Topaanbieding Schrijvers én Club: OHL haalde alles uit de kast

790 stemmen
Topaanbieding Schrijvers én Club: OHL haalde alles uit de kast

Het ambitieuze OH Leuven heeft vrijdag voor een schoktransfer binnen het Belgische voetbal gezorgd. De Vlaams-Brabanders slaagden er immers in om Siebe Schrijvers (24) weg te plukken bij landskampioen Club Brugge. Om zijn komst te bewerkstelligen werd alles uit de kast gehaald op Den Dreef.


Coach Marc Brys liet maandag bij Extra Time nog verstaan dat OHL binnen de drie jaar wil meespelen voor de landstitel en met de transfer van Schrijvers toonde de club dat het daar ook de middelen voor heeft. In totaal werd een een dikke 2 miljoen euro op tafel gelegd, bijna een verdubbeling van het clubrecord. En dat is ook voor Blauw-Zwart een gouden zaak. De marktwaarde van de aanvaller was immers flink aan het kelderen. Volgens het gespecialiseerde Transfermarkt kende Schrijvers in de zomer van 2019 een piek met een waarde van 7.5 miljoen euro. Die bleef de voorbije maanden echter zakken tot nog 'slechts' 3 miljoen euro bij de laatste update begin dit jaar. Logisch gezien zijn gebrek aan speelminuten.

Club voorkwam dus dat zijn waarde nog meer naar omlaag ging én maakt amper verlies: de Bruggelingen betaalden zelf een slordige 3 miljoen euro om hem in 2018 van Genk over te nemen. Maar ook de speler zelf gaat er niet bepaald op achteruit. Hij tekende een contract tot medio 2024, moet volgens diverse bronnen amper inleveren op zijn salaris én is nu verzekerd van de nodige speelminuten. Mogelijk maakt hij zelfs dit weekend al zijn debuut. Op de sociale media reageerde hij al een eerste keer op zijn transfer. "Heel veel zin om te vlammen bij OHL", klonk het hongerig.

LEES OOK: Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Club maakt een fout door Schrijvers midden in het seizoen te laten gaan ...

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

13
13
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

14
14
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

41
41
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

28
28
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

31
31
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

132
132
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

155
155
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

110
110
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

59
59
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

567
567
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

420
420
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

192
192
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

268
268
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

80
80
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

67
67
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

71
71
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

323
323
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

740
740
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

171
171
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

517
517
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

365
365
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

250
250
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

195
195
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

120
120

Meer sportnieuws