Topaanbieding Schrijvers én Club: OHL haalde alles uit de kast

790 stemmen
Topaanbieding Schrijvers én Club: OHL haalde alles uit de kast

Het ambitieuze OH Leuven heeft vrijdag voor een schoktransfer binnen het Belgische voetbal gezorgd. De Vlaams-Brabanders slaagden er immers in om Siebe Schrijvers (24) weg te plukken bij landskampioen Club Brugge. Om zijn komst te bewerkstelligen werd alles uit de kast gehaald op Den Dreef.


Coach Marc Brys liet maandag bij Extra Time nog verstaan dat OHL binnen de drie jaar wil meespelen voor de landstitel en met de transfer van Schrijvers toonde de club dat het daar ook de middelen voor heeft. In totaal werd een een dikke 2 miljoen euro op tafel gelegd, bijna een verdubbeling van het clubrecord. En dat is ook voor Blauw-Zwart een gouden zaak. De marktwaarde van de aanvaller was immers flink aan het kelderen. Volgens het gespecialiseerde Transfermarkt kende Schrijvers in de zomer van 2019 een piek met een waarde van 7.5 miljoen euro. Die bleef de voorbije maanden echter zakken tot nog 'slechts' 3 miljoen euro bij de laatste update begin dit jaar. Logisch gezien zijn gebrek aan speelminuten.

Club voorkwam dus dat zijn waarde nog meer naar omlaag ging én maakt amper verlies: de Bruggelingen betaalden zelf een slordige 3 miljoen euro om hem in 2018 van Genk over te nemen. Maar ook de speler zelf gaat er niet bepaald op achteruit. Hij tekende een contract tot medio 2024, moet volgens diverse bronnen amper inleveren op zijn salaris én is nu verzekerd van de nodige speelminuten. Mogelijk maakt hij zelfs dit weekend al zijn debuut. Op de sociale media reageerde hij al een eerste keer op zijn transfer. "Heel veel zin om te vlammen bij OHL", klonk het hongerig.

LEES OOK: Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Club maakt een fout door Schrijvers midden in het seizoen te laten gaan ...

Meest recent

Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

0
0
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

75
75
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

275
275
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

70
70
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

45
45
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

67
67
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

199
199
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

298
298
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

154
154
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

262
262
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

106
106
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

198
198
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

316
316
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

591
591
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

75
75
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

227
227
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

103
103
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

120
120
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

515
515
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

56
56
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

253
253

Meer sportnieuws