Topaanbieding Schrijvers én Club: OHL haalde alles uit de kast

790
Topaanbieding Schrijvers én Club: OHL haalde alles uit de kast

Het ambitieuze OH Leuven heeft vrijdag voor een schoktransfer binnen het Belgische voetbal gezorgd. De Vlaams-Brabanders slaagden er immers in om Siebe Schrijvers (24) weg te plukken bij landskampioen Club Brugge. Om zijn komst te bewerkstelligen werd alles uit de kast gehaald op Den Dreef.


Coach Marc Brys liet maandag bij Extra Time nog verstaan dat OHL binnen de drie jaar wil meespelen voor de landstitel en met de transfer van Schrijvers toonde de club dat het daar ook de middelen voor heeft. In totaal werd een een dikke 2 miljoen euro op tafel gelegd, bijna een verdubbeling van het clubrecord. En dat is ook voor Blauw-Zwart een gouden zaak. De marktwaarde van de aanvaller was immers flink aan het kelderen. Volgens het gespecialiseerde Transfermarkt kende Schrijvers in de zomer van 2019 een piek met een waarde van 7.5 miljoen euro. Die bleef de voorbije maanden echter zakken tot nog 'slechts' 3 miljoen euro bij de laatste update begin dit jaar. Logisch gezien zijn gebrek aan speelminuten.

Club voorkwam dus dat zijn waarde nog meer naar omlaag ging én maakt amper verlies: de Bruggelingen betaalden zelf een slordige 3 miljoen euro om hem in 2018 van Genk over te nemen. Maar ook de speler zelf gaat er niet bepaald op achteruit. Hij tekende een contract tot medio 2024, moet volgens diverse bronnen amper inleveren op zijn salaris én is nu verzekerd van de nodige speelminuten. Mogelijk maakt hij zelfs dit weekend al zijn debuut. Op de sociale media reageerde hij al een eerste keer op zijn transfer. "Heel veel zin om te vlammen bij OHL", klonk het hongerig.

LEES OOK: Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Club maakt een fout door Schrijvers midden in het seizoen te laten gaan ...

Meest recent

Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

17
17
AA Gent titelkandidaat? Dit zegt De Mil erover

AA Gent heeft zondag een stevig statement gemaakt door Anderlecht met 4-0 te kloppen. Daardoor ...

19
19
Clasico is voor Real: Mbappé blaast titelstrijd weer open

Alle ogen waren in Spanje zondagavond gericht op de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. Die ...

29
29
Ruzie na Club-STVV: Gumienny velt oordeel over rode kaart

STVV stuntte donderdag nog in de Conference League op het veld van FC Midtjylland, maar kon zondag ...

84
84
Biancone geeft ploegmaats stevige veeg uit de pan

Wie had gedacht dat Anderlecht weer vertrokken zou zijn na de overwinning van donderdag in Polen, ...

64
64
Trainerswissel op komst bij Cercle Brugge?

Na negen speeldagen staat de teller voorlopig op één ontslagen trainer in de Jupiler ...

112
112
Coosemans verbaast: "Hij is de beste sinds Kompany"

Anderlecht leek donderdag met een zege tegen Jagiellonia in de Europa League de sluimerende crisis ...

143
143
Patro komt met schrik vrij: net geen remontada Club Luik

In de slotwedstrijd van de achtste speeldag in de Challenger Pro League kregen we bijna nog een ...

22
22
Union recht de rug en voorkomt blamage tegen Cercle

Union is erin geslaagd om na het punteverlies tegen OHL van twee weken geleden opnieuw met de zege ...

43
43
Burgess en Delorge stellen vast: "RSCA niet weggespeeld"

AA Gent won vanavond met maar liefst 4-0 van RSC Anderlecht. Het was een zeer speciale wedstrijd in ...

396
396
Enorm efficiënt AA Gent vernedert Anderlecht

AA Gent en RSC Anderlecht werkten om 18u30 de topper van de speeldag af. Paars-Wit was de betere ...

185
185
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

578
578
Leko ziet 2 uitblinkers: "Belangrijke spelers voor ons"

Club Brugge deed wat het moest doen en won met 3-2 van STVV. Blauw-Zwart speelde zeker geen ...

206
206
Bayern Munchen pleziert Kompany met zege in topduel

Bayern München speelde om 17u30 de topper op het veld van Freiburg, uiteraard zonder Vincent ...

47
47
Anderlecht met zorgen in Gent: "Hoe kinderlijk!"

Om 18u begonnen AA Gent en RSC Anderlecht aan de topper van de speeldag. De eerste 45 minuten liggen ...

190
190
Nieuw drama United: Engelse pers haalt Lammens onderuit

Manchester United heeft zondag een zoveelste klap moeten verwerken in de Premier League. Op eigen ...

126
126
18 op 18! Beerschot blijft op paarse wolk zweven in CPL

Beerschot VA blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Challenger Pro League. Zondagnamiddag legden ...

61
61
Licht gaat uit bij Epolo: Brughmans ziet verklaring

Matthieu Epolo gaat een moeizame nacht tegemoet. De doelman van Standard zal ongetwijfeld hoofdpijn ...

170
170
Club leider zonder te wervelen: hattrick Tresoldi nekt STVV

In afwachting van de topper tussen AA Gent en RSC Anderlecht, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

116
116
De Mil wisselt één keer; verrassende starter bij Anderlecht

Zondagavond staat een fraaie topaffiche op het programma in de Jupiler Pro League. Zo krijgt leider ...

91
91
Dagen Carrick geteld: Lammens blundert in horror-middag United

Het lijkt over en uit voor Michael Carrick als hoofdcoach van Manchester United. Zijn ploeg ...

57
57
Anderlecht vindt 'missing-link': "Beste man op het veld"

Na de Europese zege tegen Jagiellonia Bialystok, heeft RSC Anderlecht een sluimerende crisis ...

158
158
Spetterende comeback Inter; PSV vloekt na Eredivisie-clash

Dé topper van het weekend in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV kwam op eigen ...

37
37
Origi straalt na voetbalpensioen: drastische carrièreswitch

In de Jupiler Pro League kreeg KRC Genk zondagmiddag het bezoek van Standard. Voor die gelegenheid ...

133
133
Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

De Jupiler Pro League is ondertussen al aan zijn negende speeldag aanbeland. In het klassement zijn ...

206
206

Meer sportnieuws