkspel tot Salieu Drammeh uit zijn krammen schoot. De gouden ...

78
78
'Transferstrijd Tresoldi barst los: monstersom in zicht'

Club Brugge moet op de zomermercato nog enkele vertrekkers vrezen. Sterkhouders zoals Christos ...

348
348
‘Knaltransfer Zekri: KV Mechelen vangt nóg meer’

Moncef Zekri is één van de grootste talenten van de Belgische velden. Op 17-jarige ...

126
126
Tzolis looft Club na debuut: ook Arteta meteen verliefd

Christos Tzolis maakte deze zomer de recordtransfer van Club Brugge naar Arsenal. De Engelse ...

204
204
Van Gucht zet de aanval in en belooft grote VTM-onthullingen

Ruben Van Gucht heeft de voorbije dagen al nadrukkelijk een rol gespeeld in de promotie voor het ...

155
155
Club Brugge pakt ferm uit met komst Matteo Dams

Club Brugge heeft de komst van Matteo Dams bekendgemaakt. De linksback werd al een tijdje genoemd in ...

354
354
‘Garcia onthult wat Courtois na WK-drama verzweeg’

De veelbesproken wissel van Thibaut Courtois op het WK tegen Spanje blijft voor discussie zorgen. ...

314
314
‘Plotse wending rond recordbom Anderlecht’

Anderlecht leek een recordbedrag te moeten betalen om zijn toptarget los te weken, maar plots is het ...

672
672
‘Transferrel Adedeji krijgt bijzonder pijnlijke wending’

De transferrel rond Noah Adedeji-Sternberg krijgt stilaan een bijzonder pijnlijke wending. Terwijl ...

720
720
Wilmots gooit verdere transferplannen Standard op tafel

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

155
155
Wederopstanding bij Club: verrassende naam charmeert Leko

Club Brugge zag de voorbije weken heel wat belangrijke krachten vertrekken. Dat werd grotendeels ...

529
529
Open mond bij Carragher en co: Tzolis maakt Engelse pers wild

Arsenal FC is sterk begonnen aan zijn queeste om de titel in de Premier League te verlengen. ...

451
451
‘Ophef om De Bruyne escaleert: Allegri gaat ongezien ver’

Kevin De Bruyne begon voor de tweede oefenmatch op rij op de bank bij Napoli. Tegen Aris antwoordde ...

216
216
Stadionsoap nog niet voorbij: Club botst op nieuwe hinderpaal

Club Brugge hoopt zo snel mogelijk te kunnen starten met de bouw van zijn nieuwe stadion. Het ...

713
713
'Anderlecht zet eindspel in: vijftal naar uitgang geduwd'

Met Tawfik Bentayeb verzekerde RSC Anderlecht zich vrijdag van zijn zesde zomeraanwinst. De ...

810
810
Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

187
187
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

920
920
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

107
107
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

122
122
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

554
554
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

136
136

Meer sportnieuws